Przeglądanie meczów
Szczebel Centralny - obsady pomocnicze
- KS Piła
- KS BAS KB Białystok
1 | 2024-04-06 | KS Piła | - | KS BAS KB Białystok | Sekretarz Szymańska Natalia | L1 Eljasiak Przemysław | L2 Stach Grzegorz |
- LUKS Wilki Wilczyn
- ENEA Energetyk Poznań
1 | 2024-04-05 | 20:00 | LUKS Wilki Wilczyn | - | ENEA Energetyk Poznań | Sekretarz Machowczyk Maciej | L1 Marszewski Józef | L2 Glapiński Jakub |
2 | 2024-04-06 | 19:00 | LUKS Wilki Wilczyn | - | ENEA Energetyk Poznań | Sekretarz Wójcik Piotr | L1 Komorowska Ewa | L2 Przybylak Piotr |
3 | 2024-04-13 | 20:00 | ENEA Energetyk Poznań | - | LUKS Wilki Wilczyn | Sekretarz Głowacki Mikołaj | L1 Kędzierski Damian | L2 Ćwikliński Szymon |
4 | 2024-04-14 | 14:00 | ENEA Energetyk Poznań | - | LUKS Wilki Wilczyn | Sekretarz Duszyńska Anna | L1 Karinskiy Ivan | L2 Grocholewski Marcin |
- ENEA Energetyk Poznań
- KS Piła
- LOS Nowy Dwór Mazowiecki
- Karpaty Krosno Glass - PANS Krosno
- MKS Sokół Mogilno
- UJ-CM Solna Wieliczka
- Trans-Ann Płomień Sosnowiec
- LTS Legionovia Legionowo
- KS BAS KB Białystok
- SMS PZPS Szczyrk
- PMKS Nike Węgrów
- MKS San-Pajda Jarosław
- MKS COPCO Imielin
- GKS Wieżyca 2011 PG Stężyca
1 | 2023-09-30 | ENEA Energetyk Poznań | - | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | Sekretarz Wasielewska Alicja | L1 Robakowski Radosław | L2 Ćwikliński Szymon | |
13 | 2023-10-07 | KS Piła | - | Karpaty Krosno Glass - PANS Krosno | Sekretarz Koliński Krystian | L1 Stach Grzegorz | L2 Siejak Paweł | |
14 | 2023-10-07 | 15:00 | ENEA Energetyk Poznań | - | MKS Sokół Mogilno | Sekretarz Kaczmarek Martyna | L1 Kędzierski Damian | L2 Abramowicz Dawid |
26 | 2023-10-21 | KS Piła | - | UJ-CM Solna Wieliczka | Sekretarz Wasielewska Alicja | L1 Szymański Igor | L2 Grocholewski Marcin | |
39 | 2023-11-04 | KS Piła | - | LTS Legionovia Legionowo | Sekretarz Pankowski Piotr | L1 Kędzierski Damian | L2 Kaliszan Marcin | |
40 | 2023-11-04 | ENEA Energetyk Poznań | - | KS BAS KB Białystok | Sekretarz Pokładecka Julia | L1 Ćwikliński Szymon | L2 Karinskiy Ivan | |
53 | 2023-11-18 | 15:00 | ENEA Energetyk Poznań | - | PMKS Nike Węgrów | Sekretarz Franczyk Wioleta | L1 Kędzierski Damian | L2 Stanisławski Damian |
46 | 2023-11-19 | 13:30 | ENEA Energetyk Poznań | - | LTS Legionovia Legionowo | Sekretarz Pokładecka Julia | L1 Lewicz Wojciech | L2 Uwoyiremeye Eric |
65 | 2023-12-02 | KS Piła | - | MKS San-Pajda Jarosław | Sekretarz Disterheft Jakub | L1 Zając Jarosław | L2 Siejak Paweł | |
66 | 2023-12-03 | 12:00 | ENEA Energetyk Poznań | - | MKS COPCO Imielin | Sekretarz Duszyńska Anna | L1 Głowacki Mikołaj | L2 Kaczmarek Agata |
91 | 2023-12-06 | KS Piła | - | ENEA Energetyk Poznań | Sekretarz Giertych Joanna | L1 Janik Dominik | L2 Pankowski Piotr | |
93 | 2024-01-06 | KS Piła | - | MKS Sokół Mogilno | Sekretarz Koliński Krystian | L1 Stach Grzegorz | L2 Zając Jarosław | |
