Przeglądanie meczów
III Liga Mężczyzn
- ENEA Energetyk Poznań
- Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne
133 | 2024-03-17 | 19:00 | ENEA Energetyk Poznań | - | Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne | I Janik Dominik | II Żebrowski Łukasz | Sekretarz Giertych Joanna | SL1: Kędzierski Damian | SL2: Brzykcy Magdalena |
137 | 2024-03-24 | 16:00 | Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne | - | ENEA Energetyk Poznań | I Giertych Joanna | II Mischke Łukasz | Sekretarz Kołodziejczak Jan | SL1: Kucharski Konrad | SL2: Kaczmarek Martyna |
- SPS Volley Opatówek
- Zamek Gołańcz
- Volley kost-pol.pl Wieleń
- KKS Astra Krotoszyn
- KS Volley Żerków
- ENEA Energetyk Poznań II
134 | 2024-03-24 | 17:00 | KS Volley Żerków | - | ENEA Energetyk Poznań II | I Marszewski Józef | II Szymański Sławomir | Sekretarz Przybylak Piotr |
- SPS Volley Opatówek
- Zamek Gołańcz
- ENEA Energetyk Poznań
- Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne
113 | 2024-02-17 | 20:00 | SPS Volley Opatówek | - | ENEA Energetyk Poznań | I Wójcik Piotr | II Wojczak Marcin | Sekretarz Wegner Wojciech |
114 | 2024-02-17 | 16:00 | Zamek Gołańcz | - | Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne | I Giertych Joanna | II Lewicz Wojciech | Sekretarz Stanisławski Damian |
120 | 2024-03-02 | 20:00 | ENEA Energetyk Poznań | - | SPS Volley Opatówek | I Mischke Łukasz | II Giertych Joanna | Sekretarz Kołodziejczak Jan |
121 | 2024-03-02 | 16:00 | Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne | - | Zamek Gołańcz | I Manszewski Tomasz | II Janik Dominik | Sekretarz Tomczak Amelia |
- KS Volley Żerków
- Volley kost-pol.pl Wieleń
- KKS Astra Krotoszyn
- ENEA Energetyk Poznań II
115 | 2024-02-17 | 16:00 | KS Volley Żerków | - | Volley kost-pol.pl Wieleń | I Marszewski Józef | II Szymański Sławomir | Sekretarz Walczak Anna |
116 | 2024-02-24 | 16:00 | KKS Astra Krotoszyn | - | ENEA Energetyk Poznań II | I Pawlak Maciej | II Wójcik Piotr | Sekretarz Wojczak Marcin |
122 | 2024-03-03 | 17:00 | Volley kost-pol.pl Wieleń | - | KS Volley Żerków | I Szwalgun Marek | II Siejak Paweł | Sekretarz Przystasz Paweł |
- KS Volley Żerków
- KKS Astra Krotoszyn
- Volley kost-pol.pl Wieleń
- ENEA Energetyk Poznań II
- ENEA Energetyk Poznań
- SPS Volley Opatówek
- Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne
- Zamek Gołańcz
102 | 2024-01-13 | 19:00 | ENEA Energetyk Poznań II | - | Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne | I Janik Dominik | II Pankowski Piotr | Sekretarz Przychodzeń Natalia |
99 | 2024-01-20 | 16:30 | KS Volley Żerków | - | ENEA Energetyk Poznań | I Pawlak Maciej | II Szymański Sławomir | Sekretarz Piotrowicz Jakub |
100 | 2024-01-20 | 16:00 | KKS Astra Krotoszyn | - | Zamek Gołańcz | I Wójcik Piotr | II Komorowska Ewa | Sekretarz Kamiński Jan |
101 | 2024-01-20 | 19:00 | Volley kost-pol.pl Wieleń | - | SPS Volley Opatówek | I Kopczyński Krzysztof | II Przystasz Paweł | Sekretarz Siejak Paweł |
106 | 2024-02-03 | 19:00 | ENEA Energetyk Poznań | - | KS Volley Żerków | I Chadyniak Dariusz | II Janik Dominik | Sekretarz Kołodziejczak Jan |
107 | 2024-02-03 | 16:00 | Zamek Gołańcz | - | KKS Astra Krotoszyn | I Głodek Marek | II Kaliszan Marcin | Sekretarz Koliński Krystian |
