Puchar Wielkopolski Mikstów (Janków Przygodzki) - 5.06.2016

Finał Mistrzostw Polski Juniorek (Luboń) - 13-17.04.2016

Finał Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek (Jarocin) - 12-13.03.2016

Finał Mistrzostw Wielkopolski Młodzików (Turek) - 12-13.03.2016

Półfinał Mistrzostw Polski Juniorek (Poznań) - 11-13.03.2016

Kaniasiatka Gostyń - Liskowiak Lisków (3 liga mężczyzn) - 12.03.2016

MOS Czarni Ostrowite - Kaniasiatka Gostyń (3 liga mężczyzn) - 20.02.2016

Finał Mistrzostw Wielkopolski Kadetek (Piła) - 12-14.02.2016

Finał Mistrzostw Wielkopolski Kadetów (Kalisz) - 13-14.02.2016

Kaniasiatka Gostyń - PKS MOS Zbąszyń (3 liga mężczyzn) - 13.02.2016

Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów (Kalisz) - 5-7.02.2016

Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorek (Kalisz) - 4-5.02.2016

Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek (Piła) - 9.01.2016

Turniej Sylwestrowy Juniorek (Luboń) - 29-30.12.2015

Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów (Gostyń) - 19.12.2015

Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów (Poznań) - 13.12.2015

Ćwierćfinał Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek (Poznań) - 12.12.2015

Kaniasiatka Gostyń - Amber Kalisz (3 liga mężczyzn) - 5.12.2015

Turniej eliminacyjny Młodziczek (Turek) - 5.12.2015

UKS 9 Leszno - Kaniasiatka Gostyń (3 liga mężczyzn) - 28.11.2015

Kadra Wielkopolski na turnieju z okazji Święta Niepodległości (Środa Wielkopolska) - 14-15.11.2015

Kaniasiatka Gostyń - MOS Czarni Ostrowite (3 liga mężczyzn) - 14.11.2015

Towarzyski Turniej Juniorów (Dolsk) - 8.11.2015

Turniej eliminacyjny Młodziczek (Złotów) - 7.11.2015

Superpuchar Polski (Poznań) - 28.10.2015 - część 3

Superpuchar Polski (Poznań) - 28.10.2015 - część 2

Superpuchar Polski (Poznań) - 28.10.2015 - część 1

Turniej eliminacyjny Młodziczek (Gostyń) - 17.10.2015

Kaniasiatka Gostyń - SALOS Ostrów Wielkopolski (3 liga mężczyzn) - 10.10.2015

Turniej elimininacyjny Młodziczek (Koło) - 10.10.2015

Kaniasiatka Gostyń - UKS 9 Leszno (3 liga mężczyzn) - 26.09.2015

Turniej Towarzyski w Gostyniu - 19.09.2015

I Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej w Gostyniu

Finał Grand Prix Wielkopolski (Zbąszyń) - 23.08.2015

Plaża Open (Piła) - 31.07 - 2.08.2015

Finał Mistrzostw Polski Juniorek (Janków Przygodzki) - 14-16.07.2015

1. turniej eliminacyjny GP Wielkopolski w siatkówce plażowej (Zbąszyń) - 27-28.06.2015

Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorek (Janków Przygodzki) - 6-7.06.2015

Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów w siatkówce plażowej (Września) - 30-31.05.2015

Finał Mistrzostw Polski Młodzików (Tarnowo Podgórne) - 1-3.05.2015

Zgrupowanie Kadry Wielkopolski (Stare Oborzyska) - 30.04-3.05.2015

Astromal Leszno - Kaniasiatka Zryw (LLPS) - 26.04.2015

Finał Mistrzostw Polski Juniorek (Wieliczka) - 15-19.04.2015

VII Turniej Zamknięcia Sezonu (Stare Oborzyska) - 12.04.2015

Emigranci - Kaniasiatka (Gostyń) - 4.04.2015

Kaniasiatka Gostyń - Progress Września (3 liga mężczyzn) - 21.03.2015

Półfinał Mistrzostw Polski Juniorek (Piła) - 13-15.03.2015

Kaniasiatka Zryw - Sabud Kościan (LLPS) - 15.03.2015

Kaniasiatka Gostyń - Piątka Turek (kadet) - 8.03.2015

Kaniasiatka Gostyń - UKS Rataje ZSO 4 Poznań (3 liga mężczyzn) - 7.03.2015

Zgrupowanie Kadr Wielkopolski dziewcząt i chłopców na TNO (Stare Oborzyska)

