Menu Zamknij

Odznaczeni

Złote Honorowe Odznaki PZPS
Damian Gapiński
Henryk Pietroń
Zbigniew Cepnik
Ryszard Frąckowiak
Krzysztof Wróbel
Mieczysław Majewski
Grzegorz Gajewski
Janusz Polaszek

Srebrne Honorowe Odznaki PZPS
Grzegorz Wiertlewski
Wojciech Krajewski
Violetta Bakoś
Andrzej Zapaśnik
Marek Głodek
Jakub Rutnicki

Medale Honorowe PZPS Za wybitne zasługi w rozwoju Piłki Siatkowej
Piotr Jankowski
Ryszard Frąckowiak
UKS Szamotulanin Szamotuły

Medal 80-lecia PZPS
Eugeniusz Gąsior
Henryk Skrobański
Jan Kołodziejczak
MLKS Sparta Złotów

Medale Honorowe WZPS
Eugeniusz Gąsior
Piotr Jankowski
Marian Malak
Jerzy Matlak
Piotr Rajkowski
Henryk Skrobański

Złote Honorowe Odznaczenia WZPS
Bogusław Adamski
Irina Archangielska
Tomasz Bakoś
Anna Barańska
Ewa Bąk
Ryszard Błaszczyk
Marek Bykowski
Radosław Ciemięga
Robert Dwernicki
Eleonora Dziękiewicz
Eugeniusz Gąsior
Piotr Jankowski
Jerzy Jasiński
Janusz Jackowski
Jan Kołodziejczak
Agnieszka Kosmatka
Zbigniew Kosmatka
Wiesław Kostera
Wojciech Krajewski
Marian Malak
Jerzy Matella
Jerzy Matlak
Jacek Portala
Janusz Pęcherz
Igor Prielożny
Piotr Rajkowski
Henryk Skrobański
Krzysztof Ratajczak
Marian Sławski
Stanisław Leszek Sikorski
Ryszard Śliwa
Tadeusz Wardaszka
Stefan Wierzchowski
Tomasz Wiktor
Włodzimierz Winkler
Jerzy Witczak
Anna Ciszewska
Janusz Patriak
Gerard Lemańczyk
Maria Cepnik
Maria Flisikowska
Piotr Czywczyński
Beata Strządała
Tomasz Łęcki
Henryk Pietroń
Wiesław Urbański
Tomasz Bakoś
Janusz Polaszek
Mirosław Przedpełski
Zbigniew Staszak
Violetta Bakoś
Wojciech Jujeczka
Paweł Kowzan
Włodzimierz Kaczmarek
Jacek Broński
Jan Nowaczyński
Jerzy Kurzawa
Ryszard Frąckowiak
Mieczysław Kukuła
Joanna Frąckowiak Kapturska
Piotr Galus
Maciej Kwiatkowski
Michał Sułkowski
Leszek Wyszyński

Srebrne Honorowe Odznaczenia WZPS
Violetta Bakoś
Andrzej Bielerzewski
Jacek Broński
Rafał Buchali
Ryszard Frąckowiak
Marek Jankowiak
Lidia Kołodziejczak
Andrzej Koziński
Mariusz Kubiak
Mieczysław Kukuła
Wojciech Lalek
Damian Lisiecki
Adam Majewski
Ewa Miciul
Andrzej Miciul
Maciej Mielęcki
Radosław Nawrot
Jan Nowaczyński
Antoni Pyrzewski
Janusz Rajewski
Zbigniew Staszak
Katarzyna Styskal
Daniel Więcek
Anna Woźniakowska
Bogusław Wolwowicz
Andrzej Zapaśnik
Irena Leibman
Irena Blachowska
Mirosław Głyżewski
Jerzy Piątek
Paulina Chojnacka
Piotr Galus
Dariusz Mielcarek
Wojciech Jujeczka
Włodzimierz Kaczmarek
Paweł Kowzan
Jerzy Janecki
Antoni Kuś
Jerzy Kurzawa
Dariusz Chadyniak
Zenon Ptaszyński
Zbigniew Cepnik
Bogdan Kot
Artur Michalski
Andrzej Kończak
Paweł Kolan
Karolina Lewandowska
Zygmunt Wabiński
Eugeniusz Łapawa
Jerzy Mader
Dariusz Smektała
Marek Górski
Andrzej Płócienniczak
Mariusz Nowak
Arleta Żerdzińska
Albin Bednarczyk
Daniel Przybylski
Artur Kukuła
Arkadiusz Ptak
Jan Kolański
Bogdan Sitek
Zdzisław Sierecki
Jacek Kucnerowicz
Marta Biedziak
Natalia Frąckowiak Królikowska
Joanna Rembacz
Roman Wiśniewski
Anna Krawczyk
Mariusz Skórnicki
Stanisław Szymański
Wiesław Małyszka
Michał Sułkowski
Agnieszka Dobra

Brązowe Honorowe Odznaczenia WZPS
Arleta Andrzejewska
Tomasz Bakoś
Andrzej Bandosz
Marek Blaszka
Tomasz Bodoń
Marian Durlej
Sławomir Gerymski
Marek Głodek
Grzegorz Gmyrek
Grzegorz Hałasik
Piotr Karbowiak
Michał Kopeć
Zbigniew Korus
Mariusz Krawulski
Anna Duma Lalek
Karol Melniczak
Radosław Patroniak
Jerzy Piątek
Janusz Polaszek
Władysław Staśkiewicz
Michał Stefaniak
Marek Tuszyński
Wiesław Urbański
Zdzisław Wojtasiak
Zbigniew Woźniak
Waldemar Zawołowicz
Kazimierz Fabin
Agnieszka Wilczyńska Miela
Katarzyna Wajer
Lucyna Gorąca Nojman
Elżbieta Kossakowska
Jolanta Wiese
Lilianna Wiese
Jan Flisikowski
Justyna Pikulik
Aleksandra Manikowska
Agnieszka Wylczyńska
Ewa Wrona Faryna
Sławomir Nowak
Ewa Dworczyk
Jan Kolański
Artur Kukuła
Arkadiusz Ptak
Zdzisław Sierecki
Bogdan Skitek
Mieczysław Szczepaniak
Marek Szczepański
Tadeusz Krupczyński
Jan Pietrowicz
Sylwester Żerdziński
Dawid Trafanowski
Mariusz Frąckowiak
Stanisław Kaczmarek
Bartosz Świst
Maciej Kwiatkowski
Daniel Bednarek
Bolesław Stanowski
Tadeusz Kubacki
Przemysław Motyl
Szymon Stefański
Paulina Sus Wędzonka
Daniel Przybylski
Victoria Rufael
Olga Pankiewicz
Jarosław Mleczak
Tomasz Szczechowicz
Marcin Wiatrowski
Jan Kamiński
Maria Perz Pituła
Maciej Kłaczkiewicz
Andrzej Kaczmarek
Janusz Marcińczak
Agnieszka Adamek
Kamila Płaczek
Marek Wesołowski
Weronika Nawrocka
Sylwia Grobys
Zdzisław Kurek
Róża Wachowska
Piotr Dębski
Paweł Morawski
Andrzej Padowicz
Bartłomiej Synowiec
Justyna Budaj Szaniawska
Witold Niedzielski
Marian Fornalczyk
Donata Dybizbańska Wieczorek
Teresa Biniek
Krystyna Serba
Wiesław Vowie
Jan Szewczak
Waldemar Koperski
Piotr Żyłkowski
Piotr Przychodni
Dominika Moszczyńska
Sandra Pierzchała
Artur Bąk
Damian Gapik