Przejdź do treści

30 edycja Ogólnopolskich Mistrzostw Minisiatkówki im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving za nami.

W niedzielę zakończyła się 30. edycja Ogólnopolskich Mistrzostw Minisiatkówki im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving, która rozgrywana była w Katowicach.

Była to historyczna edycja finału, gdyż był rozgrywany pierwszy raz w Katowicach, możliwość gry otrzymały zawodniczki i zawodnicy w kategorii “single” oraz do Katowic przyjechały walczyć o medale trzy najlepsze drużyny ze wszystkich województw a nie tak jak wcześniej tylko dwie.

Wielkopolskie drużyny poradziły sobie bardzo dobrze: w kategorii “singli” dziewcząt trzecie miejsce zajął zespół KS VOLLEY POZNAŃ, w kategorii “trójek” chłopców trzecie miejsce zajął zespół ENEA Energetyk Poznań a drugie miejsce w kategorii “czwórek” dziewcząt zdobył zespół UKS 9 Leszno.

W czasie ceremonii dekoracji doceniono  najmłodszych uczestników tegorocznego finału: Amelię Wachowską z zespołu GLKS Barycz Janków Przygodzki oraz Adama Wierzbickiego z zespołu UKS 9 Leszno.

Wszystkim reprezentantom naszego województwa serdecznie gratulujemy.