XII kolejka Leszczyńskiej Ligi Piłki Siatkowej (Leszno) - 15.02.2015

Finał Mistrzostw Wielkopolski Kadetów (Kalisz) - 14-15.02.2015

GAPS trenowała z mistrzem! (Gostyń) - 12.02.2015

Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów (Nowy Tomyśl) - 7-8.02.2015

Kaniasiatka Gostyń - Liskowiak Lisków (3 liga mężczyzn) - 7.02.2015

Finał Mistrzostw Wielkopolski Kadetek (Poznań) - 6-7.02.2015

Turniej półfinałowy Kadetów (Jarocin) - 1.02.2015

Turniej półfinałowy Kadetów (Piła) - 1.02.2015

Kaniasiatka Zryw - Astromal Leszno (LLPS) - 25.01.2015

Kaniasiatka Gostyń - Barycz Janków Przygodzki (3 liga mężczyzn) - 24.01.2015

Finał Mistrzostw Wielkopolski Młodzików (Krotoszyn) - 24-25.01.2015

Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorek (Poznań) - 23-24.01.2015

Kaniasiatka Gostyń - UKS Rataje ZSO 4 Poznań (kadet) - 18.01.2015

Finał Otwartych Mistrzostw Poznania - 17-18.01.2015 (Mosina)

Finał Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek (Szamotuły) - 16-18.01.2015

UKS Środa Wielkopolska - Kaniasiatka Gostyń (3 liga mężczyzn) - 17.01.2015

Turniej Młodziczek o miejsca 11-13 (Gostyń) - 17.01.2015

Turniej półfinałowy Juniorów (Poznań) - 11.01.2015

Kaniasiatka Gostyń - SALOS Ostrów Wielkopolski (3 liga mężczyzn) - 10.01.2015

Zakończenie kariery sędziowskiej Jana Kołodziejczaka (Poznań) - 6.01.2015

Kaniasiatka Zryw - Korona Wilkowice (LLPS) - 4.01.2015

Kaniasiatka Gostyń - SPS Słupca (3 liga mężczyzn) - 3.01.2015

Turniej Sylwestrowy Juniorek (Luboń) - 29-30.12.2014

Turniej Sylwestrowy (Poznań) - 27.12.2014

Kaniasiatka Gostyń - Grom Kalisz (kadet) - 21.12.2014

UKS "9" Leszno - Kaniasiatka Gostyń (3 liga mężczyzn) - 20.12.2014

Kaniasiatka Zryw - Sabud Kościan (LLPS) - 14.12.2014

Kaniasiatka Gostyń - Astra Krotoszyn (3 liga mężczyzn) - 13.12.2014

Kaniasiatka Gostyń - MOS Czarni Ostrowite (3 liga mężczyzn) - 4.12.2014

Turniej półfinałowy Młodziczek (Gostyń) - 4.12.2014

GAPSowe Mikołajki (Gostyń) - 4.12.2014

Kaniasiatka Gostyń - SMS Joker Piła (kadet) - 26.11.2014

Kaniasiatka Zryw - WC NET Śmigiel (LLPS) - 23.11.2014

Kaniasiatka Gostyń - MKS Puszczykowo (kadet) - 21.11.2014

Kaniasiatka Gostyń - Wilki Wilczyn II (3 liga mężczyzn) - 15.11.2014

Turniej ćwierćfinałowy Młodziczek (Środa Wielkopolska) - 15.11.2014

XXIV Ogólnopolski Turniej z okazji Święta Niepodległości (Środa Wlkp) - 9-11.11.2014

Kaniasiatka Zryw - Toyota Mikołajczak (LLPS) - 5.11.2014

PTPS Piła - Budowlani Łódź (Orlen Liga) - 25.10.2014

Turniej eliminacyjny młodziczek (Gostyń) - 25.10.2014

Wystartowała Gostyńska Akademia Piłki Siatkowej - 22.10.2014

Kaniasiatka Gostyń - Kangur Nowy Tomyśl (kadet) - 19.10.2014

I Ogólnopolski Festiwal mini siatkówki chłopców (Hala Arena Poznań) - 18-19.10.2014

