Poniżej podział na grupy rozgrywek Eliminacji Klubowych Kinder+ Sport Chłopców oraz gospodarze turniejów.

Chłopcy: GRUPA 1

JAROCIN – 17.03.2019 godz. 10.00

 

JAROCIN – 31.03.2019 godz. 10.00

 

2006

czwórki – VI klasa

2007

trójki – V klasa

2008

dwójki – IV klasa

2006

czwórki – VI klasa

2007

trójki – V klasa

2008

dwójki – IV klasa

1 MUKS AMBER KALISZ 1 MUKS AMBER KALISZ 1 MUKS AMBER KALISZ 1 1 MUKS AMBER KALISZ 1 MUKS AMBER KALISZ 1 MUKS AMBER KALISZ 1
2 MKS JAROCIN 1 MUKS AMBER KALISZ 2 MUKS AMBER KALISZ 2 2 MKS JAROCIN 1 MUKS AMBER KALISZ 2 MUKS AMBER KALISZ 2
3 MKS JAROCIN 2 MUKS AMBER KALISZ 3 MUKS AMBER KALISZ 3 3 MKS JAROCIN 2 MUKS AMBER KALISZ 3 MUKS AMBER KALISZ 3
4 SKS MUROWANA GOŚL 1 MKS JAROCIN 1 MKS JAROCIN 1 4 SKS MUROWANA GOŚL 1 MKS JAROCIN 1 MKS JAROCIN 1
5 SKS MUROWANA GOŚL 2 MKS JAROCIN 2 SKS MUROWANA GOŚL 1 5 SKS MUROWANA GOŚL 2 MKS JAROCIN 2 SKS MUROWANA GOŚL 1
6 UKS 5 TUREK 1 UKS 5 TUREK 1 SKS MUROWANA GOŚL 2 6 UKS 5 TUREK 1 UKS 5 TUREK 1 SKS MUROWANA GOŚL 2
7 MUKS JANTAR KALISZ 1 SKS MUROWANA GOŚL 1 SKS MUROWANA GOŚL 3 7 MUKS JANTAR KALISZ 1 TEAM STARE MIASTO SKS MUROWANA GOŚL 3
8 UKS DREWPAL STAWISZYN TEAM STARE MIASTO UKS 5 TUREK 1 8 UKS DREWPAL STAWISZYN MUKS JANTAR KALISZ 1 UKS 5 TUREK 1
9 UKS LIDER ROKIETNICA 1 MUKS JANTAR KALISZ 1 UKS MOS CZARNI OSTROWITE 1 9 UKS LIDER ROKIETNICA 1 UKS LIDER ROKIETNICA 1 UKS MOS CZARNI OSTROWITE 1
10 MUKS GROM KALISZ 1 UKS LIDER ROKIETNICA 1 UKS MOS CZARNI OSTROWITE 2 10 MUKS GROM KALISZ 1 MUKS GROM KALISZ 1 UKS MOS CZARNI OSTROWITE 2
11 MUKS GROM KALISZ 2 MUKS GROM KALISZ 1 UKS 17 KALISZ 1 11 MUKS GROM KALISZ 2 MUKS GROM KALISZ 2 UKS 17 KALISZ 1
12 TG SOKÓŁ KĘPNO 1 MUKS GROM KALISZ 2 UKS 17 KALISZ 2 12 TG SOKÓŁ KĘPNO 1 TG SOKÓŁ KĘPNO 1 UKS 17 KALISZ 2
13 MKS MOS SŁUPCA 1 TG SOKÓŁ KĘPNO 1 UKS 17 KALISZ 3 13 MKS MOS SŁUPCA 1 UKS ZSMS POZNAŃ 1 UKS 17 KALISZ 3
14 UKS ZSMS POZNAŃ 1 MUKS JANTAR KALISZ 1 14 MKS MOS SŁUPCA 1 MUKS JANTAR KALISZ 1
15 MKS MOS SŁUPCA 1 MUKS JANTAR KALISZ 2 15 MUKS JANTAR KALISZ 2
16 MUKS JANTAR KALISZ 3 16 MUKS JANTAR KALISZ 3
17 UKS LIDER ROKIETNICA 1 17 UKS LIDER ROKIETNICA 1
18 UKS LIDER ROKIETNICA 2 18 UKS LIDER ROKIETNICA 2
19 MUKS GROM KALISZ 1 19 MUKS GROM KALISZ 1
20 MUKS GROM KALISZ 2 20 MUKS GROM KALISZ 2
21 MUKS GROM KALISZ 3 21 MUKS GROM KALISZ 3
22 TG SOKÓŁ KĘPNO 1 22 TG SOKÓŁ KĘPNO 1
23 KPS PROGRESS WRZEŚNIA 1 23 KPS PROGRESS WRZEŚNIA 1
24 KPS PROGRESS WRZEŚNIA 2 24 KPS PROGRESS WRZEŚNIA 2
25 KPS PROGRESS WRZEŚNIA 1 25 KPS PROGRESS WRZEŚNIA 1
26 MKS MOS SŁUPCA 1 26 MKS MOS SŁUPCA 1
Chłopcy: GRUPA 2

