Anita Kwiatkowska, na kolejny sezon pozostaje kapitanem drużyny Enea PTPS Piła.

 

Wychowanka pilskiej drużyny, która 2 lata temu wróciła do macierzystego klubu nie kryje zadowolenia z wyboru koleżanek. „Jest to mój trzeci sezon w roli kapitana pilskiej drużyny i cieszę się, że zespół znów powierzył mi tę funkcję. Moim zadaniem jest przede wszystkim dbanie o atmosferę w drużynie, a także zapewnienie dziewczynom wsparcia zarówno na boisku jak i poza nim. Odpowiadam również za komunikację między zespołem, a sztabem trenerskim. Jako kapitan pełnię również funkcję reprezentacyjną” – mówi atakująca.

Również sztab trenerski wydaje się być zadowolony z tego wyboru. „To dziewczyna stąd, z Piły, zna więc wszystkie uwarunkowania klubu. Anita ma bardzo dobry kontakt zarówno z całą drużyną jak i ze sztabem trenerskim, czy zarządem. Jednocześnie to zawodniczka mająca w sobie bardzo dużo pozytywnego entuzjazmu. Uważam, że dzięki tym atutom będzie bardzo dobrym kapitanem dla naszej drużyny” – mówi trener Enea PTPS Piła - Jacek Pasiński.

W czasie spotkania drużyny Enea PTPS Piła wybrano zarówno kapitana jak i Radę Drużyny w skład której weszły najbardziej doświadczone zawodniczki PTPS-u: Agata Babicz, Dorota Wilk, Karolina Różycka i Anita Kwiatkowska.

Visualscope.com

 continuumpoznan

vigo250

pzps

systemcentralny

logoSOS

mas

 

ogloszeniezsms

sms

banner

liceumenergetyk1

logososkalisz 

aps