Kaniasiatka Gostyń - UKS Środa Wielkopolska (3 liga mężczyzn) - 18.10.2014

I Ogólnopolski Festiwal mini siatkówki dziewcząt (Hala Arena Poznań) - 11-12.10.2014

Superpuchar mężczyzn (Hala Arena Poznań) - 8.10.2014

Kaniasiatka Gostyń - MOS Czarni Ostrowite (kadet) - 5.10.2014

Turniej eliminacyjny młodziczek (Rychwał) - 4.10.2014

Kaniasiatka Zryw - Piekiełko Leszno (LLPS) - 28.09.2014

Kaniasiatka Gostyń - UKS "9" Leszno (3 liga mężczyzn) - 27.09.2014

Turniej eliminacyjny młodziczek (Gostyń) - 27.09.2014

Turniej eliminacyjny młodziczek (Poznań) - 20.09.2014

Memoriał Włodzimierza Winklera (Piła) - 19-21.09.2014

Astra Krotoszyn - Kaniasiatka Gostyń (3 liga mężczyzn) - 19.09.2014

Bezpieczne granie z PZU (Gostyń) - 13.09.2014

Finał Grand Prix Wielkopolski (Zbąszyń) - 17.08.2014

Finał cyklu Akademia Cup 2014 (Dolsk) - 16.08.2014

3. Turniej cyklu Akademia Cup 2014 (Cichowo) - 2.08.2014

1. Turniej kobiet cyklu Akademia Cup 2014 (Cichowo) - 2.08.2014

Mistrzostwa Polski Kadetów w siatkówce plażowej (Oborniki Śląskie) - 25-27.07.2014

Turniej Nadziei Olimpijskich (Spała) - 19.07.2014

3. Turniej elimincyjny GP Wielkopolski w siatkówce plażowej (Dolsk) - 19.07.2014

2. Turniej cyklu Akademia Cup 2014 (Cichowo) - 13.07.2014

1. Turniej cyklu Grand Prix Murowanej Gośliny - 6.07.2014

1. Turniej cyklu Akademia Cup 2014 (Dolsk) - 29.06.2014

2. Turniej eliminacyjny GP Wielkopolski w siatkówce plażowej (Zbąszyń) - 28-29.06.2014

1. Turniej eliminacyjny GP Wielkopolski w siatkówce plażowej (Poznań) - 14-15.06.2014

Finał Mistrzostw Wielkopolski Kadetów w siatkówce plażowej (Zbąszyń) - 12-13.06.2014

Finał Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek w siatkówce plażowej (Września) - 5-6.06.2014

Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów w siatkówce plażowej (Września) - 5-6.06.2014

Towarzyski turniej Kadetek (Złotów) - 5.06.2014

Zgrupowanie Kadry Wojewódzkiej Juniorek (Gostyń) - 2-5.06.2014

Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorek w siatkówce plażowej (Janków Przygodzki) - 24-25.05.2014

Finał Kinder + Sport (Jarocin) - 10-11.05.2014

Kaniasiatka Gostyń na finale Kinder + Sport

Dekoracja medalistów podczas MP Kadetów (Nowy Tomyśl) - 7-11.05.2014

Finał Mistrzostw Polski Kadetów (Nowy Tomyśl) - 7-11.05.2014

Finał Mistrzostw Polski Młodziczek (Tarnowo Podgórne) - 2-4.05.2014

Konsultacje naborowe kadry Wielkopolski (Stare Oborzyska) - 30.04 - 04.05.2014

Kaniasiatka Zryw - Astromal Leszno (LLPS) - 27.04.2014

Kaniasiatka Zryw - Piekiełko Leszno (LLPS) - 13.04.2014

Kaniasiatka Zryw - Piekiełko Leszno (LLPS) - 6.04.2014

XVIII Ogólnopolski Turniej w Piłce Siatkowej Kobiet (Ostrzeszów) - 5-6.04.2014

Kaniasiatka Gostyń - KS Gniezno (3 liga mężczyzn) - 2.04.2014

KS Gniezno - Kaniasiatka Gostyń (3 liga mężczyzn) - 29.03.2014

Fina Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej (Poznań) - 21.03.2014

