Menu Zamknij

Finały Mistrzostw Polski Młodziczek czas zacząć

W Warszawie wystartowały Mistrzostwa Polski Młodziczek. Do stolicy pojechały trzy zespoły z naszego województwa: Energa MKS Kalisz, UKS Szamotulanin Szamotuły i Enea Energetyk Poznań. Pierwsze mecze już zostały rozegrane. Informacje poniżej.

Przypominamy, iż wszystkie nasze zespoły znalazły się w jednej grupie (A). Stawkę uzupełnia ekipa dziewcząt z Zawiercia.

1Energa MKS Kalisz
2MKS Dwójka Zawiercie
3UKS Szamotulanin Szamotuły
4Enea Energetyk Poznań

Szamotulanin Szamotuły bardzo pechowo rozpoczął finały. Mecz niestety przegrany 2:0, lecz oba sety przegrane różnicą dwóch punktów doskonale pokazują jak bardzo wyrównane było to spotkanie. Szkoda, lecz głowa do góry. Jeszcze wszystko może się wydarzyć.

Dwójka ZawiercieSzamotulanin Szamotuły2:025:23, 26:24
Energetyk PoznańMKS Kalisz0:224:26, 8:25

W “bratobójczym” boju zmierzyły się siatkarki Energetyka i MKS’u Kalisz. Pierwszy set był bardzo wyrównany, wygrany na przewagi przez kaliszanki. Drugi, już bardzo jednostronny, zakończył mecz wynikiem 0:2 dla MKS’u.

Już jutro z samego rana w pierwszych meczach Energa MKS Kalisz zagra z Szamotulaninem a Dwójka Zawiercie z Energetykiem Poznań. Po południu nadejdzie czas na ostatnie rozstrzygnięcia w grupach: Szamotulanin Szamotuły – Energetyk Poznań oraz Dwójka Zawiercie z MKS’em Kalisz.

Zachęcamy do śledzenia wyników na naszej stronie.