Poniżej podział na grupy rozgrywek Eliminacji Klubowych Kinder+ Sport Dziewcząt oraz gospodarze turniejów.

 

Dziewczęta: GRUPA 1

SZAMOTUŁY – 24.02.2019 godz. 10.00

ROKIETNICA – 17.03.2019 godz. 10.00

2006

czwórki – VI klasa

2007

trójki – V klasa

2008

dwójki – IV klasa

2006

czwórki – VI klasa

2007

trójki – V klasa

2008

dwójki – IV klasa

1 KS ASBL PIŁA 1 KS ASBL PIŁA 1 KS ASBL PIŁA 1 1 KS ASBL PIŁA 1 KS ASBL PIŁA 1 KS ASBL PIŁA 1
2 KS ASBL PIŁA 2 KS ASBL PIŁA 2 KS ASBL PIŁA 2 2 KS ASBL PIŁA 2 KS ASBL PIŁA 2 KS ASBL PIŁA 2
3 UKS LIDER ROKIETNICA 1 KS ASBL PIŁA 3 KS ASBL PIŁA 3 3 UKS LIDER ROKIETNICA 1 KS ASBL PIŁA 3 KS ASBL PIŁA 3
4 UKS LIDER ROKIETNICA 2 UKS LIDER ROKIETNICA 1 GKS RZEMIEŚLNIK KWILCZ 1 4 UKS LIDER ROKIETNICA 2 UKS LIDER ROKIETNICA 1 GKS RZEMIEŚLNIK KWILCZ 1
5 MLKS SPARTA ZŁOTÓW 1 UKS LIDER ROKIETNICA 2 GKS RZEMIEŚLNIK KWILCZ 2 5 MLKS SPARTA ZŁOTÓW 1 UKS LIDER ROKIETNICA 2 GKS RZEMIEŚLNIK KWILCZ 2
6 MLKS SPARTA ZŁOTÓW 2 MLKS SPARTA ZŁOTÓW 1 GKS RZEMIEŚLNIK KWILCZ 3 6 MLKS SPARTA ZŁOTÓW 2 MLKS SPARTA ZŁOTÓW 1 GKS RZEMIEŚLNIK KWILCZ 3
7 MLKS SPARTA ZŁOTÓW 3 MLKS SPARTA ZŁOTÓW 2 UKS LIDER ROKIETNICA 1 7 MLKS SPARTA ZŁOTÓW 3 MLKS SPARTA ZŁOTÓW 2 UKS LIDER ROKIETNICA 1
8 UKS SZAMOTULANIN SZAMOTUŁY 1 MLKS SPARTA ZŁOTÓW 3 UKS LIDER ROKIETNICA 2 8 UKS SZAMOTULANIN SZAMOTUŁY 1 MLKS SPARTA ZŁOTÓW 3 UKS LIDER ROKIETNICA 2
9 MKS MDK TRZCIANKA 1 UKS SZAMOTULANIN SZAMOTUŁY 1 UKS LIDER ROKIETNICA 3 9 MKS MDK TRZCIANKA 1 UKS SZAMOTULANIN SZAMOTUŁY 1 UKS LIDER ROKIETNICA 3
10 SKF KS POZNAŃ 1 UKS SZAMOTULANIN SZAMOTUŁY 2 MLKS SPARTA ZŁOTÓW 1 10 SKF KS POZNAŃ 1 UKS SZAMOTULANIN SZAMOTUŁY 2 MLKS SPARTA ZŁOTÓW 1
11 MKS MDK TRZCIANKA 1 MLKS SPARTA ZŁOTÓW 2 11 MKS MDK TRZCIANKA 1 MLKS SPARTA ZŁOTÓW 2
12 SKF KS POZNAŃ 1 UKS SZAMOTULANIN SZAMOTUŁY 1 12 SKF KS POZNAŃ 1 UKS SZAMOTULANIN SZAMOTUŁY 1
13 SKF KS POZNAŃ 2 UKS SZAMOTULANIN SZAMOTUŁY 2 13 SKF KS POZNAŃ 2 UKS SZAMOTULANIN SZAMOTUŁY 2
14 UKS SZAMOTULANIN SZAMOTUŁY 3 14 UKS SZAMOTULANIN SZAMOTUŁY 3
15 MKS MDK TRZCIANKA 1 15 MKS MDK TRZCIANKA 1
16 MKS MDK TRZCIANKA 2 16 MKS MDK TRZCIANKA 2
17 MKS MDK TRZCIANKA 3 17 MKS MDK TRZCIANKA 3
18 SKF KS POZNAŃ 1 18 SKF KS POZNAŃ 1
19 SKF KS POZNAŃ 2 19 SKF KS POZNAŃ 2
20 SKF KS POZNAŃ 3 20 SKF KS POZNAŃ 3
           

 

Dziewczęta: GRUPA 2

JAROCIN – 10.03.2019 godz. 10.00

(!!! DWIE SALE ROZGRYWKOWE !!!)

