Złote Honorowe Odznaki PZPS

Damian Gapiński

Henryk Pietroń

Zbigniew Cepnik

Ryszard Frąckowiak

Krzysztof Wróbel

Mieczysław Majewski

Grzegorz Gajewski

Janusz Polaszek

 

Srebrne Honorowe Odznaki PZPS

Grzegorz Wiertlewski

Wojciech Krajewski

Violetta Bakoś

Andrzej Zapaśnik

Marek Głodek

Jakub Rutnicki

 

Medale Honorowe PZPS Za wybitne zasługi w rozwoju Piłki Siatkowej

Piotr Jankowski

Ryszard Frąckowiak

UKS Szamotulanin Szamotuły

 

Medal 80-lecia PZPS

Eugeniusz Gąsior

Henryk Skrobański

Jan Kołodziejczak

MLKS Sparta Złotów

 

Medale Honorowe WZPS

Eugeniusz Gąsior

Piotr Jankowski

Marian Malak

Jerzy Matlak

Piotr Rajkowski

Henryk Skrobański

 

Złote Honorowe Odznaczenia WZPS

Bogusław Adamski

Irina Archangielska

Tomasz Bakoś

Anna Barańska

Ewa Bąk

Ryszard Błaszczyk

Marek Bykowski

Radosław Ciemięga

Robert Dwernicki

Eleonora Dziękiewicz

Eugeniusz Gąsior

Piotr Jankowski

Jerzy Jasiński

Janusz Jackowski

Jan Kołodziejczak

Agnieszka Kosmatka

Zbigniew Kosmatka

Wiesław Kostera

Wojciech Krajewski

Marian Malak

Jerzy Matella

Jerzy Matlak

Jacek Portala

Janusz Pęcherz

Igor Prielożny

Piotr Rajkowski

Henryk Skrobański

Krzysztof Ratajczak

Marian Sławski

Stanisław Leszek Sikorski

Ryszard Śliwa

Tadeusz Wardaszka

Stefan Wierzchowski

Tomasz Wiktor

Włodzimierz Winkler

Jerzy Witczak

Anna Ciszewska

Janusz Patriak

Gerard Lemańczyk

Maria Cepnik

Maria Flisikowska

Piotr Czywczyński

Beata Strządała

Tomasz Łęcki

Henryk Pietroń

Wiesław Urbański

Tomasz Bakoś

Janusz Polaszek

Mirosław Przedpełski

Zbigniew Staszak

Violetta Bakoś

Wojciech Jujeczka

Paweł Kowzan

Włodzimierz Kaczmarek

Jacek Broński

Jan Nowaczyński

Jerzy Kurzawa

Ryszard Frąckowiak

Mieczysław Kukuła

Joanna Frąckowiak Kapturska

Piotr Galus

Maciej Kwiatkowski

 

Srebrne Honorowe Odznaczenia WZPS

Violetta Bakoś

Andrzej Bielerzewski

Jacek Broński

Rafał Buchali

Ryszard Frąckowiak

Marek Jankowiak

Lidia Kołodziejczak

Andrzej Koziński

Mariusz Kubiak

Mieczysław Kukuła

Wojciech Lalek

Damian Lisiecki

Adam Majewski

Ewa Miciul

Andrzej Miciul

Maciej Mielęcki

Radosław Nawrot

Jan Nowaczyński

Antoni Pyrzewski

Janusz Rajewski

Zbigniew Staszak

Katarzyna Styskal

Daniel Więcek

Anna Woźniakowska

Bogusław Wolwowicz

Andrzej Zapaśnik

Irena Leibman

Irena Blachowska

Mirosław Głyżewski

Jerzy Piątek

Paulina Chojnacka

Piotr Galus

Dariusz Mielcarek

Wojciech Jujeczka

Włodzimierz Kaczmarek

Paweł Kowzan

Jerzy Janecki

Antoni Kuś

Jerzy Kurzawa

Dariusz Chadyniak

Zenon Ptaszyński

Zbigniew Cepnik

Bogdan Kot

Artur Michalski

Andrzej Kończak

Paweł Kolan

Karolina Lewandowska

Zygmunt Wabiński

Eugeniusz Łapawa

Jerzy Mader

Dariusz Smektała

Marek Górski

Andrzej Płócienniczak

Mariusz Nowak

Arleta Żerdzińska

Albin Bednarczyk

Daniel Przybylski

Artur Kukuła

Arkadiusz Ptak

Jan Kolański

Bogdan Sitek

Zdzisław Sierecki

Jacek Kucnerowicz

Marta Biedziak

Natalia Frąckowiak Królikowska

Joanna Rembacz

Roman Wiśniewski

Anna Krawczyk

Mariusz Skórnicki

Stanisław Szymański

Wiesław Małyszka

Michał Sułkowski

 

Brązowe Honorowe Odznaczenia WZPS

Arleta Andrzejewska

Tomasz Bakoś

Andrzej Bandosz

Marek Blaszka

Tomasz Bodoń

Marian Durlej

Sławomir Gerymski

Marek Głodek

Grzegorz Gmyrek

Grzegorz Hałasik

Piotr Karbowiak

Michał Kopeć

Zbigniew Korus

Mariusz Krawulski

Anna Duma Lalek

Karol Melniczak

Radosław Patroniak

Jerzy Piątek

Janusz Polaszek

Władysław Staśkiewicz

Michał Stefaniak

Marek Tuszyński

Wiesław Urbański

Zdzisław Wojtasiak

Zbigniew Woźniak

Waldemar Zawołowicz

Kazimierz Fabin

Agnieszka Wilczyńska Miela

Katarzyna Wajer

Lucyna Gorąca Nojman

Elżbieta Kossakowska

Jolanta Wiese

Lilianna Wiese

Jan Flisikowski

Justyna Pikulik

Aleksandra Manikowska

Agnieszka Wylczyńska

Ewa Wrona Faryna

Sławomir Nowak

Ewa Dworczyk

Jan Kolański

Artur Kukuła

Arkadiusz Ptak

Zdzisław Sierecki

Bogdan Skitek

Mieczysław Szczepaniak

Marek Szczepański

Tadeusz Krupczyński

Jan Pietrowicz

Sylwester Żerdziński

Dawid Trafanowski

Mariusz Frąckowiak

Stanisław Kaczmarek

Bartosz Świst

Maciej Kwiatkowski

Daniel Bednarek

Bolesław Stanowski

Tadeusz Kubacki

Przemysław Motyl

Szymon Stefański

Paulina Sus Wędzonka

Daniel Przybylski

Victoria Rufael

Olga Pankiewicz

Jarosław Mleczak

Tomasz Szczechowicz

Marcin Wiatrowski

Jan Kamiński

Maria Perz Pituła

Maciej Kłaczkiewicz

Andrzej Kaczmarek

Janusz Marcińczak

Agnieszka Adamek

Kamila Płaczek

Marek Wesołowski

Weronika Nawrocka

Sylwia Grobys

Zdzisław Kurek

Róża Wachowska

Piotr Dębski

Paweł Morawski

Andrzej Padowicz

Bartłomiej Synowiec

Justyna Budaj Szaniawska

Witold Niedzielski

Marian Fornalczyk

Donata Dybizbańska Wieczorek

Teresa Biniek

Krystyna Serba

Wiesław Vowie

Jan Szewczak

Waldemar Koperski

Piotr Żyłkowski

Piotr Przychodni

Visualscope.com

 

vigo250

pzps

systemcentralny

logoSOS

mas

 

ogloszeniezsms

sms

banner

liceumenergetyk1

logososkalisz 

aps