Kadeci

Grupa 1/8 MP

  • ENEA Energetyk Poznań
1 2024-03-01 ENEA Energetyk Poznań - turniej I II Sekretarz
2 2024-03-02 ENEA Energetyk Poznań - turniej I II Sekretarz
3 2024-03-03 ENEA Energetyk Poznań - turniej I II Sekretarz

Grupa FINAŁ

  • ENEA Energetyk Poznań
  • UKS Szamotulanin Szamotuły
  • Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski
  • Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski II
FINAŁ-46 2024-02-16 16:00 Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski - Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski II I Stach Grzegorz II Kopczyński Krzysztof Sekretarz Kiewra Romuald Główny Świst Bartosz SL1: Przystasz Paweł SL2: Siejak Paweł
FINAŁ-47 2024-02-16 18:00 ENEA Energetyk Poznań - UKS Szamotulanin Szamotuły I Siejak Paweł II Przystasz Paweł Sekretarz Kiewra Romuald Główny Świst Bartosz SL1: Stach Grzegorz SL2: Kopczyński Krzysztof
FINAŁ-48 2024-02-17 15:00 Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski - UKS Szamotulanin Szamotuły I Kaczmarek Martyna II Kaliszan Marcin Sekretarz Kiewra Romuald Główny Świst Bartosz SL1: Mischke Rafał SL2: Uwoyiremeye Eric
FINAŁ-49 2024-02-17 17:00 Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski II - ENEA Energetyk Poznań I Mischke Rafał II Uwoyiremeye Eric Sekretarz Kiewra Romuald Główny Świst Bartosz SL1: Kaczmarek Martyna SL2: Kaliszan Marcin
FINAŁ-50 2024-02-18 10:00 UKS Szamotulanin Szamotuły - Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski II I Kaliszan Marcin II Uwoyiremeye Eric Sekretarz Świst Bartosz Główny Świst Bartosz SL1: Pankowski Piotr SL2: Mischke Rafał
FINAŁ-51 2024-02-18 12:00 ENEA Energetyk Poznań - Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski I Pankowski Piotr II Mischke Rafał Sekretarz Kopczyński Krzysztof Główny Świst Bartosz SL1: Uwoyiremeye Eric SL2: Kaliszan Marcin