PKS MOS Zbąszyń - Kaniasiatka Gostyń (3 liga mężczyzn) - 22.03.2014

Puchar dyrektora ośrodka Edytor (Leszno) - 22.03.2014

Kaniasiatka Zryw - Agriffod Leszno (LLPS) - 16.03.2014

Kaniasiatka Gostyń - PKS MOS Zbąszyń (3 liga mężczyzn) - 15.03.2014

Finał Mistrzostw Wielkopolski Kadetek (Poznań) - 7-9.03.2014

Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Młodzików (Nowy Tomyśl) - 7-8.03.2014

Kaniasiatka Gostyń - Noteć Czarnków (3 liga mężczyzn) - 8.03.2014

Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Juniorów (Piła) - 28.02 - 2.03.2014

Turniej Młodziczek o miejsca 10-12 (Gostyń) - 1.03.2014

Finał Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek (Poznań) - 1-2.03.2014

Kaniasiatka Gostyń - Piątka Turek (kadet) - 23.02.2014

Noteć Czarnków - Kaniasiatka Gostyń (3 liga mężczyzn) - 22.02.2014

Finał Mistrzostw Wielkopolski Kadetów (Nowy Tomyśl) - 22-23.02.2014

Finał Mistrzostw Wielkopolski Młodzików (Nowy Tomyśl) - 20.02.2014

Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów (Gostyń) - 15-16.02.2014

Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorek (Murowana Goślina) - 15-16.02.2014