ŚRODA WLKP – 24.03.2019 godz. 10.00

2006

czwórki – VI klasa

2007

trójki – V klasa

2008

dwójki – IV klasa

2006

czwórki – VI klasa

2007

trójki – V klasa

2008

dwójki – IV klasa

1 UKS ŚRODA ŚRODA WLKP 1 TKS SIATKARZ JAROCIN 1 MKS NASZ JAROCIN 1 1 UKS ŚRODA ŚRODA WLKP 1 TKS SIATKARZ JAROCIN 1 MKS NASZ JAROCIN 1
2 UKS ŚRODA ŚRODA WLKP 2 MKS NASZ JAROCIN 1 MKS NASZ JAROCIN 3 2 UKS ŚRODA ŚRODA WLKP 2 MKS NASZ JAROCIN 1 MKS NASZ JAROCIN 3
3 MKS NASZ JAROCIN 1 UKS ŚRODA ŚRODA WLKP 1 UKS ŚRODA ŚRODA WLKP 1 3 MKS NASZ JAROCIN 1 UKS ŚRODA ŚRODA WLKP 1 UKS ŚRODA ŚRODA WLKP 1
4 UKS PUMA KOMORNIKI 1 UKS ŚRODA ŚRODA WLKP 2 UKS ŚRODA ŚRODA WLKP 2 4 UKS PUMA KOMORNIKI 1 UKS ŚRODA ŚRODA WLKP 2 UKS ŚRODA ŚRODA WLKP 2
5 SPS VOLLEY PIŁA 1 UKS ŚRODA ŚRODA WLKP 3 UKS ŚRODA ŚRODA WLKP 3 5 SPS VOLLEY PIŁA 1 UKS ŚRODA ŚRODA WLKP 3 UKS ŚRODA ŚRODA WLKP 3
6 SPS VOLLEY PIŁA 2 UKS HETMAN SOBIESKI POZNAŃ 1 TKS SIATKARZ JAROCIN 1 6 SPS VOLLEY PIŁA 2 UKS HETMAN SOBIESKI POZNAŃ 1 TKS SIATKARZ JAROCIN 1
7 SPS VOLLEY PIŁA 3 UKS PUMA KOMORNIKI 1 TKS SIATKARZ JAROCIN 2 7 SPS VOLLEY PIŁA 3 UKS PUMA KOMORNIKI 1 TKS SIATKARZ JAROCIN 2
8 TKS SIATKARZ JAROCIN 1 SPS VOLLEY PIŁA 1 UKS PUMA KOMORNIKI 1 8 TKS SIATKARZ JAROCIN 1 SPS VOLLEY PIŁA 1 UKS PUMA KOMORNIKI 1
9 UKS HETMAN SOBIESKI POZNAŃ 1 SPS VOLLEY PIŁA 2 UKS PUMA KOMORNIKI 2 9 UKS HETMAN SOBIESKI POZNAŃ 1 SPS VOLLEY PIŁA 2 UKS PUMA KOMORNIKI 2
10 UKS HETMAN SOBIESKI POZNAŃ 2 SPS VOLLEY PIŁA 3 UKS PUMA KOMORNIKI 3 10 UKS HETMAN SOBIESKI POZNAŃ 2 SPS VOLLEY PIŁA 3 UKS PUMA KOMORNIKI 3
11 SKS MUROWANA GOŚL 1 SKS MUROWANA GOŚL 1 SPS VOLLEY PIŁA 1 11 SKS MUROWANA GOŚL 1 SKS MUROWANA GOŚL 1 SPS VOLLEY PIŁA 1
12 SKS MUROWANA GOŚL 2 SPS VOLLEY PIŁA 2 12 SKS MUROWANA GOŚL 2 SPS VOLLEY PIŁA 2
13 SPS VOLLEY PIŁA 3 13 SPS VOLLEY PIŁA 3
14 UKS HETMAN SOBIESKI POZNAŃ 1 14 UKS HETMAN SOBIESKI POZNAŃ 1
15 UKS HETMAN SOBIESKI POZNAŃ 2 15 UKS HETMAN SOBIESKI POZNAŃ 2
16 UKS HETMAN SOBIESKI POZNAŃ 3 16 UKS HETMAN SOBIESKI POZNAŃ 3
17 SKS MUROWANA GOŚL 1 17 SKS MUROWANA GOŚL 1
18 SKS MUROWANA GOŚL 2 18 SKS MUROWANA GOŚL 2
19 SKS MUROWANA GOŚL 3 19 SKS MUROWANA GOŚL 3
20 20
Dziewczęta: GRUPA 3

