Młodziczki

Grupa 1

  • MLKS Orlik Miłosław
  • KKS Astra Krotoszyn
  • UKS Śmigiel
1 - 013 2023-09-30 10:00 UKS Śmigiel - KKS Astra Krotoszyn I Walczak Monika II Jędrzejewska Kinga Sekretarz Biały Mateusz Główny Biały Mateusz
1 - 014 2023-09-30 KKS Astra Krotoszyn - MLKS Orlik Miłosław I Walczak Monika II Jędrzejewska Kinga Sekretarz Biały Mateusz Główny Biały Mateusz
1 - 015 2023-09-30 MLKS Orlik Miłosław - UKS Śmigiel I Walczak Monika II Jędrzejewska Kinga Sekretarz Biały Mateusz Główny Biały Mateusz
2 - 040 2023-10-07 10:00 MLKS Orlik Miłosław - UKS Śmigiel I Dworczyk Marta II Padowicz Andrzej Sekretarz Błaszczyk Ryszard Główny Błaszczyk Ryszard
2 - 041 2023-10-07 UKS Śmigiel - KKS Astra Krotoszyn I Dworczyk Marta II Padowicz Andrzej Sekretarz Błaszczyk Ryszard Główny Błaszczyk Ryszard
2 - 042 2023-10-07 KKS Astra Krotoszyn - MLKS Orlik Miłosław I Dworczyk Marta II Padowicz Andrzej Sekretarz Błaszczyk Ryszard Główny Błaszczyk Ryszard
3 - 067 2023-10-14 KKS Astra Krotoszyn - MLKS Orlik Miłosław I II Sekretarz
3 - 068 2023-10-14 MLKS Orlik Miłosław - UKS Śmigiel I II Sekretarz
3 - 069 2023-10-14 UKS Śmigiel - KKS Astra Krotoszyn I II Sekretarz

Grupa 2

  • UKS Środa Środa Wlkp.
  • GLKS Barycz Janków Przygodzki
  • UKS Szóstka Rawicz
1 - 016 2023-09-30 UKS Szóstka Rawicz - GLKS Barycz Janków Przygodzki I Szklanny Mateusz II Pokładecka Julia Sekretarz Barwiński Leszek Główny Barwiński Leszek
1 - 017 2023-09-30 GLKS Barycz Janków Przygodzki - UKS Środa Środa Wlkp. I Szklanny Mateusz II Pokładecka Julia Sekretarz Barwiński Leszek Główny Barwiński Leszek
1 - 018 2023-09-30 UKS Środa Środa Wlkp. - UKS Szóstka Rawicz I Szklanny Mateusz II Pokładecka Julia Sekretarz Barwiński Leszek Główny Barwiński Leszek
2 - 043 2023-10-07 UKS Środa Środa Wlkp. - UKS Szóstka Rawicz I Kucharski Konrad II Kaliszan Marcin Sekretarz Frąckowiak Mariusz Główny Frąckowiak Mariusz
2 - 044 2023-10-07 UKS Szóstka Rawicz - GLKS Barycz Janków Przygodzki I Kucharski Konrad II Kaliszan Marcin Sekretarz Frąckowiak Mariusz Główny Frąckowiak Mariusz
2 - 045 2023-10-07 GLKS Barycz Janków Przygodzki - UKS Środa Środa Wlkp. I Kucharski Konrad II Kaliszan Marcin Sekretarz Frąckowiak Mariusz Główny Frąckowiak Mariusz
3 - 070 2023-10-14 GLKS Barycz Janków Przygodzki - UKS Środa Środa Wlkp. I II Sekretarz
3 - 071 2023-10-14 UKS Środa Środa Wlkp. - UKS Szóstka Rawicz I II Sekretarz
3 - 072 2023-10-14 UKS Szóstka Rawicz - GLKS Barycz Janków Przygodzki I II Sekretarz