Zgrupowanie SOS i Kangura Nowy Tomyśl (Kołobrzeg) - 10-16.02.2014

Zgrupowanie kadry B dziewcząt (Pniewy) - 1-7.02.2014

Progress Września - Kaniasiatka Gostyń (kadet) - 31.01.2014

Półfinał Mistrzostw Wielkopolski młodziczek (Gostyń) - 29.01.2014

Kaniasiatka Zryw - Piekiełko Leszno (LLPS) - 26.01.2014

Kaniasiatka Gostyń - Progress Września (półfinał kadetów) - 26.01.2014

PKS MOS Zbąszyń - Kaniasiatka Gostyń (3 liga mężczyzn) - 25.01.2014

Kaniasiatka Gostyń - UKS Środa Wielkopolska (3 liga mężczyzn) - 18.01.2014

Kaniasiatka Zryw - Agrifood (LLPS) - 12.01.2014

UKS MOS Czarni Ostrowite - Kaniasiatka Gostyń (3 liga mężczyzn) - 11.01.2014

Półfinał Mistrzostw Wielkopolski młodziczek (Kalisz) - 11.01.2014

Półfinał Mistrzostw Wielkopolski juniorów (Poznań) - 5.01.2014

Turniej Sylwestrowy Juniorek (Luboń) - 29-30.12.2013

Kaniasiatka II Gostyń - MKS Puszczykowo (kadet) - 22.12.2013

Kaniasiatka Gostyń - Liskowiak Lisków (3 liga mężczyzn) - 21.12.2013

Kaniasiatka Gostyń - Piątka Turek (kadet) - 18.12.2013

Kaniasiatka Zryw - Horyzont (LLPS) - 15.12.2013

Kangur Nowy Tomyśl - Kaniasiatka Gostyń (kadet) - 15.12.2013

Kangur Nowy Tomyśl - Kaniasiatka Gostyń (3 liga mężczyzn) - 14.12.2013

Kaniasiatka Gostyń - Piast Krotoszyn (kadet) - 8.12.2013

Barycz Janków Przygodzki - Kaniasiatka Gostyń (3 liga mężczyzn) - 7.12.2013

Kaniasiatka Gostyń - SMS Joker Piła (kadet) - 4.12.2013

Kaniasiatka Zryw - Gronowo CF (LLPS) - 1.12.2013

Kaniasiatka Gostyń - SPS Słupca (3 liga mężczyzn) - 30.11.2013

Rozbudowany system mini siatkówki dziewcząt (Kwilcz) - 24.11.2013

Kaniasiatka Gostyń II - Herbertus Wronki (kadet) - 24.11.2013

Kaniasiatka Gostyń I - Progress Września (kadet) - 24.11.2013

VI kolejka Leszczyńskiej Ligi Piłki Siatkowej - 16.11.2013

UKS Środa Wielkopolska - Kaniasiatka Gostyń (3 liga mężczyzn) - 16.11.2013

Turniej ćwierćfinałowy młodziczek grupy D (Poznań) - 16.11.2013

Liga minisiatkówki o Puchar Kaniasiatki Gostyń - 15.11.2013

Kaniasiatka Gostyń - Kangur Nowy Tomyśl (kadet) - 10.11.2013

Kaniasiatka Gostyń - UKS MOS Czarni Ostrowite (3 liga mężczyzn) - 9.11.2013

Ćwierćfinał ligi juniorów (Gostyń) - 27.10.2013

Kaniasiatka Gostyń - Grom Kalisz (kadet) - 20.10.2013

Turniej Nadziei Olimpijskich (Spała) - 17-19.10.2013

Liskowiak Lisków - Kaniasiatka Gostyń (3 liga mężczyzn) - 19.10.2013

Turniej młodziczek w Pleszewie (eliminacje) - 19.10.2013

Superpuchar Polski (hala Arena) - 16.10.2013

Trening i konferencja prasowa przed Superpucharem Polski - 15.10.2013

Kaniasiatka Zryw - Sokół Perkowo (LLPS) - 13.10.2013

Noteć Czarnków - KS Gniezno - 12.10.2013

SPS Słupca - Noteć Czarnków (3 liga B kobiet) - 12.10.2013

Kangur Nowy Tomyśl - SPS Słupca (3 liga mężczyzn) - 12.10.2013

Kaniasiatka Gostyń - Kangur Nowy Tomyśl (3 liga mężczyzn) - 9.10.2013

Kaniasiatka Zryw Gostyń - Tekom Góra (LLPS) - 5.10.2013

Kaniasiatka Gostyń - Barycz Janków Przygodzki (3 liga mężczyzn) - 5.10.2013

Turniej młodziczek w Gostyniu (eliminacje) - 5.10.2013

Kaniasiatka Gostyń - UKS MOS Czarni Ostrowite (kadet) - 29.09.2013

XII edycja Leszczyńskiej Ligi Piłki Siatkowej (Leszno) - 29.09.2013

Finał krajowy Orlik Volleymanii (Poznań) - 27-28.09.2013

Turniej Juniorów o Puchar PZU (Gostyń) - 22.09.2013

Finał Grand Prix Wielkopolski w siatkówce plażowej (Września) - 18.08.2013

Finał Akademia Cup (Dolsk) - 18.08.2013

Akademia Cup (Gostyń) - 4.08.2013

Mistrzostwa Polski kadetek i kadetów w siatkówce plażowej (Łódź) - 26-27.07.2013

Turniej nocny w Dolsku - 20.07.2013

3. turniej Grand Prix Wielkopolski w siatkówce plażowej (Zbąszyń) - 20-21.07.2013

Mistrzostwa Polski młodzików w siatkówce plażowej (Zbąszyń) - 17-18.07.2013

2. turniej Akademia Cup Grand Prix Dolsk 2013 - 14.07.2013

2. turniej Grand Prix Wielkopolski w siatkówce plażowej (Płotki k. Piły) - 13-14.07.2013

1. turniej Akademia Cup Grand Prix Dolsk 2013 - 30.06.2013

1. turniej Grand Prix Wielkopolski w siatkówce plażowej (Janków Przygodzki) - 8-9.06.2013

Enea Mini Cup (Poznań) - 22.05.2013

Zgrupowanie kadry Wielkopolski (Kalisz) - 16-19.05.2013

Finał mistrzostw Polski młodzików (Nowy Tomyśl) - 17-19.05.2013

UKS Murowana Goślina - Orzeł Malbork (II liga kobiet) - 12.05.2013

Zgrupowanie kadry Wielkopolski dziewcząt (Stare Oborzyska) - 1-4.05.2013

Półfinał mistrzostw Polski kadetów (Bydgoszcz) - 3-5.05.2013

Turniej zamknięcia sezonu (Stare Oborzyska) - 28.04.2013

Turniej o Puchar Waldemara Hajnsza (Gostyń) - 20.04.2013

Turniej towarzyski kadetów (Gostyń) - 13.04.2013

XVII Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej kobiet (Ostrzeszów) - 7-8.04.2013

