Grupa A

 

1. kolejka - 3.10.2015

UKS ZSMS Poznań 1 - UKS ZSMS Poznań 2 1:3

(18:25, 25:21, 19:25, 22:25)

Orkan Września - SKF KS Poznań 0:3

(16:25, 17:25, 25:27)

UKS Śmigiel - MKS MDK Trzcianka 0:3

(17:25, 23:25, 19:25)

 

2. kolejka - 10.10.2015

Orkan Września - MKS MDK Trzcianka 1:3

(25:22, 21:25, 26:28, 21:25)

SKF KS Poznań - UKS ZSMS Poznań 2 3:0

(25:10, 25:10, 27:25)

UKS Rataje ZSO 4 Poznań - UKS ZSMS Poznań 1 0:3

(22:25, 18:25, 22:25)

 

3. kolejka - 17.10.2015

UKS Rataje ZSO 4 Poznań - SKF KS Poznań 1:3

(25:21, 14:25, 19:25, 19:25)

UKS ZSMS Poznań 2 - MKS MDK Trzcianka 3:1

(25:23, 17:25, 28:26, 25:20)

UKS Śmigiel - Orkan Września 3:0

(25:16, 25:17, 32:30)

 

4. kolejka - 24.10.2015

UKS ZSMS Poznań 2 - UKS Śmigiel 1:3

(14:25, 18:25, 30:28, 24:26)

UKS Rataje ZSO 4 Poznań - MKS MDK Trzcianka 0:3

(12:25, 13:25, 15:25)

UKS ZSMS Poznań 1 - SKF KS Poznań 0:3

(13:25, 8:25, 12:25)

 

5. kolejka - 7.11.2015

MKS MDK Trzcianka - UKS ZSMS Poznań 1 3:0

(25:20, 25:9, 25:16)

UKS Śmigiel - UKS Rataje ZSO 4 Poznań 3:0

(25:21, 26:24, 25:20)

Orkan Września - UKS ZSMS Poznań 2 3:0

(25:12, 25:13, 25:11)

 

6. kolejka - 14.11.2015

UKS Rataje ZSO 4 Poznań - Orkan Września 0:3

(11:25, 20:25, 20:25)

UKS ZSMS Poznań 1 - UKS Śmigiel 0:3

(15:25, 15:25, 22:25)

SKF KS Poznań - MKS MDK Trzcianka 3:0

(25:17, 25:14, 25:12)

 

7. kolejka - 21.11.2015

UKS Śmigiel - SKF KS Poznań 0:3

(16:25, 15:25, 17:25)

Orkan Września - UKS ZSMS Poznań 1 3:0

(25:17, 25:15, 25:20)

UKS ZSMS Poznań 2 - UKS Rataje ZSO 4 Poznań 0:3

(19:25, 23:25, 19:25)

 

8. kolejka - 28.11.2015

UKS ZSMS Poznań 2 - UKS ZSMS Poznań 1 3:1

(25:22, 22:25, 25:19, 25:23)

Orkan Września - SKF KS Poznań 0:3

(16:25, 17:25, 19:25)

MKS MDK Trzcianka - UKS Śmigiel 3:0

(25:16, 25:13, 25:13)

 

9. kolejka - 5.12.2015

MKS MDK Trzcianka - Orkan Września 0:3

(20:25, 21:25, 17:25)

UKS ZSMS Poznań 2 - SKF KS Poznań 0:3

(17:25, 7:25, 12:25)

UKS ZSMS Poznań 1 - UKS Rataje ZSO 4 Poznań 0:3

(19:25, 18:25, 15:25)

 

10. kolejka - 12.12.2015

UKS Rataje ZSO 4 Poznań - SKF KS Poznań 0:3

(19:25, 19:25, 22:25)

MKS MDK Trzcianka - UKS ZSMS Poznań 2 3:0

(25:13, 25:18, 25:16)

Orkan Września - UKS Śmigiel 3:1

(18:25, 25:21, 25:18, 25:16)

 

11. kolejka - 19.12.2015

UKS Śmigiel - UKS ZSMS Poznań 2 3:1

(25:14, 16:25, 25:18, 25:23)

MKS MDK Trzcianka - UKS Rataje ZSO 4 Poznań 2:3

(29:27, 22:25, 25:14, 21:25, 5:15)

SKF KS Poznań - UKS ZSMS Poznań 1 3:0

(25:14, 25:20, 25:14)

 

12. kolejka - 9.01.2016

UKS ZSMS Poznań 1 - MKS MDK Trzcianka 1:3

(23:25, 27:25, 22:25, 23:25)

UKS Rataje ZSO 4 Poznań - UKS Śmigiel 0:3

(22:25, 17:25, 14:25)