108 | 2024-02-03 | 19:00 | SPS Volley Opatówek | - | Volley kost-pol.pl Wieleń | I Krysiak Piotr | II Wojczak Marcin | Sekretarz Komorowska Ewa |
109 | 2024-02-03 | 16:00 | Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne | - | ENEA Energetyk Poznań II | I Giertych Joanna | II Duszyński Piotr | Sekretarz Kaczmarek Martyna |
- TSK Orzeł Osiek
- Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski II
- MUKS Czarni Kępno
103 | 2024-02-03 | 10:00 | TSK Orzeł Osiek | - | Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski II | I Idkowiak Norbert | II Biały Mateusz | Sekretarz Padowicz Andrzej |
104 | 2024-02-03 | Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski II | - | MUKS Czarni Kępno | I Idkowiak Norbert | II Biały Mateusz | Sekretarz Padowicz Andrzej | |
105 | 2024-02-03 | MUKS Czarni Kępno | - | TSK Orzeł Osiek | I Idkowiak Norbert | II Biały Mateusz | Sekretarz Padowicz Andrzej |
- UKS Szamotulanin Szamotuły
- Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski
- LUKS Wilki Wilczyn
110 | 2024-02-03 | 10:00 | UKS Szamotulanin Szamotuły | - | Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski | I Przystasz Paweł | II Eljasiak Przemysław | Sekretarz Kiewra Romuald |
111 | 2024-02-03 | Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski | - | LUKS Wilki Wilczyn | I Przystasz Paweł | II Eljasiak Przemysław | Sekretarz Kiewra Romuald | |
112 | 2024-02-03 | LUKS Wilki Wilczyn | - | UKS Szamotulanin Szamotuły | I Przystasz Paweł | II Eljasiak Przemysław | Sekretarz Kiewra Romuald |
- 1m gr. 3
- 1m gr. 4
117 | 2024-02-03 | 1m gr. 3 | - | 1m gr. 4 | I Padowicz Andrzej | II Biały Mateusz | Sekretarz Idkowiak Norbert |
- 2m gr. 3
- 2m gr. 4
118 | 2024-02-03 | 2m gr. 3 | - | 2m gr. 4 | I Szwalgun Marek | II Przystasz Paweł | Sekretarz Eljasiak Przemysław |
- 3m gr. 3
- 3m gr. 4
119 | 2024-02-03 | 3m gr. 3 | - | 3m gr. 4 | I Przystasz Paweł | II Szwalgun Marek | Sekretarz Eljasiak Przemysław |
- Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski
- ENEA Energetyk Poznań II
- Volley kost-pol.pl Wieleń
- TSK Orzeł Osiek
- Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski II
- UKS Szamotulanin Szamotuły
- ENEA Energetyk Poznań
- Zamek Gołańcz
2 | 2023-09-23 | 16:00 | ENEA Energetyk Poznań II | - | ENEA Energetyk Poznań | I Trafankowski Dawid | II Biały Mateusz | Sekretarz Soroka Krzysztof |
3 | 2023-09-23 | 18:30 | Volley kost-pol.pl Wieleń | - | UKS Szamotulanin Szamotuły | I Franczyk Wioleta | II Kowalska Agata | Sekretarz Czech Luiza |
4 | 2023-09-23 | 20:00 | TSK Orzeł Osiek | - | Zamek Gołańcz | I Kopczyński Krzysztof | II Zając Jarosław | Sekretarz Stach Grzegorz |
1 | 2023-09-28 | 17:00 | Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski | - | Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski II | I Przystasz Paweł | II Eljasiak Przemysław | Sekretarz Kiewra Romuald |
5 | 2023-09-30 | 16:00 | Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski II | - | Zamek Gołańcz | I Zając Jarosław | II Eljasiak Przemysław | Sekretarz Krajewski Wojciech |
6 | 2023-09-30 | 16:00 | UKS Szamotulanin Szamotuły | - | TSK Orzeł Osiek | I Lewicz Wojciech | II Kowalska Agata | Sekretarz Strykowska Agata |