1/4 finału mistrzostw Polski młodzików (Nowy Tomyśl) - 6-7.04.2013

1/4 finału mistrzostw Polski młodzików (Warszawa) - 6-7.04.2013

Emigranci 2013 (Gostyń) - 31.03.2013

1/8 finału mistrzostw Polski młodzików (Gostyń) - 23-24.03.2013

Ćwierćfinał mistrzostw Polski kadetów (Ostrowiec Świętokrzyski) - 15-17.03.2013

Zgrupowanie kadry w Połczynie-Zdroju - 6-10.03.2013

1/8 finału mistrzostw Polski kadetów (Jawor) - 8-10.03.2013

12. kolejka Leszczyńskiej Ligi Piłki Siatkowej - 10.03.2013

Kaniasiatka Gostyń - Kangur Nowy Tomyśl (3 liga B mężczyzn) - 9.03.2013

SKF KS Poznań - Orkan Września (3 liga A kobiet) - 2.03.2013

UKS Murowana Goślina - Kaniasiatka Gostyń (3 liga B mężczyzn) - 2.03.2013

Finał mistrzostw Wielkopolski kadetów (Turek) - 22-24.02.2013

Kaniasiatka Gostyń - Sokół Kępno (3 liga B mężczyzn) - 23.02.2013

Finał mistrzostw Wielkopolski młodzików (Nowy Tomyśl) - 16-17.02.2013

Ćwierćfinał mistrzostw Wielkopolski juniorów (Gostyń) - 15-17.02.2013

VI Otwarte Mistrzostwa Poznania w mini siatkówce - 16.02.2013

SKF KS Poznań - UKŻPS Kościan (3 liga A kobiet) - 16.02.2013

Finał mistrzostw Wielkopolski kadetek (Janków Przygodzki) - 9-10.02.2013 

Mosińska Jedynka - Kaniasiatka Gostyń (3 liga B mężczyzn) - 10.02.2013

Finał mistrzostw Wielkopolski juniorek (Kalisz) - 1-3.02.2013

Finał mistrzostw Wielkopolski juniorów (Gostyń) - 2-3.02.2013 

Finał mistrzostw Wielkopolski młodziczek (Turek) - 26-27.01.2013 

Krispol Września - MKS Kalisz (II liga) - 19.01.2013

Noworoczny mecz piłki siatkowej w Gostyniu - 13.01.2013

Kaniasiatka Gostyń - Piast Krotoszyn (kadet) - 13.01.2013

Piast Krotoszyn - Kaniasiatka Gostyń (kadet) - 6.01.2013

UKS Murowana Goślina - Orzeł Malbork (II liga kobiet) - 5.01.2013

Kaniasiatka Gostyń - SMS Nafta Piła (3 liga B mężczyzn) - 5.01.2013

VI Turniej Sylwestrowy Juniorek - 29-30.12.2012

Kaniasiatka Gostyń - MKS MOS Turek (kadet) - 16.12.2012

UKS Murowana Goślina - Kaniasiatka Gostyń (kadet) - 13.12.2012

Siatkarskie Mikołajki 2012 - 7.12.2012

Noteć Czarnków - Kaniasiatka Gostyń (3 liga B mężczyzn) - 7.12.2012

Turniej młodzików w Gostyniu (półfinał) - 2.12.2012

Kaniasiatka Gostyń - Mosińska Jedynka (półfinał juniorów) - 2.12.2012

Mosińska Jedynka - Kaniasiatka Gostyń (półfinał juniorów) - 25.11.2012

Powiatowy Turniej mini siatkówki w Gostyniu - 25.11.2012

UKS Pobiedziska - Kaniasiatka Gostyń (kadet) - 18.11.2012

Turniej młodzików w Murowanej Goślinie - 17.11.2012

Kaniasiatka Gostyń - UKS Murowana Goślina (3 liga B mężczyzn) - 17.11.2012

Kaniasiatka Gostyń - Piątka Turek (kadet) - 16.11.2012

Turniej mini siatkówki w Środzie Wielkopolskiej - 11.11.2012

Reprezentacja Wielkopolski na Turnieju Nadziei Olimpijskich - 8-11.11.2012

AZS UAM Rataje FKS Poznań I - Kaniasiatka Gostyń (kadet) - 11.11.2012

