W dniu dzisiejszym w Kaliszu odbył się turniej młodziczek. Organizatorem zawodów był UKS 17. W turnieju oprócz gospodyń wystąpiło 5 zespołów. Występujące drużyny zostały podzielone na dwie grupy.

 

Grupa A: MKS MOS TUREK, SKF POLITECHNIKA POZNAŃSKA Poznań i UKS 17 Kalisz.
Grupa B: UKS "AUGUSTYNKI" Kalisz, UKS "ŚRODA" Środa Wlkp i GKS SOMPOLNO.

 

Po zaciętych meczach eliminacyjnych wyłoniono zespoły które rozegrały mecze o miejsca w turnieju. Spotkania te dostarczyły bardzo dużo emocji i pokazały potencjał drzemiący w każdym z zespołów. O piąte miejsce pomiędzy AUGUSTYNKAMI i zawodniczkami z Poznania lepsze okazały się kaliszanki😊 wygrywając 2:0. W spotkaniu o najniższe miejsce na podium zmierzyły się zespoły z Turku i Sompolna. Lepszym zespołem w tej rywalizacj okazała się drużyna z Sompolna i to ona zajęła 3 miejsce. W finale spotkały się zespoły które wygrały swoje mecze eliminacyjne w grupach. Gospodynie i zespół ze Środy Wielkopolskiej dostarczyły kibicom wiele emocji zwłaszcza w pierwszym secie gdzie oba zespoły ukazały swoje wysokie umiejętności. Po zaciętej walce ze zwycięstwa cieszyły się zawodniczki z naszego klubu.

 

"Cieszymy się ogromnie ze zwycięstwa w tym turnieju i mamy nadzieje ze to dobrze wróży na nadchodzący sezon rozgrywkowy" - powiedział Trener UKS 17 Jakub Stankiewicz


Upominki dla występujących zespołów ufundował UM w Kaliszu.

Visualscope.com

 continuumpoznan

vigo250

pzps

systemcentralny

logoSOS

mas

 

ogloszeniezsms

sms

banner

liceumenergetyk1

logososkalisz 

aps