Toggle navigation
System Obsad Sędziowskich
Główna
Wyświetlanie
Tabele i wyniki meczów
Lista meczów
Lista turniejów siatkówki plażowej
Lista turniejów minisiatkówki
Lista sędziów
Lista klubów i zespołów
Archiwum
2018/19
2019/20
2020/21
2021/22
RODO
Kontakt
Zaloguj
Lista sędziów WZPS
wyświetl wg uprawnień
wszyscy
Szczebel centralny
III liga mężczyzn/junior
III liga kobiet/juniorka
kadet/kadetka
młodzik/młodziczka
sekretarze
1
Abramowicz
Dawid
2
Barwiński
Leszek
3
Bąk
Adrian
4
Biały
Mateusz
5
Bielawny
Waldemar
6
Błaszczyk
Ryszard
7
Bręk
Maksymilian
8
Broński
Mateusz
9
Broński
Jacek
10
Brzykcy
Magdalena
11
Buchali
Rafał
12
Cepnik
Zbigniew
13
Chadyniak
Dariusz
14
Chodorowski
Kacper
15
Czech
Luiza
16
Ćwikliński
Szymon
17
Dębowski
Adam
18
Dębski
Piotr
19
Disterheft
Jakub
20
Duszyńska
Anna
21
Duszyński
Piotr
22
Dworczyk
Marta
23
Eljasiak
Przemysław
24
Franczyk
Wioleta
25
Frąckowiak
Mariusz
26
Gaziński
Marek
27
Giertych
Joanna
28
Glapiński
Jakub
29
Głodek
Marek
30
Głowacki
Mikołaj
31
Górecki
Zdzisław
32
Grocholewski
Marcin
33
Grzeczka
Adrian
34
Idkowiak
Norbert
35
Janecki
Jerzy
36
Janik
Dominik
37
Jastrzębska
Justyna
38
Jędrzejewska
Kinga
39
Kaczmarek
Agata
40
Kaczmarek
Martyna
41
Kaliszan
Marcin
42
Kamiński
Jan
43
Karbowiak
Piotr
44
Karinskiy
Ivan
45
Kędzierski
Damian
46
Kiewra
Romuald
47
Kokot
Krzysztof
48
Kolan
Mateusz
49
Koliński
Krystian
50
Kołodziejczak
Jan
51
Komorowska
Ewa
52
Kopczyński
Krzysztof
53
Kopeć
Michał
54
Korchevska
Oleksandra
55
Korus
Zbigniew
56
Kowalska
Agata
57
Krajewski
Wojciech
58
Krygier
Dariusz
59
Krysiak
Piotr
60
Kucharski
Konrad
61
Kupaj
Dawid
62
Kuś
Antoni
63
Kuś
Katarzyna
64
Kwiatkowski
Maciej
65
Lewicz
Wojciech
66
Machowczyk
Maciej
67
Manszewski
Tomasz
68
Marszewski
Józef
69
Matuszak
Karolina
70
Mikulska
Michalina
71
Mischke
Łukasz
72
Mischke
Rafał
73
Morawski
Paweł
74
Nagórka
Mariusz
75
Nowaczyński
Jan
76
Olender
Tomasz
77
Ostrowski
Andrzej
78
Padowicz
Andrzej
79
Pankowski
Piotr
80
Pawlak
Maciej
81
Piasecki
Artur
82
Piotrowicz
Jakub
83
Piwowarczyk
Rafał
84
Pokładecka
Julia
85
Przybylak
Piotr
86
Przybylski
Nikolas
87
Przychodzeń
Natalia
88
Przystasz
Paweł
89
Robakowski
Radosław
90
Siejak
Paweł
91
Sionkowski
Mateusz
92
Siwczak
Mikołaj
93
Soroka
Krzysztof
94
Stach
Grzegorz
95
Stanisławski
Damian
96
Staszak
Waldemar
97
Stefański
Stanisław
98
Strąk
Liwia
99
Strykowska
Agata
100
Synowiec
Andrzej
101
Szady
Piotr
102
Szklanny
Mateusz
103
Szwalgun
Marek
104
Szymańska
Natalia
105
Szymański
Sławomir
106
Szymański
Igor
107
Świst
Bartosz
108
Świtała
Daria
109
Tomczak
Amelia
110
Trafankowski
Dawid
111
Uwoyiremeye
Eric
112
Walczak
Monika
113
Walczak
Anna
114
Wasielewska
Alicja
115
Wegner
Wojciech
116
Wencel-Bruczyńska
Kinga
117
Wierciński
Błażej
118
Wiertlewski
Grzegorz
119
Wojczak
Marcin
120
Wojtasiak
Zdzisław
121
Woźniak
Robert
122
Wójcik
Piotr
123
Zając
Jarosław
124
Zbrzezna
Weronika
125
Żebrowski
Łukasz
126
Żerdzińska
Arleta
127
Żerdziński
Sylwester