Wyniki ćwierćfinałów Kinder + Sport dziewcząt:

 

 

Grupa 1 (Kalisz)

 

Dwójki Trójki Czwórki
Jankovia Janków Przyg. 1 Augustynki Kalisz 1 Jankovia Janków Przyg. 1
MKS Nasz Jarocin 1 MKS Nasz Jarocin 1 Sparta Sklejka Orzechowo 1
MKS Nasz Jarocin 2 MKS MOS Śrem 1 Siatkarz Jarocin 1
Augustynki Kalisz 1 MOS Śrem 1 UKS 17 Kalisz 1
Kaliska Ak. Siatkówki 1 Zjednoczeni Rychwał 1 Trójka Ostrzeszów 1
MKS MOS Śrem 1 MKS MOS Śrem 2 Augustynki Kalisz 1
UKS 17 Kalisz 1 Amber Kalisz 1 Siatkarz Jarocin 2
Barycz Janków Przyg. 2 Augustynki Kalisz 2 -
Augustynki Kalisz 2 - -
Barycz Janków Przyg. 1 - -
Siatkarz Jarocin 1 - -
MKS Nasz Jarocin 3 - -
Zjednoczeni Rychwał 2 - -
MKS MOS Śrem 2 - -

Wyróżniono nazwy zespołów, które awansowały do półfinałów Kinder + Sport w Wielkopolsce.

 

 

Grupa 2 (Krotoszyn)

 

Dwójki Trójki Czwórki
Polon Krotoszyn 1 UKS Środa Wlkp. 1 UKS Środa Wlkp. 1
SP 2 Środa Wlkp. 2 Piast Krotoszyn 1 Trójka Krotoszyn 1
SP 2 Środa Wlkp. 1 Polon Krotoszyn 1 Polon Krotoszyn 1
Kaniasiatka Gostyń 2 Trójka Krotoszyn 1 Kaniasiatka Gostyń 1
MKS MOS Słupca 1 UKS Środa Wlkp. 2 MKS MOS Słupca 2
Kaniasiatka Gostyń 1 UKS Środa Wlkp. 4 Piast Krotoszyn 1
Piast Krotoszyn 1 Piast Krotoszyn 2 Kaniasiatka Gostyń 2
UKS Środa Wlkp. 3 UKS Środa Wlkp. 3 UKS Środa Wlkp. 2
MKS MOS Słupca 2 - Polon Krotoszyn 2
Trójka Krotoszyn 1 - Piast Krotoszyn 2
UKS Środa Wlkp. 4 - -
MKS MOS Słupca 3 - -

Wyróżniono nazwy zespołów, które awansowały do półfinałów Kinder + Sport w Wielkopolsce.

 

 

Grupa 3 (Turek)

 

Dwójki Trójki Czwórki
MKS MOS Turek 1 Jedynka Września 1 Jedynka Września 1
ZS z OS nr 5 Poznań 1 ZS z OS nr 5 Poznań 1 Hetman Sobieski Poznań 1
KTPS Konin 1 SP 15 Poznań 1 Dwójka Stęszew 1
Orlik Miłosław 1 Dwójka Stęszew 1 Siatkarz Koło 1
Drewpal Stawiszyn 1 MKS MOS Turek 1 Spartakus Września 1
Siatkarz Koło 1 Spartakus Września 1 Piątka Turek 1
SP 15 Poznań 1 Dwójka Stęszew 2 Olimp Września 1
Orlik Miłosław 2 Piątka Turek 1 ZS z OS nr 5 Poznań 1
Spartakus Września 1 KTPS Konin 2 Piątka Turek 2
Piątka Turek 1 - -
Siatkarz Koło 2 - -

Wyróżniono nazwy zespołów, które awansowały do półfinałów Kinder + Sport w Wielkopolsce.

 

 

Grupa 4 (Rokietnica)

 

Dwójki Trójki Czwórki
Jedynka Poznań 1 PTPS Piła 1 UKS Śmigiel 1
UKS Śmigiel 1 MKS MDK Trzcianka 1 KS ASBL Piła 1
Sparta Złotów 1 PTPS Piła 2 PTPS Piła 1
PTPS Piła 1 Lider Rokietnica 1 Sparta Złotów 1
VA Kostrzyn 1 MKS MDK Trzcianka 2 Lider Rokietnica 1
Lider Rokietnica 2 Junior Rogoźno 1 Jedynka Poznań 1
UKS Śmigiel 2 Jedynka Poznań 1 Junior Rogoźno 1
Jedynka Poznań 2 - Sparta Złotów 2
UKS Śmigiel 3 - -
Sparta Złotów 2 - -
Sparta Złotów 3 - -

Wyróżniono nazwy zespołów, które awansowały do półfinałów Kinder + Sport w Wielkopolsce.

 

 

Grupa 5 (Szamotuły)

 

Dwójki Trójki Czwórki
SKF KS Poznań 1 Szamotulanin 1 Energetyk Poznań 1
Energetyk Poznań 1 Energetyk Poznań 1 Energetyk Poznań 3
SP Nekla 1 SP 12 Piła 1 SP 2 Wronki 1
Rzemieślnik Kwilcz 1 Szamotulanin 2 Szamotulanin 1
SKF KS Poznań 2 ZS z OS nr 4 Poznań 1 UKS Murowana Goślina 1
Rzemieślnik Kwilcz 2 Rzemieślnik Kwilcz 1 SKF KS Poznań 1
UKS Murowana Goślina 1 UKS Murowana Goślina 1 Energetyk Poznań 2
Szamotulanin 1 Energetyk Poznań 2 SP 9 Leszno 1
Energetyk Poznań 3 UKS ZSMS Poznań 1 -
Energetyk Poznań 2 - -
UKS Murowana Goślina 2 - -
SKF KS Poznań 3 - -
Szamotulanin 2 - -

Wyróżniono nazwy zespołów, które awansowały do półfinałów Kinder + Sport w Wielkopolsce.

Visualscope.com

 continuumpoznan

vigo250

pzps

systemcentralny

logoSOS

mas

 

ogloszeniezsms

sms

banner

liceumenergetyk1

logososkalisz 

aps