UKS ZSMS Poznań 2 - Orkan Września 0:3

(22:25, 17:25, 20:25)

 

13. kolejka - 16.01.2016

Orkan Września - UKS Rataje ZSO 4 Poznań 3:0

(25:18, 27:25, 25:18)

UKS Śmigiel - UKS ZSMS Poznań 1 3:0

(25:15, 25:18, 25:19)

MKS MDK Trzcianka - SKF KS Poznań 1:3

(12:25, 25:20, 15:25, 20:25)

 

14. kolejka - 13.02.2016

SKF KS Poznań - UKS Śmigiel 3:0

(25:20, 27:25, 25:23)

UKS ZSMS Poznań 1 - Orkan Września 0:3

(19:25, 13:25, 21:25)

UKS Rataje ZSO 4 Poznań - UKS ZSMS Poznań 2 3:1

(22:25, 25:19, 29:27, 27:25)

 

Tabela:

 

MSC Zespół M PKT Sety
1. SKF KS Poznań
12 36 36:2
2. Orkan Września
12 24 25:13
3. MKS MDK Trzcianka
12 22 25:17
4. UKS Śmigiel
12 21 22:17
5. UKS Rataje ZSO 4 Poznań
12 11 13:27
6. UKS ZSMS Poznań 2 12 9 12:30
7. UKS ZSMS Poznań 1
12 3 6:33

 

 

Grupa B

 

1. kolejka - 3.10.2015

SPS Słupca - Barycz Janków Przygodzki 3:2

(19:25, 25:23, 26:24, 15:25, 15:13)

KTPS Konin - Amber Kalisz 3:2

(25:23, 10:25, 25:16, 24:26, 15:13)

Lis Tuliszków - Libero Pleszew 3:0

(25:14, 25:15, 25:13)

 

2. kolejka - 10.10.2015

Barycz Janków Przygodzki - Libero Pleszew 3:0

(25:8, 25:11, 25:13)

Amber Kalisz - Lis Tuliszków 1:3 

(27:25, 22:25, 15:25, 10:25)

SPS Słupca - KTPS Konin 3:0

(25:9, 25:21, 25:20)

 

3. kolejka - 24.10.2015

KTPS Konin - Barycz Janków Przygodzki 0:3

(16:25, 7:25, 11:25)

Lis Tuliszków - SPS Słupca 3:0

(25:12, 25:21, 25:13)

Libero Pleszew - Amber Kalisz 0:3

(20:26, 17:25, 18:25)

 

4. kolejka - 7.11.2015

Amber Kalisz - Barycz Janków Przygodzki 2:3

(25:20, 17:25, 25:14, 17:25, 2:15)

SPS Słupca - Libero Pleszew 3:0

(25:14, 25:17, 25:19)

KTPS Konin - Lis Tuliszków 0:3

(17:25, 13:25, 10:25)

 

5. kolejka - 14.11.2015

Lis Tuliszków - Barycz Janków Przygodzki 2:3

(26:28, 23:25, 25:23, 29:27, 12:15)

Libero Pleszew - KTPS Konin 1:3

(25:15, 19:25, 22:25, 19:25)

Amber Kalisz - SPS Słupca 2:3

(25:21, 25:15, 22:25, 19:25, 10:15)

 

6. kolejka - 28.11.2015

 Barycz Janków Przygodzki - SPS Słupca 3:0

(25:21, 25:20, 25:18)

Amber Kalisz - KTPS Konin 3:0

(25:17, 25:13, 25:12)

Libero Pleszew - Lis Tuliszków 0:3

(22:25, 20:25, 8:25)

 

7. kolejka - 5.12.2015

Libero Pleszew - Barycz Janków Przygodzki 0:3

(14:25, 18:25, 23:25)

Lis Tuliszków - Amber Kalisz 3:0

(25:16, 25:14, 25:18)

KTPS Konin - SPS Słupca 2:3

(25:19, 16:25, 19:25, 25:21, 14:16)

 

8. kolejka - 19.12.2015

Barycz Janków Przygodzki - KTPS Konin 3:0

(25:12, 25:12, 25:18)

SPS Słupca - Lis Tuliszków 0:3

(19:25, 17:25, 17:25)

Amber Kalisz - Libero Pleszew 3:0

(25:11, 25:11, 25:20)

 

9. kolejka - 9.01.2016

Barycz Janków Przygodzki - Amber Kalisz 3:2

(20:25, 25:15, 25:27, 25:11, 15:8)

Libero Pleszew - SPS Słupca 3:1

(18:25, 25:19, 25:23, 25:17)

Lis Tuliszków - KTPS Konin 3:0

(25:9, 25:17, 25:20)

 