Grupa 3

  • UKS Szamotulanin Szamotuły
  • MKS Trzcianka
  • SPS BoxPro Volley Piła II
  • ENEA Energetyk Poznań II
1 - 001 2023-09-23 10:00 SPS BoxPro Volley Piła II - MKS Trzcianka I Świst Bartosz II Stach Grzegorz Sekretarz Krajewski Wojciech Główny Krajewski Wojciech
1 - 002 2023-09-23 MKS Trzcianka - UKS Szamotulanin Szamotuły I Świst Bartosz II Stach Grzegorz Sekretarz Krajewski Wojciech Główny Krajewski Wojciech
1 - 003 2023-09-23 UKS Szamotulanin Szamotuły - SPS BoxPro Volley Piła II I Świst Bartosz II Stach Grzegorz Sekretarz Krajewski Wojciech Główny Krajewski Wojciech
2 - 019 2023-09-30 ENEA Energetyk Poznań II - UKS Szamotulanin Szamotuły I Dworczyk Marta II Siwczak Mikołaj Sekretarz Kołodziejczak Jan Główny Kołodziejczak Jan
2 - 020 2023-09-30 UKS Szamotulanin Szamotuły - SPS BoxPro Volley Piła II I Dworczyk Marta II Siwczak Mikołaj Sekretarz Kołodziejczak Jan Główny Kołodziejczak Jan
2 - 021 2023-09-30 SPS BoxPro Volley Piła II - ENEA Energetyk Poznań II I Dworczyk Marta II Siwczak Mikołaj Sekretarz Kołodziejczak Jan Główny Kołodziejczak Jan
3 - 046 2023-10-07 MKS Trzcianka - SPS BoxPro Volley Piła II I Koliński Krystian II Kopczyński Krzysztof Sekretarz Kiewra Romuald Główny Kiewra Romuald
3 - 047 2023-10-07 SPS BoxPro Volley Piła II - ENEA Energetyk Poznań II I Koliński Krystian II Kopczyński Krzysztof Sekretarz Kiewra Romuald Główny Kiewra Romuald
3 - 048 2023-10-07 ENEA Energetyk Poznań II - MKS Trzcianka I Koliński Krystian II Kopczyński Krzysztof Sekretarz Kiewra Romuald Główny Kiewra Romuald
4 - 073 2023-10-14 UKS Szamotulanin Szamotuły - ENEA Energetyk Poznań II I II Sekretarz
4 - 074 2023-10-14 ENEA Energetyk Poznań II - MKS Trzcianka I II Sekretarz
4 - 075 2023-10-14 MKS Trzcianka - UKS Szamotulanin Szamotuły I II Sekretarz

Grupa 4

  • PKS Piast Poniec
  • UKS Kaniasiatka Gostyń
  • TKS Siatkarz Jarocin
1 - 022 2023-09-30 9:00 TKS Siatkarz Jarocin - UKS Kaniasiatka Gostyń I Komorowska Ewa II Walczak Anna Sekretarz Wójcik Piotr Główny Wójcik Piotr
1 - 023 2023-09-30 UKS Kaniasiatka Gostyń - PKS Piast Poniec I Komorowska Ewa II Walczak Anna Sekretarz Wójcik Piotr Główny Wójcik Piotr
1 - 024 2023-09-30 PKS Piast Poniec - TKS Siatkarz Jarocin I Komorowska Ewa II Walczak Anna Sekretarz Wójcik Piotr Główny Wójcik Piotr
2 - 049 2023-10-08 10:00 PKS Piast Poniec - TKS Siatkarz Jarocin I II Idkowiak Norbert Sekretarz Barwiński Leszek Główny Barwiński Leszek
2 - 050 2023-10-08 TKS Siatkarz Jarocin - UKS Kaniasiatka Gostyń I II Idkowiak Norbert Sekretarz Barwiński Leszek Główny Barwiński Leszek
2 - 051 2023-10-08 UKS Kaniasiatka Gostyń - PKS Piast Poniec I II Idkowiak Norbert Sekretarz Barwiński Leszek Główny Barwiński Leszek
3 - 076 2023-10-14 UKS Kaniasiatka Gostyń - PKS Piast Poniec I II Sekretarz
3 - 077 2023-10-14 PKS Piast Poniec - TKS Siatkarz Jarocin I II Sekretarz
3 - 078 2023-10-14 TKS Siatkarz Jarocin - UKS Kaniasiatka Gostyń I II Sekretarz

Grupa 5

  • UKS Piast Krotoszyn
  • UKS Piątka Turek
  • UKS Augustynki Kalisz
1 - 025 2023-10-01 UKS Piast Krotoszyn - UKS Augustynki Kalisz I Przybylski Nikolas II Walczak Anna Sekretarz Bielawny Waldemar Główny Bielawny Waldemar
1 - 026 2023-10-01 UKS Augustynki Kalisz - UKS Piątka Turek I Przybylski Nikolas II Walczak Anna Sekretarz Bielawny Waldemar Główny Bielawny Waldemar
1 - 027 2023-10-01 UKS Piątka Turek - UKS Piast Krotoszyn I Przybylski Nikolas II Walczak Anna Sekretarz Bielawny Waldemar Główny Bielawny Waldemar
2 - 052 2023-10-07 UKS Augustynki Kalisz - UKS Piątka Turek I Szymański Sławomir II Wegner Wojciech Sekretarz Żerdziński Sylwester Główny Żerdziński Sylwester
2 - 053 2023-10-07 UKS Piątka Turek - UKS Piast Krotoszyn I Szymański Sławomir II Wegner Wojciech Sekretarz Żerdziński Sylwester Główny Żerdziński Sylwester
2 - 054 2023-10-07 UKS Piast Krotoszyn - UKS Augustynki Kalisz I Szymański Sławomir II Wegner Wojciech Sekretarz Żerdziński Sylwester Główny Żerdziński Sylwester
3 - 079 2023-10-14 UKS Piątka Turek - UKS Augustynki Kalisz I II Sekretarz
3 - 080 2023-10-14 UKS Augustynki Kalisz - UKS Piast Krotoszyn I II Sekretarz
3 - 081 2023-10-14 UKS Piast Krotoszyn - UKS Piątka Turek I II Sekretarz