52 | 2024-01-09 | KS Piła | - | SMS PZPS Szczyrk | Sekretarz Mischke Łukasz | L1 Zając Jarosław | L2 Stach Grzegorz | |
108 | 2024-01-20 | KS Piła | - | Trans-Ann Płomień Sosnowiec | Sekretarz Disterheft Jakub | L1 Szwalgun Marek | L2 Zając Jarosław | |
107 | 2024-01-21 | 15:00 | ENEA Energetyk Poznań | - | Karpaty Krosno Glass - PANS Krosno | Sekretarz Duszyńska Anna | L1 Kowalska Agata | L2 Mischke Rafał |
118 | 2024-02-02 | 16:00 | ENEA Energetyk Poznań | - | Trans-Ann Płomień Sosnowiec | Sekretarz Pankowski Piotr | L1 Szymańska Natalia | L2 Kaczmarek Martyna |
122 | 2024-02-03 | 16:00 | ENEA Energetyk Poznań | - | UJ-CM Solna Wieliczka | Sekretarz Mischke Łukasz | L1 Pokładecka Julia | L2 Lewicz Wojciech |
138 | 2024-02-17 | KS Piła | - | PMKS Nike Węgrów | Sekretarz Janik Dominik | L1 Idkowiak Norbert | L2 Stach Grzegorz | |
123 | 2024-02-18 | KS Piła | - | KS BAS KB Białystok | Sekretarz Kaliszan Marcin | L1 Siejak Paweł | L2 Zając Jarosław | |
152 | 2024-02-28 | 14:30 | ENEA Energetyk Poznań | - | SMS PZPS Szczyrk | Sekretarz Mischke Rafał | L1 Uwoyiremeye Eric | L2 Karinskiy Ivan |
153 | 2024-03-02 | KS Piła | - | MKS COPCO Imielin | Sekretarz Disterheft Jakub | L1 Szwalgun Marek | L2 Siejak Paweł | |
167 | 2024-03-16 | 15:00 | ENEA Energetyk Poznań | - | MKS San-Pajda Jarosław | Sekretarz Duszyńska Anna | L1 Frąckowiak Mariusz | L2 Kaliszan Marcin |
168 | 2024-03-17 | KS Piła | - | GKS Wieżyca 2011 PG Stężyca | Sekretarz Koliński Krystian | L1 Stach Grzegorz | L2 Zając Jarosław | |
170 | 2024-03-23 | 14:30 | ENEA Energetyk Poznań | - | GKS Wieżyca 2011 PG Stężyca | Sekretarz Mischke Łukasz | L1 Grocholewski Marcin | L2 Pokładecka Julia |
169 | 2024-03-24 | KS Piła | - | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | Sekretarz Duszyńska Anna | L1 Kędzierski Damian | L2 Uwoyiremeye Eric | |
182 | 2024-03-27 | 16:00 | ENEA Energetyk Poznań | - | KS Piła | Sekretarz Mischke Rafał | L1 Szymańska Natalia | L2 Stanisławski Damian |
- UKS Szamotulanin Szamotuły
- ENEA Energetyk Poznań II
- UKS ZSMS Poznań
- MKS Kalisz II
- GLKS Barycz Janków Przygodzki
- MKS Kalisz
- SMS Ostrów Łaskovia Łask
- UKS SMS Police
- UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg
- GKS Wieżyca 2011 PG Stężyca
- ŁSK AZS UMED Łódź
- Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki
- KS Polonia Łaziska Górne
- Silesia Volley Mysłowice
- MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
- #VolleyWrocław
- KS Częstochowianka
- KS AZS AWF Wrocław
- NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa
- KS Silesia Częstochowa
- MUKS Sari Żory
- ENEA Energetyk Poznań
1 | 2023-10-07 | 17:00 | UKS Szamotulanin Szamotuły | - | SMS Ostrów Łaskovia Łask | Sekretarz Wasielewska Alicja | L1 Szymańska Natalia | L2 Karinskiy Ivan |
2 | 2023-10-07 | 14:00 | ENEA Energetyk Poznań II | - | UKS SMS Police | Sekretarz Duszyńska Anna | L1 Szklanny Mateusz | L2 Stanisławski Damian |