8 | 2023-09-30 | 16:00 | Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski | - | ENEA Energetyk Poznań II | I Szwalgun Marek | II Kopczyński Krzysztof | Sekretarz Cepnik Zbigniew |
7 | 2023-10-01 | 11:00 | ENEA Energetyk Poznań | - | Volley kost-pol.pl Wieleń | I Biały Mateusz | II Frąckowiak Mariusz | Sekretarz Kołodziejczak Jan |
9 | 2023-10-07 | 15:00 | ENEA Energetyk Poznań II | - | Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski II | I Giertych Joanna | II Janik Dominik | Sekretarz Świst Bartosz |
10 | 2023-10-07 | 18:00 | Volley kost-pol.pl Wieleń | - | Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski | I Brzykcy Magdalena | II Mischke Rafał | Sekretarz Kopczyński Krzysztof |
11 | 2023-10-07 | 20:00 | TSK Orzeł Osiek | - | ENEA Energetyk Poznań | I Piasecki Artur | II Zając Jarosław | Sekretarz Cepnik Zbigniew |
12 | 2023-10-07 | 17:30 | Zamek Gołańcz | - | UKS Szamotulanin Szamotuły | I Lewicz Wojciech | II Franczyk Wioleta | Sekretarz Grzeczka Adrian |
13 | 2023-10-14 | 16:00 | Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski II | - | UKS Szamotulanin Szamotuły | I Siejak Paweł | II Przystasz Paweł | Sekretarz Kiewra Romuald |
14 | 2023-10-14 | 15:00 | ENEA Energetyk Poznań | - | Zamek Gołańcz | I Chadyniak Dariusz | II Frąckowiak Mariusz | Sekretarz Kołodziejczak Jan |
15 | 2023-10-14 | 16:00 | Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski | - | TSK Orzeł Osiek | I Piasecki Artur | II Eljasiak Przemysław | Sekretarz Cepnik Zbigniew |
16 | 2023-10-14 | 18:00 | ENEA Energetyk Poznań II | - | Volley kost-pol.pl Wieleń | I Giertych Joanna | II Grocholewski Marcin | Sekretarz Kolan Mateusz |
17 | 2023-10-21 | 18:00 | Volley kost-pol.pl Wieleń | - | Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski II | I Wierciński Błażej | II Świst Bartosz | Sekretarz Strykowska Agata |
18 | 2023-10-21 | 20:00 | TSK Orzeł Osiek | - | ENEA Energetyk Poznań II | I Eljasiak Przemysław | II Przystasz Paweł | Sekretarz Krajewski Wojciech |
19 | 2023-10-21 | 17:30 | Zamek Gołańcz | - | Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski | I Duszyński Piotr | II Brzykcy Magdalena | Sekretarz Przychodzeń Natalia |
20 | 2023-10-21 | 18:00 | UKS Szamotulanin Szamotuły | - | ENEA Energetyk Poznań | I Janik Dominik | II Biały Mateusz | Sekretarz Manszewski Tomasz |
21 | 2023-10-28 | ENEA Energetyk Poznań | - | Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski II | I Brzykcy Magdalena | II Kaczmarek Agata | Sekretarz Kołodziejczak Jan | |
22 | 2023-10-28 | 16:00 | Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski | - | UKS Szamotulanin Szamotuły | I Piasecki Artur | II Przystasz Paweł | Sekretarz Koliński Krystian |
23 | 2023-10-28 | 15:00 | ENEA Energetyk Poznań II | - | Zamek Gołańcz | I Giertych Joanna | II Mischke Rafał | Sekretarz Grocholewski Marcin |
24 | 2023-10-28 | 18:00 | Volley kost-pol.pl Wieleń | - | TSK Orzeł Osiek | I Świst Bartosz | II Korus Zbigniew | Sekretarz Kucharski Konrad |
25 | 2023-11-04 | 20:00 | TSK Orzeł Osiek | - | Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski II | I Janik Dominik | II | Sekretarz |
26 | 2023-11-04 | 17:00 | Zamek Gołańcz | - | Volley kost-pol.pl Wieleń | I Duszyński Piotr | II Przystasz Paweł | Sekretarz Soroka Krzysztof |