Grupa 6

  • MUKS Jantar Kalisz
  • KS Siatkarz Koło
  • MKS Kalisz
1 - 028 2023-09-30 10:00 MUKS Jantar Kalisz - MKS Kalisz I Glapiński Jakub II Wegner Wojciech Sekretarz Żerdzińska Arleta Główny Żerdzińska Arleta
1 - 029 2023-09-30 MKS Kalisz - KS Siatkarz Koło I Glapiński Jakub II Wegner Wojciech Sekretarz Żerdzińska Arleta Główny Żerdzińska Arleta
1 - 030 2023-09-30 KS Siatkarz Koło - MUKS Jantar Kalisz I Glapiński Jakub II Wegner Wojciech Sekretarz Żerdzińska Arleta Główny Żerdzińska Arleta
2 - 055 2023-10-07 10:00 KS Siatkarz Koło - MUKS Jantar Kalisz I Strąk Liwia II Przybylski Nikolas Sekretarz Machowczyk Maciej Główny Machowczyk Maciej
2 - 056 2023-10-07 MUKS Jantar Kalisz - MKS Kalisz I Strąk Liwia II Przybylski Nikolas Sekretarz Machowczyk Maciej Główny Machowczyk Maciej
2 - 057 2023-10-07 MKS Kalisz - KS Siatkarz Koło I Strąk Liwia II Przybylski Nikolas Sekretarz Machowczyk Maciej Główny Machowczyk Maciej
3 - 082 2023-10-14 MKS Kalisz - MUKS Jantar Kalisz I II Sekretarz
3 - 083 2023-10-14 MUKS Jantar Kalisz - KS Siatkarz Koło I II Sekretarz
3 - 084 2023-10-14 KS Siatkarz Koło - MKS Kalisz I II Sekretarz

Grupa 7

  • KS ASBL Piła
  • UKS ZSMS Poznań
  • SKF PBS / SP 69 Poznań
1 - 004 2023-09-23 SKF PBS / SP 69 Poznań - UKS ZSMS Poznań I Kędzierski Damian II Soroka Krzysztof Sekretarz Chadyniak Dariusz Główny Chadyniak Dariusz
1 - 005 2023-09-23 UKS ZSMS Poznań - KS ASBL Piła I Kędzierski Damian II Soroka Krzysztof Sekretarz Chadyniak Dariusz Główny Chadyniak Dariusz
1 - 006 2023-09-23 KS ASBL Piła - SKF PBS / SP 69 Poznań I Kędzierski Damian II Soroka Krzysztof Sekretarz Chadyniak Dariusz Główny Chadyniak Dariusz
2 - 031 2023-09-30 10:00 KS ASBL Piła - SKF PBS / SP 69 Poznań I Stach Grzegorz II Kopczyński Krzysztof Sekretarz Krajewski Wojciech Główny Krajewski Wojciech
2 - 032 2023-09-30 SKF PBS / SP 69 Poznań - UKS ZSMS Poznań I Stach Grzegorz II Kopczyński Krzysztof Sekretarz Krajewski Wojciech Główny Krajewski Wojciech
2 - 033 2023-09-30 UKS ZSMS Poznań - KS ASBL Piła I Stach Grzegorz II Kopczyński Krzysztof Sekretarz Krajewski Wojciech Główny Krajewski Wojciech
4 - 085 2023-10-14 10:00 UKS ZSMS Poznań - SKF PBS / SP 69 Poznań I II Sekretarz
4 - 086 2023-10-14 SKF PBS / SP 69 Poznań - KS ASBL Piła I II Sekretarz
4 - 087 2023-10-14 KS ASBL Piła - UKS ZSMS Poznań I II Sekretarz

