Przeglądanie meczów
III Liga Kobiet
- SPS Sparta Złotów
- SPS BoxPro Volley Piła
- SKF PBS / SP 69 Poznań
- UKS Piątka Turek
O miejsce 3-96 | 2024-03-23 | 16:00 | SKF PBS / SP 69 Poznań | - | UKS Piątka Turek | I Szady Piotr | II Padowicz Andrzej | Sekretarz Barwiński Leszek |
O miejsce 3-100 | 2024-03-24 | 16:00 | UKS Piątka Turek | - | SKF PBS / SP 69 Poznań | I Pawlak Maciej | II Żerdzińska Arleta | Sekretarz Kamiński Jan |
- UKS Milesza Targowa Górka
- UKŻPS Kościan
95 | 2024-03-09 | 18:00 | UKS Milesza Targowa Górka | - | UKŻPS Kościan | I Mischke Rafał | II Piwowarczyk Rafał | Sekretarz Wasielewska Alicja |
- UKS ZSMS Poznań
- SKS Murowana Goślina
94 | 2024-03-09 | 18:00 | UKS ZSMS Poznań | - | SKS Murowana Goślina | I Trafankowski Dawid | II Dębski Piotr | Sekretarz Kołodziejczak Jan |
- SPS BoxPro Volley Piła
- SPS Sparta Złotów
- SKF PBS / SP 69 Poznań
- UKS Piątka Turek
84 | 2024-02-17 | 16:30 | SPS BoxPro Volley Piła | - | SKF PBS / SP 69 Poznań | I Pankowski Piotr | II Zając Jarosław | Sekretarz Kopczyński Krzysztof |
85 | 2024-02-24 | 17:00 | SPS Sparta Złotów | - | UKS Piątka Turek | I Piasecki Artur | II Zając Jarosław | Sekretarz Cepnik Zbigniew |
91 | 2024-03-12 | 16:30 | UKS Piątka Turek | - | SPS Sparta Złotów | I Wojczak Marcin | II Przybylak Piotr | Sekretarz Błaszczyk Ryszard |
90 | 2024-03-16 | 20:00 | SKF PBS / SP 69 Poznań | - | SPS BoxPro Volley Piła | I Padowicz Andrzej | II Szady Piotr | Sekretarz Stefański Stanisław |
- SKS Murowana Goślina
- UKŻPS Kościan
- UKS Milesza Targowa Górka
- UKS ZSMS Poznań
o miejsca 5-8-87 | 2024-02-17 | 18:00 | SKS Murowana Goślina | - | UKS Milesza Targowa Górka | I Szady Piotr | II Duszyńska Anna | Sekretarz Kołodziejczak Jan |
o miejsca 5-8-92 | 2024-03-02 | 15:00 | UKŻPS Kościan | - | UKS ZSMS Poznań | I Kaczmarek Martyna | II Mischke Rafał | Sekretarz Kuś Antoni |
o miejsca 5-8-93 | 2024-03-02 | 18:00 | UKS Milesza Targowa Górka | - | SKS Murowana Goślina | I Uwoyiremeye Eric | II Dworczyk Marta | Sekretarz Stefański Stanisław |
- UKS ZSMS Poznań
- UKS Milesza Targowa Górka
- SPS BoxPro Volley Piła
- SKS Murowana Goślina
- SKF PBS / SP 69 Poznań
- SPS Sparta Złotów
- UKŻPS Kościan
- UKS Piątka Turek
73 | 2024-01-20 | 18:30 | UKS ZSMS Poznań | - | SKF PBS / SP 69 Poznań | I Chadyniak Dariusz | II Mischke Rafał | Sekretarz Wasielewska Alicja |
74 | 2024-01-20 | 18:00 | UKS Milesza Targowa Górka | - | SPS Sparta Złotów | I Padowicz Andrzej | II Dworczyk Marta | Sekretarz Stefański Stanisław |
75 | 2024-01-20 | 15:00 | SPS BoxPro Volley Piła | - | UKŻPS Kościan | I Siejak Paweł | II Piasecki Artur | Sekretarz Kiewra Romuald |
76 | 2024-01-20 | 18:30 | SKS Murowana Goślina | - | UKS Piątka Turek | I Kaliszan Marcin | II Uwoyiremeye Eric | Sekretarz Soroka Krzysztof |
79 | 2024-02-03 | 15:30 | SKF PBS / SP 69 Poznań | - | UKS ZSMS Poznań | I Jastrzębska Justyna | II Mischke Rafał | Sekretarz Stefański Stanisław |
80 | 2024-02-03 | SPS Sparta Złotów | - | UKS Milesza Targowa Górka | I Stach Grzegorz | II Piasecki Artur | Sekretarz Cepnik Zbigniew | |