27 | 2023-11-04 | 16:30 | UKS Szamotulanin Szamotuły | - | ENEA Energetyk Poznań II | I Kowalska Agata | II Mischke Rafał | Sekretarz Przychodzeń Natalia |
29 | 2023-11-11 | 18:00 | Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski II | - | Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski | I Kopczyński Krzysztof | II Eljasiak Przemysław | Sekretarz Krajewski Wojciech |
30 | 2023-11-11 | 16:30 | ENEA Energetyk Poznań | - | ENEA Energetyk Poznań II | I Frąckowiak Mariusz | II Chadyniak Dariusz | Sekretarz Chodorowski Kacper |
31 | 2023-11-11 | 16:00 | UKS Szamotulanin Szamotuły | - | Volley kost-pol.pl Wieleń | I Kaczmarek Martyna | II Franczyk Wioleta | Sekretarz Zbrzezna Weronika |
32 | 2023-11-11 | 15:30 | Zamek Gołańcz | - | TSK Orzeł Osiek | I Piasecki Artur | II Siejak Paweł | Sekretarz Stach Grzegorz |
33 | 2023-11-18 | 17:00 | Zamek Gołańcz | - | Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski II | I Wencel-Bruczyńska Kinga | II Kaliszan Marcin | Sekretarz Karinskiy Ivan |
34 | 2023-11-18 | 20:00 | TSK Orzeł Osiek | - | UKS Szamotulanin Szamotuły | I Przystasz Paweł | II Kopczyński Krzysztof | Sekretarz Kiewra Romuald |
35 | 2023-11-18 | 20:00 | Volley kost-pol.pl Wieleń | - | ENEA Energetyk Poznań | I Zając Jarosław | II Siejak Paweł | Sekretarz Krajewski Wojciech |
36 | 2023-11-18 | 15:00 | ENEA Energetyk Poznań II | - | Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski | I Janik Dominik | II Kowalska Agata | Sekretarz Mischke Łukasz |
37 | 2023-11-25 | 16:00 | Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski II | - | ENEA Energetyk Poznań II | I Siejak Paweł | II Piasecki Artur | Sekretarz Stach Grzegorz |
38 | 2023-11-25 | 16:00 | Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski | - | Volley kost-pol.pl Wieleń | I Przystasz Paweł | II Zając Jarosław | Sekretarz Cepnik Zbigniew |
39 | 2023-11-25 | 18:30 | ENEA Energetyk Poznań | - | TSK Orzeł Osiek | I Świst Bartosz | II Janik Dominik | Sekretarz Przychodzeń Natalia |
40 | 2023-11-25 | 18:30 | UKS Szamotulanin Szamotuły | - | Zamek Gołańcz | I Kaczmarek Agata | II Lewicz Wojciech | Sekretarz Kaczmarek Martyna |
41 | 2023-12-02 | 17:00 | UKS Szamotulanin Szamotuły | - | Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski II | I Franczyk Wioleta | II Chadyniak Dariusz | Sekretarz Manszewski Tomasz |
42 | 2023-12-02 | 17:00 | Zamek Gołańcz | - | ENEA Energetyk Poznań | I Giertych Joanna | II Mischke Rafał | Sekretarz Mischke Łukasz |
43 | 2023-12-02 | 20:00 | TSK Orzeł Osiek | - | Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski | I Szwalgun Marek | II Kopczyński Krzysztof | Sekretarz Krajewski Wojciech |
44 | 2023-12-07 | 19:45 | Volley kost-pol.pl Wieleń | - | ENEA Energetyk Poznań II | I Siejak Paweł | II Przystasz Paweł | Sekretarz Kiewra Romuald |
45 | 2023-12-09 | 17:00 | Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski II | - | Volley kost-pol.pl Wieleń | I Franczyk Wioleta | II Brzykcy Magdalena | Sekretarz Krajewski Wojciech |
46 | 2023-12-09 | 19:00 | ENEA Energetyk Poznań II | - | TSK Orzeł Osiek | I Giertych Joanna | II Szady Piotr | Sekretarz Kucharski Konrad |
47 | 2023-12-09 | 17:00 | Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski | - | Zamek Gołańcz | I Duszyński Piotr | II Siejak Paweł | Sekretarz Koliński Krystian |