OSTRZESZÓW   – 10.03.2019 godz. 10.00

??? - ewentualny drugi turniej po znalezieniu gospodarza

2006

czwórki – VI klasa

2007

trójki – V klasa

2008

dwójki – IV klasa

2006

czwórki – VI klasa

2007

trójki – V klasa

2008

dwójki – IV klasa

1 UKS 5 TUREK 1 KS SIATKARZ KOŁO 1 UKS AUGUSTYNKI KALISZ 1 1 UKS 5 TUREK 1 KS SIATKARZ KOŁO 1 UKS AUGUSTYNKI KALISZ 1
2 KS SIATKARZ KOŁO 1 KS SIATKARZ KOŁO 2 UKS AUGUSTYNKI KALISZ 2 2 KS SIATKARZ KOŁO 1 KS SIATKARZ KOŁO 2 UKS AUGUSTYNKI KALISZ 2
3 KS SIATKARZ KOŁO 1 MUKS JANTAR KALISZ 1 UKS AUGUSTYNKI KALISZ 3 3 KS SIATKARZ KOŁO 1 MUKS JANTAR KALISZ 1 UKS AUGUSTYNKI KALISZ 3
4 UKS 17 KALISZ 1 UKS AUGUSTYNKI KALISZ 1 KTPS KONIN 4 UKS 17 KALISZ 1 UKS AUGUSTYNKI KALISZ 1 KTPS KONIN
5 MUKS JANTAR KALISZ 1 UKS AUGUSTYNKI KALISZ 2 GKS SOMPOLNO 1 5 MUKS JANTAR KALISZ 1 UKS AUGUSTYNKI KALISZ 2 GKS SOMPOLNO 1
6 KTPS KONIN 1 MKS MOS SŁUPCA 1 GKS SOMPOLNO 2 6 KTPS KONIN 1 MKS MOS SŁUPCA 1 GKS SOMPOLNO 2
7 UKS AUGUSTYNKI KALISZ 1 UKS HAGARD STRZAŁKOWO 1 UKS 17 KALISZ 1 7 UKS AUGUSTYNKI KALISZ 1 UKS HAGARD STRZAŁKOWO 1 UKS 17 KALISZ 1
8 UKS AUGUSTYNKI KALISZ 2 UKS HAGARD STRZAŁKOWO 2 UKS 17 KALISZ 2 8 UKS AUGUSTYNKI KALISZ 2 UKS HAGARD STRZAŁKOWO 2 UKS 17 KALISZ 2
9 MKS MOS SŁUPCA 1 GKS SOMPOLNO 1 UKS 17 KALISZ 3 9 MKS MOS SŁUPCA 1 GKS SOMPOLNO 1 UKS 17 KALISZ 3
10 GKS SOMPOLNO 2 MUKS JANTAR KALISZ 1 10 GKS SOMPOLNO 2 MUKS JANTAR KALISZ 1
11 GKS SOMPOLNO 3 MUKS JANTAR KALISZ 2 11 GKS SOMPOLNO 3 MUKS JANTAR KALISZ 2
12 UKS KOLIBER OSTRZESZÓW 1 MUKS JANTAR KALISZ 3 12 UKS KOLIBER OSTRZESZÓW 1 MUKS JANTAR KALISZ 3
13 UKS KOLIBER OSTRZESZÓW 2 UKS HAGARD STRZAŁKOWO 1 13 UKS KOLIBER OSTRZESZÓW 2 UKS HAGARD STRZAŁKOWO 1
14 UKS HAGARD STRZAŁKOWO 2 14 UKS HAGARD STRZAŁKOWO 2
15 UKS HAGARD STRZAŁKOWO 3 15 UKS HAGARD STRZAŁKOWO 3
16 UKS 5 TUREK 1 16 UKS 5 TUREK 1
17 MKS MOS TUREK 1 17 MKS MOS TUREK 1
18 MKS MOS TUREK 2 18 MKS MOS TUREK 2
19 MKS MOS TUREK 3 19 MKS MOS TUREK 3
20 MKS MOS SŁUPCA 1 20 MKS MOS SŁUPCA 1