5 | 2023-10-12 | 20:00 | UKS ZSMS Poznań | - | MKS Kalisz II | Sekretarz Mischke Rafał | L1 Giertych Joanna | L2 Kaczmarek Agata |
10 | 2023-10-14 | 19:00 | UKS Szamotulanin Szamotuły | - | ENEA Energetyk Poznań II | Sekretarz Kaczmarek Martyna | L1 Świst Bartosz | L2 |
11 | 2023-10-21 | 14:30 | ENEA Energetyk Poznań II | - | SMS Ostrów Łaskovia Łask | Sekretarz Duszyńska Anna | L1 Uwoyiremeye Eric | L2 Lewicz Wojciech |
14 | 2023-10-21 | 16:00 | MKS Kalisz II | - | UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg | Sekretarz Przybylski Nikolas | L1 Szymański Sławomir | L2 Wegner Wojciech |
15 | 2023-10-21 | 18:00 | UKS ZSMS Poznań | - | GKS Wieżyca 2011 PG Stężyca | Sekretarz Kędzierski Damian | L1 Karinskiy Ivan | L2 Stanisławski Damian |
38 | 2023-10-22 | 15:00 | ENEA Energetyk Poznań II | - | GKS Wieżyca 2011 PG Stężyca | Sekretarz Biały Mateusz | L1 Idkowiak Norbert | L2 Padowicz Andrzej |
16 | 2023-10-28 | GLKS Barycz Janków Przygodzki | - | Silesia Volley Mysłowice | Sekretarz Biały Mateusz | L1 Bielawny Waldemar | L2 Idkowiak Norbert | |
19 | 2023-10-28 | 16:00 | UKS Szamotulanin Szamotuły | - | ŁSK AZS UMED Łódź | Sekretarz Ćwikliński Szymon | L1 Stanisławski Damian | L2 Lewicz Wojciech |
20 | 2023-10-28 | 14:00 | ENEA Energetyk Poznań II | - | Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki | Sekretarz Wasielewska Alicja | L1 Zbrzezna Weronika | L2 Kędzierski Damian |
24 | 2023-11-04 | 15:00 | UKS ZSMS Poznań | - | UKS SMS Police | Sekretarz Duszyńska Anna | L1 Stanisławski Damian | L2 Uwoyiremeye Eric |
26 | 2023-11-11 | 17:00 | GLKS Barycz Janków Przygodzki | - | MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych | Sekretarz Glapiński Jakub | L1 Bielawny Waldemar | L2 Przybylak Piotr |
28 | 2023-11-11 | 19:00 | UKS Szamotulanin Szamotuły | - | UKS ZSMS Poznań | Sekretarz Kaczmarek Martyna | L1 Franczyk Wioleta | L2 Ćwikliński Szymon |
29 | 2023-11-11 | 14:00 | ENEA Energetyk Poznań II | - | MKS Kalisz II | Sekretarz Janik Dominik | L1 Lewicz Wojciech | L2 Stanisławski Damian |
23 | 2023-11-12 | 16:00 | UKS Szamotulanin Szamotuły | - | MKS Kalisz II | Sekretarz Brzykcy Magdalena | L1 Szymański Igor | L2 Szymańska Natalia |
33 | 2023-11-18 | 16:30 | UKS ZSMS Poznań | - | ENEA Energetyk Poznań II | Sekretarz Kucharski Konrad | L1 Lewicz Wojciech | L2 Strykowska Agata |
36 | 2023-11-25 | GLKS Barycz Janków Przygodzki | - | #VolleyWrocław | Sekretarz Przybylski Nikolas | L1 Glapiński Jakub | L2 Bielawny Waldemar | |
37 | 2023-11-25 | 15:00 | UKS Szamotulanin Szamotuły | - | UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg | Sekretarz Kędzierski Damian | L1 Uwoyiremeye Eric | L2 Kaczmarek Martyna |
41 | 2023-12-02 | 16:00 | MKS Kalisz II | - | SMS Ostrów Łaskovia Łask | Sekretarz Pawlak Maciej | L1 Marszewski Józef | L2 Wegner Wojciech |
42 | 2023-12-02 | 15:00 | UKS ZSMS Poznań | - | ŁSK AZS UMED Łódź | Sekretarz Grzeczka Adrian | L1 Zbrzezna Weronika | L2 Kucharski Konrad |