48 | 2023-12-09 | 16:00 | ENEA Energetyk Poznań | - | UKS Szamotulanin Szamotuły | I Szady Piotr | II Giertych Joanna | Sekretarz Kucharski Konrad |
49 | 2023-12-16 | 17:00 | Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski II | - | ENEA Energetyk Poznań | I Kopczyński Krzysztof | II Przystasz Paweł | Sekretarz Cepnik Zbigniew |
50 | 2023-12-16 | 18:00 | UKS Szamotulanin Szamotuły | - | Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski | I Kaliszan Marcin | II Dębski Piotr | Sekretarz Bręk Maksymilian |
51 | 2023-12-16 | 15:00 | Zamek Gołańcz | - | ENEA Energetyk Poznań II | I Korus Zbigniew | II Wencel-Bruczyńska Kinga | Sekretarz Duszyńska Anna |
52 | 2023-12-16 | 20:00 | TSK Orzeł Osiek | - | Volley kost-pol.pl Wieleń | I Siejak Paweł | II Piasecki Artur | Sekretarz Kiewra Romuald |
28 | 2023-12-21 | 17:30 | Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski | - | ENEA Energetyk Poznań | I Piasecki Artur | II Eljasiak Przemysław | Sekretarz Przystasz Paweł |
53 | 2024-01-06 | 12:30 | Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski II | - | TSK Orzeł Osiek | I Szwalgun Marek | II Przystasz Paweł | Sekretarz Kiewra Romuald |
54 | 2024-01-06 | 18:00 | Volley kost-pol.pl Wieleń | - | Zamek Gołańcz | I Eljasiak Przemysław | II Piasecki Artur | Sekretarz Kopczyński Krzysztof |
55 | 2024-01-06 | 19:30 | ENEA Energetyk Poznań II | - | UKS Szamotulanin Szamotuły | I Chadyniak Dariusz | II Wencel-Bruczyńska Kinga | Sekretarz Soroka Krzysztof |
56 | 2024-01-06 | 16:00 | ENEA Energetyk Poznań | - | Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski | I Świst Bartosz | II Mischke Łukasz | Sekretarz Stanisławski Damian |
- SPS Volley Opatówek
- KKS Astra Krotoszyn
- Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne
- MUKS Czarni Kępno
- KS Volley Żerków
- LUKS Wilki Wilczyn
57 | 2023-09-23 | 16:00 | SPS Volley Opatówek | - | MUKS Czarni Kępno | I Komorowska Ewa | II Szymański Sławomir | Sekretarz Kamiński Jan |
58 | 2023-09-23 | 17:00 | KKS Astra Krotoszyn | - | Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne | I Żerdzińska Arleta | II Żerdziński Sylwester | Sekretarz Bielawny Waldemar |
60 | 2023-09-30 | 18:00 | Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne | - | LUKS Wilki Wilczyn | I Mischke Rafał | II Matuszak Karolina | Sekretarz Zbrzezna Weronika |
61 | 2023-09-30 | 18:00 | MUKS Czarni Kępno | - | KKS Astra Krotoszyn | I Szymański Sławomir | II Krysiak Piotr | Sekretarz Glapiński Jakub |
62 | 2023-09-30 | 18:30 | KS Volley Żerków | - | SPS Volley Opatówek | I Wójcik Piotr | II Komorowska Ewa | Sekretarz Walczak Anna |
63 | 2023-10-07 | 17:00 | KKS Astra Krotoszyn | - | KS Volley Żerków | I Pawlak Maciej | II Wojczak Marcin | Sekretarz Kamiński Jan |
64 | 2023-10-07 | 20:00 | LUKS Wilki Wilczyn | - | MUKS Czarni Kępno | I Piwowarczyk Rafał | II Gaziński Marek | Sekretarz Synowiec Andrzej |
67 | 2023-10-14 | 18:00 | KS Volley Żerków | - | LUKS Wilki Wilczyn | I Szymański Sławomir | II Krysiak Piotr | Sekretarz Dworczyk Marta |
68 | 2023-10-14 | 16:30 | SPS Volley Opatówek | - | KKS Astra Krotoszyn | I Wojczak Marcin | II Żerdziński Sylwester | Sekretarz Kamiński Jan |
