Menu Zamknij

Wyniki Finałów w Siatkówce Plażowej – Kadetka i Młodzik

K A D E T K A                    

Finał Wojewódzki w plażowej piłce siatkowej z udziałem 29   par z 14 klubów województwa rozegrano we WRZEŚNI  w dniach 01 – 02.06.2019 r.

MiejsceParaKlub
1Wiktoria STRYJAK / Kalina PYLIŃSKAGLKS BARYCZ Janków Przygodzki
2Julia BIŃCZYCKA / Wiktoria WNUKKS ENERGETYK Poznań
3Michalina RAKOWSKA / Julia BARANOWSKAUKS OLIMP Września
4Natalia SZYBIŃSKA / Olga KĘDZIORAUKS SZAMOTULANIN Szamotuły
5Magdalena ŁYSIAK / Agnieszka PIETRASZEWSKAMUKS AMBER Kalisz
6Wiktoria NIWALD / Martyna PIASECKAKS ENERGETYK Poznań
7 – 8Gabriela JĘDRZEJCZAK / Jagoda SZYBIŃSKAUKS SZAMOTULANIN Szamotuły
Marta DYZERT / Jagienka PIĄTKOWSKAUKS SZAMOTULANIN Szamotuły
9 – 12Dominika GĄSIOR / Michalina PRĘTKAUKS SZAMOTULANIN Szamotuły
Adrianna DOPIERAŁA / Oliwia KUREKTARNOVIA Volleyball Tarnowo Podg.
Klaudia NOWAK / Julia SZOPIŃSKAMUKS AMBER Kalisz
Marlena MRÓWCZYŃSKA / Martyna KUJAWATKS SIATKARZ Jarocin
13 – 16Wiktoria PISARSKA / Daria SKOMOROWSKAKS ENERGETYK Poznań
Urszula JERZYKIEWICZ/ Nikola METLERLUKS ORKAN Września
Julia MADAJ / Julia SANECKAMUKS AMBER Kalisz
Klaudia JASIAK / Dagmara SKOPIŃSKAMKS MOS Turek
17 – 24Kornelia JABŁOŃSKA / Roksana BIERNACKAMKS MOS Turek
Julia GRUDZIŃŚKA / Wiktoria LICZBAŃSKASKF Politechnika Poznań
Daria HYŻY / Jagoda SZCZEPANIAKMKS Trzcianka
Maja CIMCIOCH / Klaudia JAGODZIŃSKAMKS Trzcianka
Klaudia KUCHCIŃSKA / Magdalena FIGASLUKS ORKAN Września
Karolina ŁOPATKA / Gabriela KLIMEKSKF Politechnika Poznań
Julia MARCINIAK / Julia MISIAKTKS SIATKARZ Jarocin
Kinga BRYCH / Agata KURCZABAUKS P.U.M.A. Komorniki
25 – 29Aleksandra BŁASZCZYK / Natalia ŚWITOŃUKS KOLIBER Ostrzeszów
Martyna DUBIEL / Zuzanna PRZEMUSIAŁAUKS KOLIBER Ostrzeszów
Iga GORWIJ / Agnieszka KOSZELAMUKS AMBER Kalisz
Wiktoria ZAJĄCZKOWSKA / Anastazja ZAJĄCZKOWSKATARNOVIA Volleyball Tarnowo Podg.
Dorota URBAN / Aleksandra LEWANDOWSKAMKS Trzcianka

M Ł O D Z I K

Finał Wojewódzki w plażowej piłce siatkowej z udziałem  23  par z  9  klubów województwa rozegrano w SZAMOTUŁACH  w dniach 05 – 06.06.2019 r.

MiejsceParaKlub
1Łukasz KOSMOWSKI / Jacek KEMPIŃSKIKPS PROGRESS Września
2Jakub RÓJ / Jakub SZELĄGIEWICZUKS SZAMOTULANIN Szamotuły
3Igor TYSIAK / Bartłomiej OSTÓJUKS PIAST Krotoszyn
4Szymon ZAREMBA / Mateusz ANDRZEJCZAKMKS Jarocin
5Nikodem WIŚNIEWSKI / Aleksander SZULCUKS SZAMOTULANIN Szamotuły
6Paweł CZAPKA / Tymon MAJEWSKI-NOWAKEnea ENERGETYK Poznań
7 – 8Filip DOMAGALSKI / Jakub KASPERSKIIUKS JEDYNKA Poznań
Alan TESZNER / Maciej GORĄCZNIAKSKF KS Poznań
9 – 12Dawid KRÓL / Mateusz KAJUKS PIAST Krotoszyn
Patryk MIKULSKI / Krzysztof WICHŁACZIUKS JEDYNKA Poznań
Stanisław SZYNAKA-TOMASZEWSKI / Sebastian KOWALSKIMKS Jarocin
Wojciech WOLNY / Mateusz ŻYGAŃSKIMKS KANGUR Nowy Tomyśl
13 – 16Borys WEBER / PYLIŃSKI AdrianMKS KANGUR Nowy Tomyśl
Karol RŻYSKO / Jan WASYLIUKS JEDYNKA Poznań
Marcel PAWŁOWSKI / Piotr ROLLAPKS MOS Zbąszyń
Tymoteusz GIEDZIUN / Mateusz MICHALAKIUKS JEDYNKA Poznań
17 – 23Krzysztof ŁĄCZKOWSKI / Jakub BARTKOWIAKUKS SZAMOTULANIN Szamotuły
Wojciech WOLNY / Mateusz ŻYGALSKIMKS KANGUR Nowy Tomyśl
Mikołaj SARNA / Mateusz KOCZOROWSKIUKS SZAMOTULANIN Szamotuły
Jan WILKOSZARSKI / Mikołaj MACHUCKIMKS KANGUR Nowy Tomyśl
Kacper DROZDEK / Mikołaj ZIĘBAIUKS JEDYNKA Poznań
Jakub WŁODARCZYK / Daniel MRÓWCZYŃSKIMKS Jarocin
Patryk KRYŚ / Jakub PEDAPKS MOS Zbąszyń