Dziewczęta: GRUPA 4

KROTOSZYN – 10.03.2019 godz. 10.00

KROTOSZYN – 24.03.2019 godz. 10.00

2006

czwórki – VI klasa

2007

trójki – V klasa

2008

dwójki – IV klasa

2006

czwórki – VI klasa

2007

trójki – V klasa

2008

dwójki – IV klasa

1 UKS POLON KROTOSZYN 1 UKS TRÓJKA KROTOSZYN 1 MUKS AMBER KALISZ 1 1 UKS POLON KROTOSZYN 1 UKS TRÓJKA KROTOSZYN 1 MUKS AMBER KALISZ 1
2 UKS POLON KROTOSZYN 2 UKS TRÓJKA KROTOSZYN 2 MUKS AMBER KALISZ 2 2 UKS POLON KROTOSZYN 2 UKS TRÓJKA KROTOSZYN 2 MUKS AMBER KALISZ 2
3 MUKS AMBER KALISZ 1 UKS POLON KROTOSZYN 1 MUKS AMBER KALISZ 3 3 MUKS AMBER KALISZ 1 UKS POLON KROTOSZYN 1 MUKS AMBER KALISZ 3
4 UKS CZERWONAK 1 TG SOKÓŁ KĘPNO 1 UKS POLON KROTOSZYN 1 4 UKS CZERWONAK 1 TG SOKÓŁ KĘPNO 1 UKS POLON KROTOSZYN 1
5 UKS CZERWONAK 2 MUKS AMBER KALISZ 1 UKS POLON KROTOSZYN 2 5 UKS CZERWONAK 2 MUKS AMBER KALISZ 1 UKS POLON KROTOSZYN 2
6 ENEA ENERGETYK POZNAŃ 1 MUKS AMBER KALISZ 2 UKS POLON KROTOSZYN 3 6 ENEA ENERGETYK POZNAŃ 1 MUKS AMBER KALISZ 2 UKS POLON KROTOSZYN 3
7 ENEA ENERGETYK POZNAŃ 2 MUKS AMBER KALISZ 3 UKS CZERWONAK 1 7 ENEA ENERGETYK POZNAŃ 2 MUKS AMBER KALISZ 3 UKS CZERWONAK 1
8 ENEA ENERGETYK POZNAŃ 3 ENEA ENERGETYK POZNAŃ 1 UKS CZERWONAK 2 8 ENEA ENERGETYK POZNAŃ 3 ENEA ENERGETYK POZNAŃ 1 UKS CZERWONAK 2
9 TG SOKÓŁ KĘPNO 1 ENEA ENERGETYK POZNAŃ 2 UKS CZERWONAK 3 9 TG SOKÓŁ KĘPNO 1 ENEA ENERGETYK POZNAŃ 2 UKS CZERWONAK 3
10 UKS TRÓJKA KROTOSZYN 1 ENEA ENERGETYK POZNAŃ 3 ENEA ENERGETYK POZNAŃ 1 10 UKS TRÓJKA KROTOSZYN 1 ENEA ENERGETYK POZNAŃ 3 ENEA ENERGETYK POZNAŃ 1
11 UKS TRÓJKA KROTOSZYN 2 UKS CZERWONAK 1 ENEA ENERGETYK POZNAŃ 2 11 UKS TRÓJKA KROTOSZYN 2 UKS CZERWONAK 1 ENEA ENERGETYK POZNAŃ 2
12 ENEA ENERGETYK POZNAŃ 3 12 ENEA ENERGETYK POZNAŃ 3
13 UKS ZSMS POZNAŃ 1 13 UKS ZSMS POZNAŃ 1
14 UKS ZSMS POZNAŃ 2 14 UKS ZSMS POZNAŃ 2
15 UKS ZSMS POZNAŃ 3 15 UKS ZSMS POZNAŃ 3
16 UKS TRÓJKA KROTOSZYN 1 16 UKS TRÓJKA KROTOSZYN 1
17 UKS TRÓJKA KROTOSZYN 2 17 UKS TRÓJKA KROTOSZYN 2
18 18
19 19
20 20
Dziewczęta: GRUPA 5