69 | 2023-10-19 | 20:00 | LUKS Wilki Wilczyn | - | SPS Volley Opatówek | I Marszewski Józef | II Wójcik Piotr | Sekretarz Przybylak Piotr |
71 | 2023-10-21 | 18:00 | MUKS Czarni Kępno | - | Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne | I Komorowska Ewa | II Wojczak Marcin | Sekretarz Walczak Anna |
74 | 2023-10-28 | 16:00 | KKS Astra Krotoszyn | - | LUKS Wilki Wilczyn | I Wójcik Piotr | II Komorowska Ewa | Sekretarz Kamiński Jan |
72 | 2023-10-29 | 18:00 | KS Volley Żerków | - | Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne | I Marszewski Józef | II Pawlak Maciej | Sekretarz Szymański Sławomir |
76 | 2023-11-04 | 17:00 | Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne | - | SPS Volley Opatówek | I Trafankowski Dawid | II Giertych Joanna | Sekretarz Morawski Paweł |
77 | 2023-11-04 | 17:00 | KS Volley Żerków | - | MUKS Czarni Kępno | I Padowicz Andrzej | II Jastrzębska Justyna | Sekretarz Stefański Stanisław |
78 | 2023-11-11 | 17:00 | MUKS Czarni Kępno | - | SPS Volley Opatówek | I Szymański Sławomir | II Żerdziński Sylwester | Sekretarz Wegner Wojciech |
79 | 2023-11-12 | 16:00 | Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne | - | KKS Astra Krotoszyn | I Franczyk Wioleta | II Giertych Joanna | Sekretarz Kołodziejczak Jan |
81 | 2023-11-18 | 15:00 | LUKS Wilki Wilczyn | - | Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne | I Gaziński Marek | II Szady Piotr | Sekretarz Synowiec Andrzej |
82 | 2023-11-18 | 16:00 | KKS Astra Krotoszyn | - | MUKS Czarni Kępno | I Marszewski Józef | II Wojczak Marcin | Sekretarz Walczak Anna |
83 | 2023-11-18 | 16:00 | SPS Volley Opatówek | - | KS Volley Żerków | I Krysiak Piotr | II Pawlak Maciej | Sekretarz Wójcik Piotr |
84 | 2023-11-25 | 17:00 | KS Volley Żerków | - | KKS Astra Krotoszyn | I Wójcik Piotr | II Marszewski Józef | Sekretarz Przybylak Piotr |
85 | 2023-11-25 | 18:00 | MUKS Czarni Kępno | - | LUKS Wilki Wilczyn | I Pawlak Maciej | II Wojczak Marcin | Sekretarz Szymański Sławomir |
88 | 2023-12-02 | 15:00 | LUKS Wilki Wilczyn | - | KS Volley Żerków | I Szymański Sławomir | II Komorowska Ewa | Sekretarz Glapiński Jakub |
89 | 2023-12-02 | 18:00 | KKS Astra Krotoszyn | - | SPS Volley Opatówek | I Dębowski Adam | II Żerdzińska Arleta | Sekretarz Kamiński Jan |
90 | 2023-12-09 | 16:00 | SPS Volley Opatówek | - | LUKS Wilki Wilczyn | I Pawlak Maciej | II Krysiak Piotr | Sekretarz Wegner Wojciech |
92 | 2023-12-09 | 16:00 | Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne | - | MUKS Czarni Kępno | I Korus Zbigniew | II Lewicz Wojciech | Sekretarz Stanisławski Damian |
93 | 2023-12-16 | 16:00 | Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne | - | KS Volley Żerków | I Franczyk Wioleta | II Świst Bartosz | Sekretarz Morawski Paweł |
95 | 2023-12-16 | 19:00 | LUKS Wilki Wilczyn | - | KKS Astra Krotoszyn | I Marszewski Józef | II Kupaj Dawid | Sekretarz Przybylak Piotr |
97 | 2024-01-06 | 17:30 | SPS Volley Opatówek | - | Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne | I Janik Dominik | II Pawlak Maciej | Sekretarz Żebrowski Łukasz |
98 | 2024-01-06 | 18:00 | MUKS Czarni Kępno | - | KS Volley Żerków | I Wójcik Piotr | II Żerdziński Sylwester | Sekretarz Broński Jacek |