46 | 2023-12-09 | GLKS Barycz Janków Przygodzki | - | KS Częstochowianka | Sekretarz Wójcik Piotr | L1 Glapiński Jakub | L2 Marszewski Józef | |
50 | 2023-12-09 | 18:00 | MKS Kalisz II | - | UKS ZSMS Poznań | Sekretarz Synowiec Andrzej | L1 Gaziński Marek | L2 Piwowarczyk Rafał |
51 | 2023-12-16 | 16:00 | UKS ZSMS Poznań | - | SMS Ostrów Łaskovia Łask | Sekretarz Kędzierski Damian | L1 Wasielewska Alicja | L2 Jastrzębska Justyna |
51 | 2023-12-16 | GLKS Barycz Janków Przygodzki | - | KS Polonia Łaziska Górne | Sekretarz Biały Mateusz | L1 Idkowiak Norbert | L2 Bielawny Waldemar | |
52 | 2023-12-16 | 16:00 | MKS Kalisz II | - | GKS Wieżyca 2011 PG Stężyca | Sekretarz Przybylski Nikolas | L1 Komorowska Ewa | L2 Szymański Sławomir |
55 | 2023-12-16 | 14:00 | ENEA Energetyk Poznań II | - | UKS Szamotulanin Szamotuły | Sekretarz Giertych Joanna | L1 Tomczak Amelia | L2 Szymańska Natalia |
56 | 2024-01-13 | GLKS Barycz Janków Przygodzki | - | KS AZS AWF Wrocław | Sekretarz Przybylski Nikolas | L1 Glapiński Jakub | L2 Bielawny Waldemar | |
57 | 2024-01-13 | 18:00 | UKS Szamotulanin Szamotuły | - | Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki | Sekretarz Mischke Łukasz | L1 Franczyk Wioleta | L2 Giertych Joanna |
62 | 2024-01-20 | 16:00 | UKS ZSMS Poznań | - | UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg | Sekretarz Wasielewska Alicja | L1 Pokładecka Julia | L2 Szklanny Mateusz |
63 | 2024-01-20 | 16:00 | MKS Kalisz II | - | UKS SMS Police | Sekretarz Glapiński Jakub | L1 Kokot Krzysztof | L2 Bielawny Waldemar |
74 | 2024-01-31 | 17:00 | MKS Kalisz | - | ENEA Energetyk Poznań | Sekretarz Machowczyk Maciej | L1 Glapiński Jakub | L2 Przybylski Nikolas |
67 | 2024-02-03 | 14:00 | ENEA Energetyk Poznań II | - | ŁSK AZS UMED Łódź | Sekretarz Dworczyk Marta | L1 Zbrzezna Weronika | L2 Strykowska Agata |
66 | 2024-02-10 | GLKS Barycz Janków Przygodzki | - | NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa | Sekretarz Synowiec Andrzej | L1 Piwowarczyk Rafał | L2 Szady Piotr | |
68 | 2024-02-14 | 16:00 | MKS Kalisz II | - | UKS Szamotulanin Szamotuły | Sekretarz Glapiński Jakub | L1 Przybylak Piotr | L2 Marszewski Józef |
78 | 2024-02-22 | ENEA Energetyk Poznań II | - | UKS ZSMS Poznań | Sekretarz Kaliszan Marcin | L1 Stanisławski Damian | L2 Kucharski Konrad | |
77 | 2024-02-25 | 17:30 | MKS Kalisz II | - | Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki | Sekretarz Pawlak Maciej | L1 Szymański Sławomir | L2 Wegner Wojciech |
79 | 2024-02-27 | 17:00 | UKS Szamotulanin Szamotuły | - | GKS Wieżyca 2011 PG Stężyca | Sekretarz Strykowska Agata | L1 Chodorowski Kacper | L2 Uwoyiremeye Eric |
73 | 2024-02-29 | 20:00 | UKS ZSMS Poznań | - | UKS Szamotulanin Szamotuły | Sekretarz Szymańska Natalia | L1 Stanisławski Damian | L2 Piotrowicz Jakub |
76 | 2024-03-02 | GLKS Barycz Janków Przygodzki | - | KS Silesia Częstochowa | Sekretarz Glapiński Jakub | L1 Szymański Sławomir | L2 Kokot Krzysztof | |