Sokół Kępno - Kaniasiatka Gostyń (3 liga B mężczyzn) - 10.11.2012

Turniej młodzików w Gostyniu (ćwierćfinały) - 10.11.2012

 MKS MOS Turek - Kaniasiatka Gostyń (kadet) - 4.11.2012

IV kolejka Leszczyńskiej Ligi Piłki Siatkowej - 4.11.2012

Kaniasiatka Gostyń - Mosińska Jedynka (3 liga B mężczyzn) - 3.11.2012

Turniej młodzików w Gostyniu (ćwierćfinały) - 3.11.2012

Kaniasiatka Gostyń - UKS Murowana Goślina (kadeci) - 2.11.2012

Turniej Nadziei Olimpijskich chłopców (Spała) - 25-28.10.2012

Zawodnicy SOS Nowy Tomyśl na finale Orlik Volleymanii - 6.10.2012

Kaniasiatka Gostyń - AZS UAM Rataje FKS Poznań I (kadeci) - 5.10.2012

Inauguracja XI Leszczyńskiej Ligi Piłki Siatkowej - 30.09.2012

Turniej kadetów i młodzików w Gostyniu - 22.09.2012

KWJ rocznika 98 na XII Słowńskim Turnieju Piłki Siatkowej - 8.09.2012

Zakończenie Grand Prix Dolsk 2012 - 26.08.2012

II turniej o Grand Prix Dolska 2012 - 19.08.2012

Eliminacje turnieju Plaża Open - 8.08.2012

Zgrupowanie Kadr Wielkopolski w Zbąszniu - 23.07 - 2.08.2012

Finał Mistrzostw Polski Kadetek i Kadetów w siatkówce plażowej - 21-22.07.2012

Zgrupowanie Kadry Wielkopolski KWJ 98 - 7-15.07.2012

VII Mistrzostwa Polski młodzików w siatkówce plażowej 13-15.07.2012

Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - 7-8.07.2012

Grand Prix Dolsk 2012 - 1.07.2012

Finał Wielkopolski kadetów w siatkówce plażowej - 19-20.06.2012

Finał MP Szkół Podstawowych - Głuchołazy - 7-10.06.2012

Kadra Wielkopolski na eliminacjach do OOM - 7-10.06.2012

Zgrupowanie kadry juniorów w Gostyniu - 5.06.2012

Fotorelacja z turnieju mini siatkówki w Poznaniu - 5.06.2012

II Nocny Turniej Siatkówki Plażowej - Jordan Cup 2012 - 2.06.2012

Turniej siatkówki plażowej w Murowanej Goślinie - 26.05.2012

Kaniasiatka Gostyń - BAS Białystok (Półfinał MP młodzików) - 6.05.2012

DelicPol Częstochowa - Kaniasiatka Gostyń (Półfinał MP młodzików) - 5.05.2012

Kaniasiatka Gostyń - Chemik Bydgoszcz (Półfinał MP młodzików) - 5.05.2012

Kaniasiatka Gostyń - Astra Nowa Sól (1/8 finału MP kadetów) - 24.04.2012

Sudety Kamienna Góra - UKS MOS Opole (1/8 finału MP kadetów) - 24.04.2012

Sudety Kamienna Góra - Astra Nowa Sól (1/8 finału MP kadetów) - 23.04.2012

Kaniasiatka Gostyń - UKS MOS Opole (1/8 finału MP kadetów) - 23.04.2012

AZS UAM Poznań - Krispol Września (finał play-off II ligi mężczyzn) - 15.04.2012

Kaniasiatka Gostyń - Polonia Jastrowie (3 liga B mężczyzn) - 17.03.2012

Polonia Jastrowie - Kaniasiatka Gostyń (3 liga B mężczyzn) - 10.03.2012

Turniej Półfinałowy o wejście do II ligi mężczyzn (Poznań) - 9-11.03.2012

Zakończenie finału kadetek (Złotów) - 4.03.2012

PTPS Piła - UKS ZSMS FKS Poznań (finał kadetek) - 4.03.2012

Zakończenie finału kadetów (Gostyń) - 4.03.2012

Polonia Jastrowie - Kaniasiatka Gostyń (finał kadetów) - 4.03.2012