Grupa 8

  • SPS BoxPro Volley Piła
  • KS Volley Poznań II
  • UKS Lider Rokietnica / UKS Szamotulanin II
  • SPS Sparta Złotów
1 - 007 2023-09-23 UKS Lider Rokietnica / UKS Szamotulanin II - KS Volley Poznań II I Kowalska Agata II Czech Luiza Sekretarz Franczyk Wioleta Główny Franczyk Wioleta
1 - 008 2023-09-23 KS Volley Poznań II - SPS BoxPro Volley Piła I Kowalska Agata II Czech Luiza Sekretarz Franczyk Wioleta Główny Franczyk Wioleta
1 - 009 2023-09-23 SPS BoxPro Volley Piła - UKS Lider Rokietnica / UKS Szamotulanin II I Kowalska Agata II Czech Luiza Sekretarz Franczyk Wioleta Główny Franczyk Wioleta
2 - 034 2023-09-30 SPS Sparta Złotów - SPS BoxPro Volley Piła I Eljasiak Przemysław II Szwalgun Marek Sekretarz Cepnik Zbigniew Główny Cepnik Zbigniew
2 - 035 2023-09-30 SPS BoxPro Volley Piła - UKS Lider Rokietnica / UKS Szamotulanin II I Eljasiak Przemysław II Szwalgun Marek Sekretarz Cepnik Zbigniew Główny Cepnik Zbigniew
2 - 036 2023-09-30 UKS Lider Rokietnica / UKS Szamotulanin II - SPS Sparta Złotów I Eljasiak Przemysław II Szwalgun Marek Sekretarz Cepnik Zbigniew Główny Cepnik Zbigniew
3 - 061 2023-10-07 KS Volley Poznań II - UKS Lider Rokietnica / UKS Szamotulanin II I Zbrzezna Weronika II Szymańska Natalia Sekretarz Janik Dominik Główny Janik Dominik
3 - 062 2023-10-07 UKS Lider Rokietnica / UKS Szamotulanin II - SPS Sparta Złotów I Zbrzezna Weronika II Szymańska Natalia Sekretarz Janik Dominik Główny Janik Dominik
3 - 063 2023-10-07 SPS Sparta Złotów - KS Volley Poznań II I Zbrzezna Weronika II Szymańska Natalia Sekretarz Janik Dominik Główny Janik Dominik
4 - 088 2023-10-14 SPS BoxPro Volley Piła - SPS Sparta Złotów I II Sekretarz
4 - 089 2023-10-14 SPS Sparta Złotów - KS Volley Poznań II I II Sekretarz
4 - 090 2023-10-14 KS Volley Poznań II - SPS BoxPro Volley Piła I II Sekretarz

Grupa 9

  • KS Volley Poznań
  • Akademia Sportu Wronki
  • MKS Trzcianka II
  • ENEA Energetyk Poznań
1 - 010 2023-09-23 10:00 MKS Trzcianka II - Akademia Sportu Wronki I Zając Jarosław II Kopczyński Krzysztof Sekretarz Kiewra Romuald Główny Kiewra Romuald
1 - 011 2023-09-23 Akademia Sportu Wronki - KS Volley Poznań I Zając Jarosław II Kopczyński Krzysztof Sekretarz Kiewra Romuald Główny Kiewra Romuald
1 - 012 2023-09-23 KS Volley Poznań - MKS Trzcianka II I Zając Jarosław II Kopczyński Krzysztof Sekretarz Kiewra Romuald Główny Kiewra Romuald
2 - 037 2023-09-30 KS Volley Poznań - ENEA Energetyk Poznań I Głowacki Mikołaj II Zbrzezna Weronika Sekretarz Chadyniak Dariusz Główny Chadyniak Dariusz
2 - 038 2023-09-30 ENEA Energetyk Poznań - Akademia Sportu Wronki I Głowacki Mikołaj II Zbrzezna Weronika Sekretarz Chadyniak Dariusz Główny Chadyniak Dariusz
2 - 039 2023-09-30 Akademia Sportu Wronki - KS Volley Poznań I Głowacki Mikołaj II Zbrzezna Weronika Sekretarz Chadyniak Dariusz Główny Chadyniak Dariusz
3 - 064 2023-10-07 Akademia Sportu Wronki - MKS Trzcianka II I Jędrzejewska Kinga II rezygnacja Sekretarz Duszyński Piotr Główny Duszyński Piotr
3 - 065 2023-10-07 MKS Trzcianka II - ENEA Energetyk Poznań I Jędrzejewska Kinga II Ćwikliński Szymon Sekretarz Duszyński Piotr Główny Duszyński Piotr
3 - 066 2023-10-07 ENEA Energetyk Poznań - Akademia Sportu Wronki I Jędrzejewska Kinga II Ćwikliński Szymon Sekretarz Duszyński Piotr Główny Duszyński Piotr
4 - 091 2023-10-14 ENEA Energetyk Poznań - KS Volley Poznań I II Sekretarz
4 - 092 2023-10-14 KS Volley Poznań - MKS Trzcianka II I II Sekretarz
4 - 093 2023-10-14 MKS Trzcianka II - ENEA Energetyk Poznań I II Sekretarz