85 | 2024-03-12 | 19:00 | MKS Kalisz II | - | ŁSK AZS UMED Łódź | Sekretarz Wójcik Piotr | L1 Szymański Sławomir | L2 Pawlak Maciej |
84 | 2024-03-16 | 18:00 | UKS ZSMS Poznań | - | Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki | Sekretarz Synowiec Andrzej | L1 Gaziński Marek | L2 Piwowarczyk Rafał |
86 | 2024-03-21 | 18:00 | GLKS Barycz Janków Przygodzki | - | MUKS Sari Żory | Sekretarz Glapiński Jakub | L1 Przybylak Piotr | L2 Kokot Krzysztof |
89 | 2024-03-23 | ENEA Energetyk Poznań II | - | UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg | Sekretarz Mischke Rafał | L1 Szklanny Mateusz | L2 Ćwikliński Szymon | |
90 | 2024-03-23 | UKS Szamotulanin Szamotuły | - | UKS SMS Police | Sekretarz Duszyńska Anna | L1 Uwoyiremeye Eric | L2 Frąckowiak Mariusz |
- GLKS Barycz Janków Przygodzki
- ENEA Energetyk Poznań
- MKS Kalisz
- UJ-CM Solna Wieliczka
- KS BAS KB Białystok
- ITA Tools Stal Mielec
- E.LECLERC MOYA Radomka Radom
2 | 2023-10-11 | GLKS Barycz Janków Przygodzki | - | UJ-CM Solna Wieliczka | L1 Machowczyk Maciej | L2 Przybylski Nikolas | |
11 | 2023-11-03 | 14:00 | ENEA Energetyk Poznań | - | KS BAS KB Białystok | L1 Mischke Rafał | L2 Duszyński Piotr |
17 | 2023-12-20 | 16:30 | ENEA Energetyk Poznań | - | ITA Tools Stal Mielec | L1 Franczyk Wioleta | L2 Giertych Joanna |
13 | 2024-01-11 | 18:00 | MKS Kalisz | - | E.LECLERC MOYA Radomka Radom | L1 Wójcik Piotr | L2 Pawlak Maciej |
- SPS Konspol Słupca
- LUKS Wilki Wilczyn
- ENEA Energetyk Poznań
- KRISHOME Września
- Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
- Trefl Gdańsk II
- CUK Anioły Toruń
- Volley Team Żychlin
- Stoczniowiec Politechnika Gdańska
- LBS Bank JL KS Orzeł Międzyrzecz
- Lotnik Łęczyca
- Stilon Gorzów Wielkopolski
3 | 2023-09-30 | SPS Konspol Słupca | - | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | Sekretarz Pawlak Maciej | L1 Marszewski Józef | L2 Przybylak Piotr | |
4 | 2023-09-30 | ENEA Energetyk Poznań | - | KRISHOME Września | Sekretarz Dworczyk Marta | L1 Karinskiy Ivan | L2 Abramowicz Dawid | |
1 | 2023-10-03 | LUKS Wilki Wilczyn | - | Trefl Gdańsk II | Sekretarz Przybylski Nikolas | L1 Szymański Sławomir | L2 Marszewski Józef | |
6 | 2023-10-07 | 17:00 | KRISHOME Września | - | CUK Anioły Toruń | Sekretarz Biały Mateusz | L1 Dworczyk Marta | L2 Padowicz Andrzej |
13 | 2023-10-14 | 20:00 | LUKS Wilki Wilczyn | - | Stilon Gorzów Wielkopolski | Sekretarz Korus Zbigniew | L1 Uwoyiremeye Eric | L2 Jędrzejewska Kinga |
15 | 2023-10-14 | SPS Konspol Słupca | - | Trefl Gdańsk II | Sekretarz Kędzierski Damian | L1 Karinskiy Ivan | L2 Przychodzeń Natalia | |
16 | 2023-10-15 | 13:30 | ENEA Energetyk Poznań | - | Volley Team Żychlin | Sekretarz Koliński Krystian | L1 Pokładecka Julia | L2 Dworczyk Marta |
23 | 2023-10-21 | 19:00 | LUKS Wilki Wilczyn | - | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | Sekretarz Kupaj Dawid | L1 Krysiak Piotr | L2 Machowczyk Maciej |