Grupa 1

  • IUKS Jedynka Poznań
  • Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski
  • ENEA Energetyk Poznań
  • Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski II
  • UKS Szamotulanin Szamotuły
  • KPS Progress Września
  • KS Volley Turek
  • Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski III
  • MUKS Jantar Kalisz
  • ENEA Energetyk Poznań II
1 2023-10-01 10:00 IUKS Jedynka Poznań - KPS Progress Września I Szymańska Natalia II Głowacki Mikołaj Sekretarz Broński Jacek
3 2023-10-01 11:00 ENEA Energetyk Poznań - ENEA Energetyk Poznań II I Brzykcy Magdalena II Lewicz Wojciech Sekretarz Walczak Monika
4 2023-10-01 11:00 Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski II - KS Volley Turek I Stach Grzegorz II Eljasiak Przemysław Sekretarz Koliński Krystian
5 2023-10-01 12:00 UKS Szamotulanin Szamotuły - MUKS Jantar Kalisz I Padowicz Andrzej II Pokładecka Julia Sekretarz Szklanny Mateusz
33 2023-10-01 Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski - KS Volley Turek I Eljasiak Przemysław II Stach Grzegorz Sekretarz Koliński Krystian
2 2023-10-05 17:00 Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski - Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski III I Eljasiak Przemysław II Szwalgun Marek Sekretarz Cepnik Zbigniew
6 2023-10-08 10:00 KPS Progress Września - UKS Szamotulanin Szamotuły I Jastrzębska Justyna II Piwowarczyk Rafał Sekretarz Stefański Stanisław
7 2023-10-08 11:00 MUKS Jantar Kalisz - Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski II I Glapiński Jakub II Pawlak Maciej Sekretarz Żerdziński Sylwester
8 2023-10-08 10:00 KS Volley Turek - ENEA Energetyk Poznań I Przybylak Piotr II Wójcik Piotr Sekretarz Żerdzińska Arleta
9 2023-10-08 13:00 ENEA Energetyk Poznań II - Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski I Głowacki Mikołaj II Szymańska Natalia Sekretarz Dębski Piotr
10 2023-10-11 17:00 Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski III - IUKS Jedynka Poznań I Eljasiak Przemysław II Szwalgun Marek Sekretarz Krajewski Wojciech
11 2023-10-22 11:00 Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski - KPS Progress Września I Brzykcy Magdalena II Lewicz Wojciech Sekretarz Wasielewska Alicja
12 2023-10-22 11:00 ENEA Energetyk Poznań - IUKS Jedynka Poznań I Biały Mateusz II Idkowiak Norbert Sekretarz Kołodziejczak Jan
13 2023-10-22 17:00 Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski II - Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski III I Eljasiak Przemysław II Siejak Paweł Sekretarz Krajewski Wojciech
14 2023-10-22 12:00 UKS Szamotulanin Szamotuły - ENEA Energetyk Poznań II I Uwoyiremeye Eric II Świst Bartosz Sekretarz Duszyńska Anna
15 2023-10-22 10:00 MUKS Jantar Kalisz - KS Volley Turek I Pawlak Maciej II Wójcik Piotr Sekretarz Żerdziński Sylwester
41 2023-10-22 13:00 Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski II - KPS Progress Września I Lewicz Wojciech II Wasielewska Alicja Sekretarz Brzykcy Magdalena
16 2023-10-29 11:00 KPS Progress Września - MUKS Jantar Kalisz I Jastrzębska Justyna II Szady Piotr Sekretarz Stefański Stanisław
17 2023-10-29 10:00 KS Volley Turek - UKS Szamotulanin Szamotuły I Komorowska Ewa II Żerdzińska Arleta Sekretarz Żerdziński Sylwester
18 2023-10-29 Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski II - ENEA Energetyk Poznań II I Przystasz Paweł II Kopczyński Krzysztof Sekretarz Eljasiak Przemysław
19 2023-10-29 10:00 Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski III - ENEA Energetyk Poznań I Siejak Paweł II Piasecki Artur Sekretarz Disterheft Jakub
20 2023-10-29 10:00 IUKS Jedynka Poznań - Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski I Pokładecka Julia II Ćwikliński Szymon Sekretarz Broński Jacek
21 2023-11-05 11:00 ENEA Energetyk Poznań - KPS Progress Września I Głowacki Mikołaj II Szymański Igor Sekretarz Wencel-Bruczyńska Kinga
23 2023-11-05 12:00 UKS Szamotulanin Szamotuły - IUKS Jedynka Poznań I Kaliszan Marcin II Kowalska Agata Sekretarz Świst Bartosz
24 2023-11-05 11:00 MUKS Jantar Kalisz - Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski III I Kupaj Dawid II Glapiński Jakub Sekretarz Żerdziński Sylwester
25 2023-11-05 10:00 KS Volley Turek - ENEA Energetyk Poznań II I Marszewski Józef II Przybylski Nikolas Sekretarz Strąk Liwia
31 2023-11-25 13:30 Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski III - KPS Progress Września I Ćwikliński Szymon II Wencel-Bruczyńska Kinga Sekretarz Grocholewski Marcin
26 2023-11-26 10:00 KPS Progress Września - KS Volley Turek I Jastrzębska Justyna II Szady Piotr Sekretarz Stefański Stanisław
27 2023-11-26 10:00 ENEA Energetyk Poznań II - MUKS Jantar Kalisz I Kaczmarek Agata II Głowacki Mikołaj Sekretarz Duszyńska Anna
28 2023-11-26 12:00 Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski III - UKS Szamotulanin Szamotuły I Eljasiak Przemysław II Piasecki Artur Sekretarz Przystasz Paweł
32 2023-12-03 10:00 IUKS Jedynka Poznań - ENEA Energetyk Poznań II I Grocholewski Marcin II Giertych Joanna Sekretarz Stanisławski Damian
34 2023-12-03 10:00 ENEA Energetyk Poznań - MUKS Jantar Kalisz I Kędzierski Damian II Szymańska Natalia Sekretarz Pankowski Piotr
22 2023-12-06 16:00 Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski II - Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski I Siejak Paweł II Stach Grzegorz Sekretarz Kiewra Romuald
29 2023-12-13 15:45 IUKS Jedynka Poznań - Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski II I Ćwikliński Szymon II Lewicz Wojciech Sekretarz Pankowski Piotr
36 2023-12-17 10:00 KPS Progress Września - ENEA Energetyk Poznań II I Chodorowski Kacper II Duszyńska Anna Sekretarz Błaszczyk Ryszard
37 2023-12-17 11:00 Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski III - KS Volley Turek I Kopczyński Krzysztof II Eljasiak Przemysław Sekretarz Kiewra Romuald
38 2023-12-17 10:00 IUKS Jedynka Poznań - MUKS Jantar Kalisz I Kędzierski Damian II Matuszak Karolina Sekretarz Wasielewska Alicja
39 2023-12-17 11:00 Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski - UKS Szamotulanin Szamotuły I Szwalgun Marek II Piasecki Artur Sekretarz Przystasz Paweł
40 2023-12-17 13:00 ENEA Energetyk Poznań - Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski II I Mischke Rafał II Giertych Joanna Sekretarz Broński Jacek
35 2024-01-10 17:00 Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski II - UKS Szamotulanin Szamotuły I Eljasiak Przemysław II Kopczyński Krzysztof Sekretarz Przystasz Paweł
30 2024-01-17 17:00 Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski - ENEA Energetyk Poznań I Przystasz Paweł II Kopczyński Krzysztof Sekretarz Kiewra Romuald
42 2024-01-21 12:00 UKS Szamotulanin Szamotuły - ENEA Energetyk Poznań I Kaliszan Marcin II Głowacki Mikołaj Sekretarz Duszyński Piotr
43 2024-01-21 11:00 MUKS Jantar Kalisz - Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski I Kokot Krzysztof II Wegner Wojciech Sekretarz Kupaj Dawid
44 2024-01-21 10:00 KS Volley Turek - IUKS Jedynka Poznań I Wójcik Piotr II Komorowska Ewa Sekretarz Błaszczyk Ryszard
45 2024-01-29 19:15 ENEA Energetyk Poznań II - Jet Service LOMS Joker Piła - Powiat Pilski III I Szymańska Natalia II Glapiński Jakub Sekretarz Mischke Łukasz