81 | 2024-02-03 | 16:00 | UKŻPS Kościan | - | SPS BoxPro Volley Piła | I Franczyk Wioleta | II Ćwikliński Szymon | Sekretarz Barwiński Leszek |
82 | 2024-02-03 | 18:30 | UKS Piątka Turek | - | SKS Murowana Goślina | I Szymański Sławomir | II Kokot Krzysztof | Sekretarz Kamiński Jan |
- ENEA Energetyk Poznań
- MKS Trzcianka
77 | 2024-02-03 | 18:00 | ENEA Energetyk Poznań | - | MKS Trzcianka | I Dworczyk Marta | II Świst Bartosz | Sekretarz Przychodzeń Natalia |
- SPS BoxPro Volley Piła
- SKS Murowana Goślina
- UKS Szamotulanin Szamotuły
- SKF PBS / SP 69 Poznań
- MKS Trzcianka
- SPS Sparta Złotów
1 | 2023-09-30 | 16:00 | SPS BoxPro Volley Piła | - | SKF PBS / SP 69 Poznań | I Giertych Joanna | II Kaczmarek Martyna | Sekretarz Manszewski Tomasz |
2 | 2023-09-30 | 19:00 | SKS Murowana Goślina | - | MKS Trzcianka | I Korus Zbigniew | II Ćwikliński Szymon | Sekretarz Grzeczka Adrian |
3 | 2023-09-30 | 18:30 | UKS Szamotulanin Szamotuły | - | SPS Sparta Złotów | I Stach Grzegorz | II Lewicz Wojciech | Sekretarz Strykowska Agata |
4 | 2023-10-07 | SKF PBS / SP 69 Poznań | - | SPS Sparta Złotów | I Kowalska Agata | II Wierciński Błażej | Sekretarz Kołodziejczak Jan | |
5 | 2023-10-07 | 16:00 | MKS Trzcianka | - | UKS Szamotulanin Szamotuły | I Uwoyiremeye Eric | II Kaliszan Marcin | Sekretarz Jędrzejewska Kinga |
6 | 2023-10-07 | 18:00 | SPS BoxPro Volley Piła | - | SKS Murowana Goślina | I Przystasz Paweł | II Szwalgun Marek | Sekretarz Krajewski Wojciech |
7 | 2023-10-14 | 20:00 | SKS Murowana Goślina | - | SKF PBS / SP 69 Poznań | I Mischke Rafał | II Lewicz Wojciech | Sekretarz Robakowski Radosław |
8 | 2023-10-14 | 16:00 | UKS Szamotulanin Szamotuły | - | SPS BoxPro Volley Piła | I Franczyk Wioleta | II Kaczmarek Martyna | Sekretarz Świst Bartosz |
9 | 2023-10-14 | 17:00 | SPS Sparta Złotów | - | MKS Trzcianka | I Kopczyński Krzysztof | II Stach Grzegorz | Sekretarz Krajewski Wojciech |
10 | 2023-10-21 | SKF PBS / SP 69 Poznań | - | MKS Trzcianka | I Franczyk Wioleta | II Giertych Joanna | Sekretarz Kaczmarek Martyna | |
11 | 2023-10-21 | 18:00 | SPS BoxPro Volley Piła | - | SPS Sparta Złotów | I Szwalgun Marek | II Siejak Paweł | Sekretarz Cepnik Zbigniew |
12 | 2023-10-21 | 20:00 | SKS Murowana Goślina | - | UKS Szamotulanin Szamotuły | I Ćwikliński Szymon | II Mischke Rafał | Sekretarz Kołodziejczak Jan |
13 | 2023-10-28 | 19:00 | UKS Szamotulanin Szamotuły | - | SKF PBS / SP 69 Poznań | I Ćwikliński Szymon | II Lewicz Wojciech | Sekretarz Stanisławski Damian |
14 | 2023-10-28 | 17:00 | SPS Sparta Złotów | - | SKS Murowana Goślina | I Stach Grzegorz | II Kopczyński Krzysztof | Sekretarz Cepnik Zbigniew |
15 | 2023-10-28 | 16:00 | MKS Trzcianka | - | SPS BoxPro Volley Piła | I Disterheft Jakub | II Siejak Paweł | Sekretarz Krajewski Wojciech |
17 | 2023-11-03 | 18:00 | MKS Trzcianka | - | SKS Murowana Goślina | I Kopczyński Krzysztof | II Siejak Paweł | Sekretarz Krajewski Wojciech |
16 | 2023-11-04 | SKF PBS / SP 69 Poznań | - | SPS BoxPro Volley Piła | I Lewicz Wojciech | II Korus Zbigniew | Sekretarz Szymański Igor | |