LESZNO – 17.03.2019 godz. 10.00

 

LESZNO – 31.03.2019 godz. 10.00

 

2006

czwórki – VI klasa

2007

trójki – V klasa

2008

dwójki – IV klasa

2006

czwórki – VI klasa

2007

trójki – V klasa

2008

dwójki – IV klasa

1 MKS MALTA POZNAŃ 1 UKS 9 LESZNO 1 MKS MALTA POZNAŃ 1 1 MKS MALTA POZNAŃ 1 UKS 9 LESZNO 1 MKS MALTA POZNAŃ 1
2 UKS 9 LESZNO 1 UKS 9 LESZNO 2 MKS MALTA POZNAŃ 2 2 UKS 9 LESZNO 1 UKS 9 LESZNO 2 MKS MALTA POZNAŃ 2
3 UKS POLON KROTOSZYN 1 UKS POLON KROTOSZYN 1 MKS MALTA POZNAŃ 3 3 UKS POLON KROTOSZYN 1 UKS POLON KROTOSZYN 1 MKS MALTA POZNAŃ 3
4 UKS POLON KROTOSZYN 2 UKS POLON KROTOSZYN 2 UKS 9 LESZNO 1 4 UKS POLON KROTOSZYN 2 UKS POLON KROTOSZYN 2 UKS 9 LESZNO 1
5 UKS SMS JOEKR PIŁA 1 IUKS JEDYNKA POZNAŃ 1 UKS 9 LESZNO 2 5 UKS SMS JOEKR PIŁA 1 IUKS JEDYNKA POZNAŃ 1 UKS 9 LESZNO 2
6 UKS SMS JOEKR PIŁA 2 IUKS JEDYNKA POZNAŃ 2 UKS 9 LESZNO 3 6 UKS SMS JOEKR PIŁA 2 IUKS JEDYNKA POZNAŃ 2 UKS 9 LESZNO 3
7 ENEA ENERGETYK POZNAŃ 1 IUKS JEDYNKA POZNAŃ 1 UKS POLON KROTOSZYN 1 7 ENEA ENERGETYK POZNAŃ 1 IUKS JEDYNKA POZNAŃ 1 UKS POLON KROTOSZYN 1
8 ENEA ENERGETYK POZNAŃ 2 UKS SMS JOEKR PIŁA 1 UKS POLON KROTOSZYN 2 8 ENEA ENERGETYK POZNAŃ 2 UKS SMS JOEKR PIŁA 1 UKS POLON KROTOSZYN 2
9 ENEA ENERGETYK POZNAŃ 3 UKS CZERWONAK 1 UKS POLON KROTOSZYN 3 9 ENEA ENERGETYK POZNAŃ 3 UKS CZERWONAK 1 UKS POLON KROTOSZYN 3
10 UKS SZAMOTULANIN SZAMOTUŁY 1 UKS CZERWONAK 2 IUKS JEDYNKA POZNAŃ 1 10 UKS SZAMOTULANIN SZAMOTUŁY 1 UKS CZERWONAK 2 IUKS JEDYNKA POZNAŃ 1
11 UKS PIAST KROTOSZYN UKS CZERWONAK 3 IUKS JEDYNKA POZNAŃ 2 11 UKS PIAST KROTOSZYN UKS CZERWONAK 3 IUKS JEDYNKA POZNAŃ 2