26 | 2023-10-28 | SPS Konspol Słupca | - | LUKS Wilki Wilczyn | Sekretarz Synowiec Andrzej | L1 Szady Piotr | L2 Gaziński Marek | |
27 | 2023-10-28 | ENEA Energetyk Poznań | - | LBS Bank JL KS Orzeł Międzyrzecz | Sekretarz Duszyńska Anna | L1 Szymańska Natalia | L2 Uwoyiremeye Eric | |
30 | 2023-10-28 | 17:00 | KRISHOME Września | - | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | Sekretarz Pokładecka Julia | L1 Piotrowicz Jakub | L2 Padowicz Andrzej |
35 | 2023-11-04 | 18:00 | LUKS Wilki Wilczyn | - | ENEA Energetyk Poznań | Sekretarz Strąk Liwia | L1 Szady Piotr | L2 Synowiec Andrzej |
31 | 2023-11-11 | ENEA Energetyk Poznań | - | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | Sekretarz Giertych Joanna | L1 Szymański Igor | L2 Karinskiy Ivan | |
34 | 2023-11-11 | KRISHOME Września | - | Trefl Gdańsk II | Sekretarz Pawlak Maciej | L1 Komorowska Ewa | L2 Krysiak Piotr | |
37 | 2023-11-11 | SPS Konspol Słupca | - | Stilon Gorzów Wielkopolski | Sekretarz Synowiec Andrzej | L1 Jastrzębska Justyna | L2 Gaziński Marek | |
38 | 2023-11-18 | 19:00 | LUKS Wilki Wilczyn | - | Lotnik Łęczyca | Sekretarz Synowiec Andrzej | L1 Szady Piotr | L2 Gaziński Marek |
40 | 2023-11-18 | SPS Konspol Słupca | - | ENEA Energetyk Poznań | Sekretarz Wasielewska Alicja | L1 Szymański Sławomir | L2 Glapiński Jakub | |
43 | 2023-11-25 | 17:00 | KRISHOME Września | - | LUKS Wilki Wilczyn | Sekretarz Biały Mateusz | L1 Idkowiak Norbert | L2 Szymańska Natalia |
49 | 2023-11-25 | ENEA Energetyk Poznań | - | Stilon Gorzów Wielkopolski | Sekretarz Giertych Joanna | L1 Mischke Rafał | L2 Stanisławski Damian | |
50 | 2023-11-25 | SPS Konspol Słupca | - | CUK Anioły Toruń | Sekretarz Synowiec Andrzej | L1 Zbrzezna Weronika | L2 Strykowska Agata | |
47 | 2023-12-02 | 19:00 | LUKS Wilki Wilczyn | - | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | Sekretarz Glapiński Jakub | L1 Szymański Sławomir | L2 Komorowska Ewa |
49 | 2023-12-02 | SPS Konspol Słupca | - | Lotnik Łęczyca | Sekretarz Synowiec Andrzej | L1 Soroka Krzysztof | L2 Stanisławski Damian | |
52 | 2023-12-09 | 17:00 | KRISHOME Września | - | SPS Konspol Słupca | Sekretarz Wasielewska Alicja | L1 Karinskiy Ivan | L2 Kędzierski Damian |
60 | 2023-12-12 | ENEA Energetyk Poznań | - | CUK Anioły Toruń | Sekretarz Brzykcy Magdalena | L1 Kędzierski Damian | L2 Lewicz Wojciech | |
59 | 2023-12-13 | 18:00 | KRISHOME Września | - | ENEA Energetyk Poznań | Sekretarz Mischke Łukasz | L1 Szymańska Natalia | L2 Giertych Joanna |
62 | 2023-12-16 | ENEA Energetyk Poznań | - | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | Sekretarz Mischke Rafał | L1 Karinskiy Ivan | L2 Soroka Krzysztof | |
63 | 2023-12-16 | SPS Konspol Słupca | - | Volley Team Żychlin | Sekretarz Wójcik Piotr | L1 Krysiak Piotr | L2 Wegner Wojciech | |
