Serdecznie zapraszamy na Ogólnopolski Turniej Półfinałowy o awans do II ligi – Grupa 1, który odbędzie się w dniach 27-29 kwietnia w Hali Sportowej w Rzgowie k. Konina.

Wielkopolskie zespoły rozpoczynają walkę o prawo gry w półfinale Mistrzostw Polski Młodziczek.

Od piątku 27 kwietnia do niedzieli 29 kwietnia w Kaliszu zostanie rozegrany turniej półfinałowy o prawo gry w drugiej lidze siatkarek.

Zmienione zostały terminy spotkań Energa MKS Kalisz - LTS Legionovia o prawo gry w Lidze Siatkówki Kobiet.

Legionovia Legionowo i Energa MKS Kalisz rozpoczęły walkę o miejsce w Lidze Siatkówki Kobiet w sezonie 2018/2019. W pierwszym meczu barażowym lepsze okazały się legionowianki. Mimo że przegrały one inauguracyjną partię 16:25, wygrały trzy kolejne i postawiły pierwszy krok na drodze do gry w ekstraklasie. Rywalizacja toczy się do trzech zwycięstw.

W Krotoszynie rozegrano turniej o awans do Finału Kinder+Sport chłopców.

W weekend w Rokietnicy rozegrano turniej o Finał Kinder+Sport dziewcząt.

Studenci wychowania fizycznego, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie, przy współpracy ze Stowarzyszeniem UKS 9 Leszno zapraszają na: Turniej Mini Piłki Siatkowej chłopców.

W niedzielę 22 kwietnia w Kaliszu rozegrano turniej o Finał Kinder+Sport chłopców.

Kolejne spotkania rozegrały nasze ekipy w rozgrywkach PZPS.

W niedzielę 22 kwietnia w Poznaniu rozegrano XI Turniej o Puchar Zarządu SKF KS Poznań.

W Kaliszu rozegrano 1/2 finału Kinder+Sport.

Kolejne spotkania rozegrały nasze ekipy w rozgrywkach PZPS.

W decydującym, trzecim meczu o 5. miejsce w Lidze Siatkówki Kobiet PTPS Piła pokonał 3:1 Trefla Proximę Kraków. Mecz miał dziwny przebieg, na początku każdego z setów jedna z drużyn zyskiwała dużą przewagę, a druga próbowała gonić. Klub z Piły wygrywając ten mecz, zapewnił sobie prawo do występów w Pucharze Challenge. 

Zawodniczki Enei PTPS Piła wygrywają w meczu z Treflem Proxima Kraków 0:3 i wyrównują stan rywalizacji o piąte miejsce. Trzeci mecz odbędzie się w sobotę w Pile.

Kolejne posiedzenie Zarządu WZPS odbędzie się w środę 25 kwietnia.

W dniach 27-29 kwietnia rozegrane zostaną półfinałowe turnieje o prawo gry w drugiej lidze.

Zaproszenie do udziału
w Turnieju Minisiatkówki dziewcząt i chłopców
- o puchar PREZYDENTA GRUDZIĄDZA
- o puchar GLINKA ACADEMY

W weeekend rozegrane zostaną decydujące turnieje o awans do Finału Wojewódzkiego Kinder+Sport.

W środę w siedzibie PZPS rozlosowano grupy półfinałowe. 16 najlepszych drużyn zmierzy się w czterech turniejach w dniach 28-29 kwietnia. Rywalizacja o osiem miejsc w finale rozegra się w Tomaszowie Mazowieckim, Nowym Sączu, Warszawie i Wrocławiu. Turniej finałowy odbędzie się w Zawierciu w dniach 11-13 maja.

Legionovia Legionowo będzie rywalem Energa MKS Kalisz w meczach barażowych o awans do Ligi Siatkówki Kobiet.

Podobnie jak rywalizacja finałowa, również gra o najniższy stopień podium toczyła się przez pięć meczów. Chociaż krakowianie prowadzili już 2:1, podopieczni Mariana Kardasa odwrócili sytuację. W ostatnim meczu we Wrześni Krispol pokonał AZS AGH Kraków 3:1 i to na szyjach siatkarzy czwartego zespołu rundy zasadniczej zawisły brązowe medale.

Siatkarze AGH Kraków pokonali 3:1 APP Krispol Września i objęli prowadzenie 2:1 w toczącej się do trzej wygranych meczów rywalizacji o brązowy medal I ligi. O ile w pierwszym secie wrześnianie bez większych problemów rozprawili się z krakowianami o tyle w trzech kolejnych partiach to akademicy nie pozostawili złudzeń przyjezdnym, którym nie udało się wyjść z dwudziestu punktów w żadnym z setów.

W rywalizacji o 5. miejsce 1:0 prowadzi Trefl Proxima Kraków. Krakowianki bardzo dobrze poradziły sobie w Pile, wygrywając 3:0. Najwięcej emocji przyniósł trzeci set. Przyjezdne miały szansę zakończyć je bez nerwówki, jednak pilanki doprowadziły do gry na przewagi. W niej więcej zimnej krwi zachowały podopieczne Alessandro Chiappiniego, triumfując 27:25. Najlepszą zawodniczką meczu wybrano Darię Paszek.

W niedzielę 15 kwietnia w Kaliszu odbył się czwarty mecz o zwycięstwo w pierwszej lidze siatkarek.

Visualscope.com

 continuumpoznan

vigo250

pzps

systemcentralny

logoSOS

mas

 

ogloszeniezsms

sms

banner

liceumenergetyk1

logososkalisz 

aps