Sparta Złotów - MKS MOS Turek (finał kadetek) - 4.03.2012

SMS Nafta Piła - UKS Rataje-ZSO 4 Poznań (finał kadetów) - 4.03.2012

Kaniasiatka Gostyń - SMS Nafta Piła (finał kadetów) - 3.03.2012

UKS ZSMS FKS Poznań - Augustynki Kalisz (finał kadetek) - 3.03.2012

UKS Rataje-ZSO 4 Poznań - Polonia Jastrowie (finał kadetów) - 3.03.2012

PTPS Piła - UKS Środa Wielkopolska (finał kadetek) - 3.03.2012

SMS Nafta Piła - Polonia Jastrowie (finał kadetów) - 3.03.2012

Kaniasiatka Gostyń - UKS Rataje-ZSO 4 Poznań (finał kadetów) - 3.03.2012

Augustynki Kalisz - Sparta Złotów (finał kadetek) - 3.03.2012

MKS MOS Turek - PTPS Piła (finał kadetek) - 2.03.2012

Sparta Złotów - UKS ZSMS FKS Poznań (finał kadetek) - 2.03.2012

UKS Środa Wielkopolska - MKS MOS Turek (finał kadetek) - 2.03.2012

PTPS Piła - Augustynki Kalisz (finał kadetek) - 2.03.2012

Otwarcie turnieju finałowego kadetek (Złotów) - 1.03.2012

Gwardia Wrocław - UKS ZSMS FKS Poznań (1/4 finału MP juniorek) - 19.02.2012

Libero Wałcz - Legionovia Legionowo (1/4 finału MP juniorek) - 19.02.2012

UKS ZSMS FKS Poznań - Libero Wałcz (1/4 finału MP juniorek) - 18.02.2012

Legionovia Legionowo - Gwardia Wrocław (1/4 finału MP juniorek) - 18.02.2012

Legionovia Legionowo - UKS ZSMS FKS Poznań (1/4 finału MP juniorek) - 17.02.2012

Kaniasiatka Gostyń - FKS Poznań (3 liga B mężczyzn) - 11.02.2012

Grom Kalisz - Kaniasiatka Gostyń (kadeci) - 10.02.2012

UKS Rataje-ZSO 4 Poznań - SMS Nafta Piła (3 liga A mężczyzn) - 9.02.2012

Kaniasiatka Gostyń - Grom Kalisz (kadeci) - 5.02.2012

FKS Poznań - Kaniasiatka Gostyń (3 liga B mężczyzn) - 4.02.2012

Turniej młodzików w Kaliszu - 4.02.2012

JanPol Turek - SMS Nafta I Piła (finał juniorów) - 22.01.2012

UKS ZSMS FKS Poznań - UKS Środa Wielkopolska (finał juniorek) - 22.01.2012

MKS MOS Turek - SMS Nafta II Piła (finał juniorów) - 22.01.2012

PTPS Piła - MKS MOS Turek (finał juniorek) - 22.01.2012

UKS Murowana Goślina - Silesia Volley (I liga kobiet) - 21.01.2012

SMS Nafta II Piła - JanPol Turek (finał juniorów) - 21.01.2012

UKS Środa Wielkopolska - Energetyk Poznań (finał juniorek) - 21.01.2012

SMS Nafta I Piła - SMS Nafta II Piła (finał juniorów) - 21.01.2012

MKS MOS Turek - UKS Środa Wielkopolska (finał juniorek) - 21.01.2012

UKS ZSMS FKS Poznań - MKS MOS Turek (finał juniorek) - 20.01.2012

PTPS Piła - UKS Środa Wielkopolska (finał juniorek) - 20.01.2012

UKS ZSMS FKS Poznań - Energetyk Poznań (finał juniorek) - 20.01.2012

Otwarcie i zamknięcie turnieju finałowego juniorek w Murowanej Goślinie - 20-22.01.2012

UKS Rataje-ZSO 4 Poznań - Wilki Wilczyn (3 liga A mężczyzn) - 15.01.2012

Turniej Sylwestrowy - 30.12.2011

Visualscope.com

 

vigo250

pzps

systemcentralny

logoSOS

mas

 

ogloszeniezsms

sms

banner

liceumenergetyk1

logososkalisz 

aps