12 ENEA ENERGETYK POZNAŃ 1 IUKS JEDYNKA POZNAŃ 3 12 ENEA ENERGETYK POZNAŃ 1 IUKS JEDYNKA POZNAŃ 3
13 ENEA ENERGETYK POZNAŃ 2 UKS SMS JOEKR PIŁA 1 13 ENEA ENERGETYK POZNAŃ 2 UKS SMS JOEKR PIŁA 1
14 MKS KANGUR NOWY TOMYŚL 1 UKS SMS JOEKR PIŁA 2 14 MKS KANGUR NOWY TOMYŚL 1 UKS SMS JOEKR PIŁA 2
15 MKS KANGUR NOWY TOMYŚL 2 UKS CZERWONAK 1 15 MKS KANGUR NOWY TOMYŚL 2 UKS CZERWONAK 1
16 UKS SZAMOTULANIN SZAMOTUŁY 1 UKS CZERWONAK 2 16 UKS SZAMOTULANIN SZAMOTUŁY 1 UKS CZERWONAK 2
17 GKS SOMPOLNO 1 UKS CZERWONAK 3 17 GKS SOMPOLNO 1 UKS CZERWONAK 3
18 GKS SOMPOLNO 2 ENEA ENERGETYK POZNAŃ 1 18 GKS SOMPOLNO 2 ENEA ENERGETYK POZNAŃ 1
19 GKS SOMPOLNO 3 ENEA ENERGETYK POZNAŃ 2 19 GKS SOMPOLNO 3 ENEA ENERGETYK POZNAŃ 2
20 UKS PIAST KROTOSZYN 1 ENEA ENERGETYK POZNAŃ 3 20 UKS PIAST KROTOSZYN 1 ENEA ENERGETYK POZNAŃ 3
21 UKS PIAST KROTOSZYN 2 MKS KANGUR NOWY TOMYŚL 1 21 UKS PIAST KROTOSZYN 2 MKS KANGUR NOWY TOMYŚL 1
22 UKS PIAST KROTOSZYN 3 MKS KANGUR NOWY TOMYŚL 2 22 UKS PIAST KROTOSZYN 3 MKS KANGUR NOWY TOMYŚL 2
23 UKS SZAMOTULANIN SZAMOTUŁY 1 23 UKS SZAMOTULANIN SZAMOTUŁY 1
24 GKS SOMPOLNO 1 24 GKS SOMPOLNO 1
25 GKS SOMPOLNO 2 25 GKS SOMPOLNO 2
26 GKS SOMPOLNO 3 26 GKS SOMPOLNO 3
27 UKS PIAST KROTOSZYN 1 27 UKS PIAST KROTOSZYN 1
28 UKS PIAST KROTOSZYN 2 28 UKS PIAST KROTOSZYN 2
29 UKS PIAST KROTOSZYN 3 29 UKS PIAST KROTOSZYN 3
Visualscope.com

MK Cafe

Strauss Coffee

 continuumpoznan

centrum robotyki




vigo250

pzps

systemcentralny

logoSOS

mas

 

ogloszeniezsms

sms

banner

liceumenergetyk1

logososkalisz 

aps