BOROWO – 9.03.2019 godz. 10.00

GOSTYŃ – 24.03.2019 godz. 10.00

2006

czwórki – VI klasa

2007

trójki – V klasa

2008

dwójki – IV klasa

2006

czwórki – VI klasa

2007

trójki – V klasa

2008

dwójki – IV klasa

1 UKS ŚMIGIEL 1 UKS OLIMP WRZEŚNIA 1 UKS ŚMIGIEL 1 1 UKS ŚMIGIEL 1 UKS OLIMP WRZEŚNIA 1 UKS ŚMIGIEL 1
2 UKS ŚMIGIEL 2 UKS ŚMIGIEL 1 UKS ŚMIGIEL 2 2 UKS ŚMIGIEL 2 UKS ŚMIGIEL 1 UKS ŚMIGIEL 2
3 UKS ŚMIGIEL 3 UKS ŚMIGIEL 2 UKS ŚMIGIEL 3 3 UKS ŚMIGIEL 3 UKS ŚMIGIEL 2 UKS ŚMIGIEL 3
4 UKS SPARTAKUS WRZEŚNIA 1 UKS KANIASIATKA GOSTYŃ 1 UKS KANIASIATKA GOSTYŃ 1 4 UKS SPARTAKUS WRZEŚNIA 1 UKS KANIASIATKA GOSTYŃ 1 UKS KANIASIATKA GOSTYŃ 1
5 UKS SPARTAKUS WRZEŚNIA 2 UKS SPARTAKUS WRZEŚNIA 1 UKS KANIASIATKA GOSTYŃ 2 5 UKS SPARTAKUS WRZEŚNIA 2 UKS SPARTAKUS WRZEŚNIA 1 UKS KANIASIATKA GOSTYŃ 2
6 IUKS JEDYNKA POZNAŃ 1 UKS SPARTAKUS WRZEŚNIA 2 IUKS JEDYNKA POZNAŃ 1 6 IUKS JEDYNKA POZNAŃ 1 UKS SPARTAKUS WRZEŚNIA 2 IUKS JEDYNKA POZNAŃ 1
7 UKS 9 LESZNO 1 IUKS JEDYNKA POZNAŃ 1 IUKS JEDYNKA POZNAŃ 2 7 UKS 9 LESZNO 1 IUKS JEDYNKA POZNAŃ 1 IUKS JEDYNKA POZNAŃ 2
8 MKS MOS ŚREM 1 IUKS JEDYNKA POZNAŃ 2 IUKS JEDYNKA POZNAŃ 3 8 MKS MOS ŚREM 1 IUKS JEDYNKA POZNAŃ 2 IUKS JEDYNKA POZNAŃ 3
9 MKS MOS ŚREM 2 UKS 9 LESZNO 1 UKS 9 LESZNO 1 9 MKS MOS ŚREM 2 UKS 9 LESZNO 1 UKS 9 LESZNO 1
10 UKS OLIMP WRZEŚNIA 1 MKS MOS ŚREM 1 UKS 9 LESZNO 2 10 UKS OLIMP WRZEŚNIA 1 MKS MOS ŚREM 1 UKS 9 LESZNO 2
11  UKŻPS KOŚCIAN MKS MOS ŚREM 2 UKS 9 LESZNO 3 11  UKŻPS KOŚCIAN MKS MOS ŚREM 2 UKS 9 LESZNO 3
12 MKS MALTA POZNAŃ 1 12 MKS MALTA POZNAŃ 1
13 MKS MALTA POZNAŃ 2 13 MKS MALTA POZNAŃ 2
14 MKS MALTA POZNAŃ 3 14 MKS MALTA POZNAŃ 3
15 MKS MOS ŚREM 1 15 MKS MOS ŚREM 1
16 MKS MOS ŚREM 2 16 MKS MOS ŚREM 2
17 UKS OLIMP WRZEŚNIA 1 17 UKS OLIMP WRZEŚNIA 1
18 UKS OLIMP WRZEŚNIA 2 18 UKS OLIMP WRZEŚNIA 2
19 UKS OLIMP WRZEŚNIA 3 19 UKS OLIMP WRZEŚNIA 3
20  UKŻPS KOŚCIAN 20  UKŻPS KOŚCIAN

Visualscope.com

MK Cafe

Strauss Coffee

 continuumpoznan

centrum robotyki




vigo250

pzps

systemcentralny

logoSOS

mas

 

ogloszeniezsms

sms

banner

liceumenergetyk1

logososkalisz 

aps