10. kolejka - 13.02.2016

Barycz Janków Przygodzki - Lis Tuliszków 1:3

(18:25, 25:17, 19:25, 23:25)

KTPS Konin - Libero Pleszew 3:0

(25:17, 25:16, 25:19)

SPS Słupca - Amber Kalisz 1:3

(14:25, 25:19, 14:25, 16:25)

 

Tabela:

 

MSC Zespół M PKT Sety
1. LIS Tuliszków 10 28 29:5
2. Barycz Janków Przygodzki 10 22 27:12
3. Amber Kalisz
10 16 21:19
4. SPS Słupca
10 12 17:21
5. KTPS Konin
10 9 11:24
6. Libero Pleszew 10 3 4:28

 

Siódmy zespół z grupy A zostanie sklasyfikowany na 13 miejscu w klasyfikacji generalnej.

 

 

O miejsca 1-4

 

1. mecz - 5.03.2016

1. Barycz Janków Przygodzki - SKF KS Poznań 1:3

(25:16, 12:25, 18:25, 11:25)

2. Orkan Września - LIS Tuliszków 1:3

(24:26, 23:25, 28:26, 25:27)

 

Rewanże - 12.03.2016

1. SKF KS Poznań - Barycz Janków Przygodzki 3:1

(25:18, 25:15, 23:25, 25:19)

2. LIS Tuliszków - Orkan Września 3:0

(25:20, 25:21, 25:22)

 

O miejsca 5-8

 

1. mecz - 5.03.2016

3. SPS Słupca - MKS MDK Trzcianka 0:3

(20:25, 18:25, 20:25)

4. UKS Śmigiel - Amber Kalisz 3:1

(25:17, 25:21, 16:25, 25:21)

 

Rewanże - 12.03.2016

3. MKS MDK Trzcianka - SPS Słupca 3:0

(26:24, 25:22, 25:21)

4. Amber Kalisz - UKS Śmigiel 2:3

(18:25, 25:17, 24:26, 25:16, 10:15)

 

 

O miejsca 9-12

 

1. mecz - 5.03.2016

5. Libero Pleszew - UKS Rataje ZSO 4 Poznań 0:3

(12:25, 15:25, 20:25)

 

Rewanże - 12.03.2016

5. UKS Rataje ZSO 4 Poznań - Libero Pleszew 3:0

(25:23, 25:10, 25:16)

6. KTPS Konin - UKS ZSMS Poznań 2 0:3

(19:25, 22:25, 23:25)

 

 

O miejsca 1-2

 

16.04.2016

SKF KS Poznań - Lis Tuliszków 3:2

 (19:25, 25:17, 25:27, 25:20, 15:11)

 

17.04.2016

Lis Tuliszków - SKF KS Poznań 2:3

(25:19, 25:19, 13:25, 17:25, 15:17)

 

O miejsca 3-4

 

2.04.2016

Barycz Janków Przygodzki - Orkan Września 0:3

(10:25, 18:25, 22:25)

 

 O miejsca 5-6

 

2.04.2016

UKS Śmigiel - MKS MDK Trzcianka 3:0 walkower

 

9.04.2016

MKS MDK Trzcianka - UKS Śmigiel 3:1 

(25:23, 21:25, 25:14, 26:24)

 

 

O miejsca 7-8

 

2.04.2016

SPS Słupca - Amber Kalisz 0:3

 (18:25, 10:25, 18:25)

 

9.04.2016

Amber Kalisz - SPS Słupca 1:3

 (25:15, 25:27, 17:25, 18:25)

 

O miejsca 9-10

 

2.04.2016

UKS Rataje ZSO 4 Poznań - UKS ZSMS Poznań 2 3:0

 (26:24, 25:13, 25:23)

 

O miejsca 11-12

 

16.04.2016

Libero Pleszew - KTPS Konin 3:1 

(25:19, 25:21, 23:25, 25:17)

 

Klasyfikacja końcowa:

 

MSC Zespół
1.  SKF KS Poznań
2.  UKS LIS Tuliszków
3.  LUKS Orkan Września
4.  GLKS Barycz Janków Przygodzki
5.  UKS Śmigiel
6.  MKS MDK Trzcianka
7.  MUKS Amber Kalisz
8.  SPS Słupca
9.  UKS Rataje ZSO 4 Poznań
10. UKS ZSMS Poznań II
11. PSPS Libero Pleszew
12. KTPS Konin 
13. UKS ZSMS Poznań 1

 

Terminy rozgrywek centralnych:

Do ustalenia przez PZPS

Visualscope.com

 

vigo250

pzps

systemcentralny

logoSOS

mas

 

ogloszeniezsms

sms

banner

liceumenergetyk1

logososkalisz 

aps