KOMUNIKAT REJESTRACJI
zawodników i zawodniczek w sezonie 2017 / 2018

 

Dotyczy rejestracji zawodniczek/zawodników oraz zatwierdzania formularzy F-02 w sezonie 2017 / 2018.

 

Wydział Rozgrywek WZPS Poznań informuje o obowiązkach wynikających ze zgłoszenia się do rozgrywek ligowych WZPS Poznań na sezon 2017/2018:

 

1. W celu uprawnienia zawodniczek/zawodników oraz trenerów danego zespołu do gry na sezon ligowy 2017/2018 należy:
przesłać przed startem sezonu w danej kategorii wiekowej:
zgłoszenie F-02 w wersji elektronicznej (zgodnie z Ogólnopolskim Systemem Ewidencji Klubów i Zawodników – www.pzps-rejestracja.pl )

 

dla zawodniczek/zawodników nowo rejestrowanych w WZPS Poznań dodatkowo należy przesłać:
zgodę na przetwarzanie danych osobowych (http://www.wzps.poznan.pl/images/slider/Przepisy/zgoda.pdf)
W formie elektronicznej (skan, zdjęcie, itp.) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

dla trenerów nowo rejestrowanych w WZPS Poznań proszę o kontakt z Biurem Związku

 

dla zawodniczek/zawodników zmieniających barwy klubowe uprawnienie do gry następuje po wykonaniu odpowiedniej operacji w Ogólnopolskim Systemem Ewidencji Klubów i Zawodników;
dla zawodników/zawodniczek zarejestrowanych w WZPS Poznań obowiązkowe jest wprowadzenie do Ogólnopolskiego Systemu Ewidencji Klubów i Zawodników zdjęcia.

 

2. Uprawnienia danych zawodniczek/zawodników oraz trenerów i innych osób uprawnionych do bycia członkami funkcyjnymi zespołu mogącymi przebywać na ławce rezerwowych dokonują upoważnieni przedstawiciele Wydziału Rozgrywek WZPS Poznań.

 

3. Zatwierdzenia dokumentów do gry (Formularz F-02) Wydział Rozgrywek WZPS Poznań dokonuje po analizie poprawności dokumentów oraz uregulowaniu opłaty na konto Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej w Poznaniu, a widocznej w Ogólnopolskim Systemem Ewidencji Klubów i Zawodników.
Tytuł wpłaty powinien zawierać nazwę klubu wpłacającego oraz numer ID formularza F-02.
np.: F02/1692/4670:Klub Sportowy Energetyk Poznań

 

4. W przypadku zmiany barw klubowych zawodniczek/zawodników w Ogólnopolskim Systemiem Ewidencji Klubów i Zawodników dokonywane jest po uregulowaniu opłat regulaminowych na konto Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej w Poznaniu.

 

5. Zatwierdzenie formularza F-02 przez Wydział Rozgrywek WZPS Poznań nastąpi po otrzymaniu informacji od Komisji Licencyjnej WZPS Poznań dotyczących przyznawania licencji klubowych na grę w rozgrywkach ligowych w sezonie 2017/2018.

Visualscope.com

 continuumpoznan

vigo250

pzps

systemcentralny

logoSOS

mas

 

ogloszeniezsms

sms

banner

liceumenergetyk1

logososkalisz 

aps