65 | 2023-12-16 | 15:00 | LUKS Wilki Wilczyn | - | LBS Bank JL KS Orzeł Międzyrzecz | Sekretarz Kupaj Dawid | L1 Marszewski Józef | L2 Przybylak Piotr |
84 | 2024-01-06 | 17:00 | KRISHOME Września | - | Lotnik Łęczyca | Sekretarz Duszyńska Anna | L1 Walczak Monika | L2 Uwoyiremeye Eric |
73 | 2024-01-13 | ENEA Energetyk Poznań | - | Trefl Gdańsk II | Sekretarz Kaliszan Marcin | L1 Karinskiy Ivan | L2 Kaczmarek Martyna | |
74 | 2024-01-13 | SPS Konspol Słupca | - | LBS Bank JL KS Orzeł Międzyrzecz | Sekretarz Machowczyk Maciej | L1 Komorowska Ewa | L2 Szymański Sławomir | |
85 | 2024-01-13 | 17:00 | KRISHOME Września | - | Stilon Gorzów Wielkopolski | Sekretarz Mischke Rafał | L1 Lewicz Wojciech | L2 Synowiec Andrzej |
81 | 2024-01-20 | 15:00 | KRISHOME Września | - | Volley Team Żychlin | Sekretarz Duszyńska Anna | L1 Kucharski Konrad | L2 Karinskiy Ivan |
84 | 2024-01-20 | ENEA Energetyk Poznań | - | LUKS Wilki Wilczyn | Sekretarz Kaczmarek Martyna | L1 Brzykcy Magdalena | L2 Grzeczka Adrian | |
85 | 2024-01-20 | SPS Konspol Słupca | - | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | Sekretarz Synowiec Andrzej | L1 Jastrzębska Justyna | L2 Gaziński Marek | |
76 | 2024-01-27 | LUKS Wilki Wilczyn | - | SPS Konspol Słupca | Sekretarz Machowczyk Maciej | L1 Szymański Sławomir | L2 Przybylak Piotr | |
87 | 2024-02-03 | 18:00 | LUKS Wilki Wilczyn | - | CUK Anioły Toruń | Sekretarz Synowiec Andrzej | L1 Pawlak Maciej | L2 Piwowarczyk Rafał |
92 | 2024-02-17 | 17:00 | KRISHOME Września | - | LBS Bank JL KS Orzeł Międzyrzecz | Sekretarz Synowiec Andrzej | L1 Dworczyk Marta | L2 Gaziński Marek |
95 | 2024-02-17 | 18:00 | ENEA Energetyk Poznań | - | SPS Konspol Słupca | Sekretarz Tomczak Amelia | L1 Walczak Monika | L2 Soroka Krzysztof |
98 | 2024-03-02 | 18:00 | LUKS Wilki Wilczyn | - | KRISHOME Września | Sekretarz Jędrzejewska Kinga | L1 Karinskiy Ivan | L2 Brzykcy Magdalena |
103 | 2024-03-16 | 17:00 | KRISHOME Września | - | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | Sekretarz Glapiński Jakub | L1 Komorowska Ewa | L2 Marszewski Józef |
106 | 2024-03-23 | 18:30 | ENEA Energetyk Poznań | - | Lotnik Łęczyca | Sekretarz Mischke Łukasz | L1 Pokładecka Julia | L2 Grocholewski Marcin |
107 | 2024-03-23 | SPS Konspol Słupca | - | KRISHOME Września | Sekretarz Synowiec Andrzej | L1 Gaziński Marek | L2 Wegner Wojciech | |
109 | 2024-03-23 | 19:00 | LUKS Wilki Wilczyn | - | Volley Team Żychlin | Sekretarz Pawlak Maciej | L1 Marszewski Józef | L2 Szymański Sławomir |
- Volley kost-pol.pl Wieleń
- SPS Konspol Słupca
- KRISHOME Września
- Chemeko-System Gwardia Wrocław
3 | 2023-10-18 | Volley kost-pol.pl Wieleń | - | KRISHOME Września | L1 Szymańska Natalia | L2 Kędzierski Damian | |
12 | 2023-11-22 | SPS Konspol Słupca | - | Chemeko-System Gwardia Wrocław | L1 Machowczyk Maciej | L2 Przybylski Nikolas | |
18 | 2023-12-20 | SPS Konspol Słupca | - | KRISHOME Września | L1 Machowczyk Maciej | L2 Przybylski Nikolas |