18 | 2023-11-04 | 17:00 | SPS Sparta Złotów | - | UKS Szamotulanin Szamotuły | I Stach Grzegorz | II Eljasiak Przemysław | Sekretarz Kiewra Romuald |
21 | 2023-11-17 | 20:00 | SKS Murowana Goślina | - | SPS BoxPro Volley Piła | I Ćwikliński Szymon | II Kaczmarek Agata | Sekretarz Przychodzeń Natalia |
19 | 2023-11-18 | 17:00 | SPS Sparta Złotów | - | SKF PBS / SP 69 Poznań | I Piasecki Artur | II Stach Grzegorz | Sekretarz Cepnik Zbigniew |
20 | 2023-11-18 | 18:30 | UKS Szamotulanin Szamotuły | - | MKS Trzcianka | I Uwoyiremeye Eric | II Świst Bartosz | Sekretarz Soroka Krzysztof |
22 | 2023-11-25 | SKF PBS / SP 69 Poznań | - | SKS Murowana Goślina | I Szady Piotr | II Gaziński Marek | Sekretarz Jastrzębska Justyna | |
23 | 2023-11-25 | 16:00 | SPS BoxPro Volley Piła | - | UKS Szamotulanin Szamotuły | I Grocholewski Marcin | II Wencel-Bruczyńska Kinga | Sekretarz Ćwikliński Szymon |
24 | 2023-11-25 | 16:00 | MKS Trzcianka | - | SPS Sparta Złotów | I Eljasiak Przemysław | II Kopczyński Krzysztof | Sekretarz Kiewra Romuald |
25 | 2023-12-09 | 16:00 | MKS Trzcianka | - | SKF PBS / SP 69 Poznań | I Zając Jarosław | II Przystasz Paweł | Sekretarz |
26 | 2023-12-09 | 16:00 | SPS Sparta Złotów | - | SPS BoxPro Volley Piła | I Kopczyński Krzysztof | II Eljasiak Przemysław | Sekretarz Cepnik Zbigniew |
27 | 2023-12-09 | 16:00 | UKS Szamotulanin Szamotuły | - | SKS Murowana Goślina | I Kopeć Michał | II Duszyńska Anna | Sekretarz Tomczak Amelia |
28 | 2023-12-16 | SKF PBS / SP 69 Poznań | - | UKS Szamotulanin Szamotuły | I Uwoyiremeye Eric | II Duszyński Piotr | Sekretarz Kołodziejczak Jan | |
29 | 2023-12-16 | 20:00 | SKS Murowana Goślina | - | SPS Sparta Złotów | I Wencel-Bruczyńska Kinga | II Korus Zbigniew | Sekretarz Duszyńska Anna |
30 | 2023-12-16 | 15:30 | SPS BoxPro Volley Piła | - | MKS Trzcianka | I Disterheft Jakub | II Siejak Paweł | Sekretarz Stach Grzegorz |
- UKS Milesza Targowa Górka
- KTPS Konin
- ENEA Energetyk Poznań
- UKS Piątka Turek
- UKŻPS Kościan
- UKS ZSMS Poznań
31 | 2023-09-23 | 18:00 | UKS Milesza Targowa Górka | - | UKS ZSMS Poznań | I Szady Piotr | II Dworczyk Marta | Sekretarz Stefański Stanisław |
32 | 2023-09-23 | 16:00 | KTPS Konin | - | ENEA Energetyk Poznań | I Pawlak Maciej | II Wójcik Piotr | Sekretarz Wegner Wojciech |
34 | 2023-09-30 | 16:00 | ENEA Energetyk Poznań | - | UKŻPS Kościan | I Uwoyiremeye Eric | II Chadyniak Dariusz | Sekretarz Stanisławski Damian |
35 | 2023-09-30 | 16:00 | KTPS Konin | - | UKS ZSMS Poznań | I Wojczak Marcin | II Jastrzębska Justyna | Sekretarz Wegner Wojciech |
36 | 2023-09-30 | 20:00 | UKS Piątka Turek | - | UKS Milesza Targowa Górka | I Kupaj Dawid | II Żerdziński Sylwester | Sekretarz Korchevska Oleksandra |
37 | 2023-10-07 | 16:00 | KTPS Konin | - | UKS Piątka Turek | I Machowczyk Maciej | II Przybylski Nikolas | Sekretarz Strąk Liwia |
38 | 2023-10-07 | 16:00 | UKŻPS Kościan | - | UKS ZSMS Poznań | I Frąckowiak Mariusz | II Idkowiak Norbert | Sekretarz Kucharski Konrad |
41 | 2023-10-14 | 18:00 | UKS Piątka Turek | - | UKŻPS Kościan | I Komorowska Ewa | II Marszewski Józef | Sekretarz Błaszczyk Ryszard |
