Wystartował nowy sezon Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving, a wraz z nim przychodzimy do Was z nowym logotypem projektu – ZACZNIJ OD MINISIATKÓWKI, który będzie wspólny zarówno dla rozgrywek minisiatkówki halowej, jak i plażowej!
Nowy sezon, nowe logo – tak moglibyśmy krótko napisać o nowej odsłonie rozgrywek minisiatkówki w Polsce. Logo Polskiej Siatkówki jest znane wszystkim sympatykom w naszym kraju. A, że minisiatkówka jest fundamentem tej wyjątkowej dyscypliny, w nowym logotypie nie mogło zabraknąć również orła.
Nasze nowe logo od teraz będzie pojawiać się w komunikacji i materiałach dwóch projektów Polskiego Związku Piłki Siatkowej oraz firmy Ferrero dla najmłodszych: Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce o Puchar KINDER Joy of moving i Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce Plażowej o Puchar KINDER Joy of moving.
Zachęcamy do zaglądania na oficjalną stronę rozgrywek: https://minisiatkowka.pl/ , https://minisiatkowkaplazowa.pl/
Facebook (profil Minisiatkówka w mistrzowskim wydaniu): https://www.facebook.com/profile.php?id=100057140753405
Instagram (profil Minisiatkówka w mistrzowskim wydaniu): https://www.instagram.com/minisiatkowka_official/