42 | 2023-10-14 | 14:45 | KTPS Konin | - | UKS Milesza Targowa Górka | I Uwoyiremeye Eric | II Korus Zbigniew | Sekretarz Jędrzejewska Kinga |
43 | 2023-10-21 | 16:00 | UKŻPS Kościan | - | UKS Milesza Targowa Górka | I Padowicz Andrzej | II Dworczyk Marta | Sekretarz Barwiński Leszek |
45 | 2023-10-21 | 18:00 | ENEA Energetyk Poznań | - | UKS ZSMS Poznań | I Glapiński Jakub | II Pawlak Maciej | Sekretarz Kolan Mateusz |
46 | 2023-10-28 | 18:00 | UKS Piątka Turek | - | ENEA Energetyk Poznań | I Machowczyk Maciej | II Żerdziński Sylwester | Sekretarz Glapiński Jakub |
48 | 2023-10-28 | 16:00 | KTPS Konin | - | UKŻPS Kościan | I Przybylski Nikolas | II Wojczak Marcin | Sekretarz Walczak Anna |
50 | 2023-11-04 | 15:30 | ENEA Energetyk Poznań | - | UKS Milesza Targowa Górka | I Kaczmarek Martyna | II Świst Bartosz | Sekretarz Grzeczka Adrian |
51 | 2023-11-04 | 19:00 | UKS Piątka Turek | - | UKS ZSMS Poznań | I Marszewski Józef | II Glapiński Jakub | Sekretarz Kamiński Jan |
52 | 2023-11-11 | 17:00 | UKS ZSMS Poznań | - | UKS Milesza Targowa Górka | I Korus Zbigniew | II Mischke Rafał | Sekretarz Kucharski Konrad |
53 | 2023-11-11 | 17:30 | ENEA Energetyk Poznań | - | KTPS Konin | I Lewicz Wojciech | II Uwoyiremeye Eric | Sekretarz Jędrzejewska Kinga |
55 | 2023-11-18 | 16:00 | UKŻPS Kościan | - | ENEA Energetyk Poznań | I Duszyński Piotr | II Ćwikliński Szymon | Sekretarz Barwiński Leszek |
56 | 2023-11-18 | 17:15 | UKS ZSMS Poznań | - | KTPS Konin | I Giertych Joanna | II Korus Zbigniew | Sekretarz Tomczak Amelia |
57 | 2023-11-18 | 18:00 | UKS Milesza Targowa Górka | - | UKS Piątka Turek | I Padowicz Andrzej | II Frąckowiak Mariusz | Sekretarz Siwczak Mikołaj |
58 | 2023-11-25 | 19:00 | UKS Piątka Turek | - | KTPS Konin | I Krysiak Piotr | II Komorowska Ewa | Sekretarz Błaszczyk Ryszard |
59 | 2023-11-25 | 16:00 | UKS ZSMS Poznań | - | UKŻPS Kościan | I Frąckowiak Mariusz | II Padowicz Andrzej | Sekretarz Siwczak Mikołaj |
62 | 2023-12-02 | 17:00 | UKŻPS Kościan | - | UKS Piątka Turek | I Idkowiak Norbert | II Kaczmarek Agata | Sekretarz Barwiński Leszek |
63 | 2023-12-02 | 18:30 | UKS Milesza Targowa Górka | - | KTPS Konin | I Dworczyk Marta | II Padowicz Andrzej | Sekretarz Stefański Stanisław |
64 | 2023-12-09 | 18:00 | UKS Milesza Targowa Górka | - | UKŻPS Kościan | I Wojczak Marcin | II Szymański Sławomir | Sekretarz Walczak Anna |
66 | 2023-12-09 | 17:00 | UKS ZSMS Poznań | - | ENEA Energetyk Poznań | I Uwoyiremeye Eric | II Ćwikliński Szymon | Sekretarz Przychodzeń Natalia |
67 | 2023-12-16 | 18:30 | ENEA Energetyk Poznań | - | UKS Piątka Turek | I Pawlak Maciej | II Glapiński Jakub | Sekretarz Manszewski Tomasz |
69 | 2023-12-16 | UKŻPS Kościan | - | KTPS Konin | I Dworczyk Marta | II Matuszak Karolina | Sekretarz Szklanny Mateusz | |
71 | 2024-01-06 | 18:00 | UKS Milesza Targowa Górka | - | ENEA Energetyk Poznań | I Piwowarczyk Rafał | II Gaziński Marek | Sekretarz Stefański Stanisław |
72 | 2024-01-06 | 16:30 | UKS ZSMS Poznań | - | UKS Piątka Turek | I Mischke Rafał | II Franczyk Wioleta | Sekretarz Kołodziejczak Jan |