Kadetki

Grupa 1/8 MP

  • ENEA Energetyk Poznań
  • ENEA Energetyk Poznań
1 2024-03-01 ENEA Energetyk Poznań - turniej I II Sekretarz
2 2024-03-02 ENEA Energetyk Poznań - turniej I II Sekretarz
3 2024-03-03 ENEA Energetyk Poznań - turniej I II Sekretarz

Grupa FINAŁ

  • UKS Szamotulanin Szamotuły
  • SPS Sparta Złotów
  • ENEA Energetyk Poznań
  • MKS Kalisz
FINAŁ-88 2024-02-16 15:00 ENEA Energetyk Poznań - MKS Kalisz I Kaliszan Marcin II Szymańska Natalia Sekretarz Tomczak Amelia Główny Janik Dominik SL1: Glapiński Jakub SL2: Giertych Joanna
FINAŁ-89 2024-02-16 17:30 SPS Sparta Złotów - UKS Szamotulanin Szamotuły I Glapiński Jakub II Giertych Joanna Sekretarz Tomczak Amelia Główny Janik Dominik SL1: Szymańska Natalia SL2: Kaliszan Marcin
FINAŁ-90 2024-02-17 11:00 MKS Kalisz - UKS Szamotulanin Szamotuły I Idkowiak Norbert II Glapiński Jakub Sekretarz Przychodzeń Natalia Główny Janik Dominik SL1: Karinskiy Ivan SL2: Strykowska Agata
FINAŁ-91 2024-02-17 13:30 ENEA Energetyk Poznań - SPS Sparta Złotów I Glapiński Jakub II Idkowiak Norbert Sekretarz Przychodzeń Natalia Główny Janik Dominik SL1: Strykowska Agata SL2: Karinskiy Ivan
FINAŁ-92 2024-02-18 11:00 SPS Sparta Złotów - MKS Kalisz I Kaczmarek Martyna II Giertych Joanna Sekretarz Głowacki Mikołaj Główny Janik Dominik SL1: Idkowiak Norbert SL2: Glapiński Jakub
FINAŁ-93 2024-02-18 13:30 UKS Szamotulanin Szamotuły - ENEA Energetyk Poznań I Glapiński Jakub II Idkowiak Norbert Sekretarz Głowacki Mikołaj Główny Janik Dominik SL1: Giertych Joanna SL2: Kaczmarek Martyna

Grupa 4

  • MKS Kalisz
  • UKS Piątka Turek
  • UKS ZSMS Poznań
  • UKS Szamotulanin Szamotuły
  • SPS Sparta Złotów
  • KS ASBL Piła
  • ENEA Energetyk Poznań
  • ENEA Energetyk Poznań II
  • SPS BoxPro Volley Piła
1 2023-11-19 10:00 MKS Kalisz - UKS Piątka Turek I Bielawny Waldemar II Marszewski Józef Sekretarz Przybylski Nikolas Główny Marszewski Józef
2 2023-11-19 UKS Piątka Turek - UKS ZSMS Poznań I Przybylski Nikolas II Bielawny Waldemar Sekretarz Marszewski Józef Główny Marszewski Józef
3 2023-11-19 UKS ZSMS Poznań - MKS Kalisz I Marszewski Józef II Przybylski Nikolas Sekretarz Bielawny Waldemar Główny Marszewski Józef
4 2023-11-19 15:00 UKS Szamotulanin Szamotuły - SPS Sparta Złotów I Broński Jacek II Kędzierski Damian Sekretarz Kaliszan Marcin Główny Broński Jacek
5 2023-11-19 SPS Sparta Złotów - KS ASBL Piła I Kędzierski Damian II Kaliszan Marcin Sekretarz Broński Jacek Główny Broński Jacek
6 2023-11-19 KS ASBL Piła - UKS Szamotulanin Szamotuły I Kaliszan Marcin II Broński Jacek Sekretarz Kędzierski Damian Główny Broński Jacek
7 2023-11-19 9:00 ENEA Energetyk Poznań - ENEA Energetyk Poznań II I Żebrowski Łukasz II Kowalska Agata Sekretarz Ćwikliński Szymon Główny Żebrowski Łukasz
8 2023-11-19 ENEA Energetyk Poznań II - SPS BoxPro Volley Piła I Kowalska Agata II Ćwikliński Szymon Sekretarz Żebrowski Łukasz Główny Żebrowski Łukasz
9 2023-11-19 SPS BoxPro Volley Piła - ENEA Energetyk Poznań I Ćwikliński Szymon II Żebrowski Łukasz Sekretarz Kowalska Agata Główny Żebrowski Łukasz
10 2023-12-03 12:00 ENEA Energetyk Poznań - UKS Szamotulanin Szamotuły I Kowalska Agata II Mischke Rafał Sekretarz Brzykcy Magdalena Główny Mischke Rafał
11 2023-12-03 UKS Szamotulanin Szamotuły - MKS Kalisz I Mischke Rafał II Brzykcy Magdalena Sekretarz Kowalska Agata Główny Mischke Rafał
12 2023-12-03 MKS Kalisz - ENEA Energetyk Poznań I Brzykcy Magdalena II Kowalska Agata Sekretarz Mischke Rafał Główny Mischke Rafał
13 2023-12-03 11:00 SPS Sparta Złotów - ENEA Energetyk Poznań II I Stach Grzegorz II Siejak Paweł Sekretarz Kiewra Romuald Główny Kiewra Romuald
14 2023-12-03 ENEA Energetyk Poznań II - UKS Piątka Turek I Siejak Paweł II Stach Grzegorz Sekretarz Kiewra Romuald Główny Kiewra Romuald
15 2023-12-03 UKS Piątka Turek - SPS Sparta Złotów I Stach Grzegorz II Siejak Paweł Sekretarz Kiewra Romuald Główny Kiewra Romuald
16 2023-12-03 15:00 SPS BoxPro Volley Piła - KS ASBL Piła I Uwoyiremeye Eric II Szwalgun Marek Sekretarz Duszyński Piotr Główny Duszyński Piotr
17 2023-12-03 KS ASBL Piła - UKS ZSMS Poznań I Szwalgun Marek II Duszyński Piotr Sekretarz Uwoyiremeye Eric Główny Duszyński Piotr
18 2023-12-03 UKS ZSMS Poznań - SPS BoxPro Volley Piła I Duszyński Piotr II Uwoyiremeye Eric Sekretarz Szwalgun Marek Główny Duszyński Piotr
19 2023-12-10 11:00 MKS Kalisz - SPS BoxPro Volley Piła I Przybylski Nikolas II Wegner Wojciech Sekretarz Przybylak Piotr Główny Przybylak Piotr
20 2023-12-10 SPS BoxPro Volley Piła - SPS Sparta Złotów I Przybylak Piotr II Przybylski Nikolas Sekretarz Wegner Wojciech Główny Przybylak Piotr
21 2023-12-10 SPS Sparta Złotów - MKS Kalisz I Wegner Wojciech II Przybylak Piotr Sekretarz Przybylski Nikolas Główny Przybylak Piotr
25 2023-12-10 15:00 UKS Szamotulanin Szamotuły - UKS ZSMS Poznań I Ćwikliński Szymon II Szymańska Natalia Sekretarz Świst Bartosz Główny Świst Bartosz
26 2023-12-10 UKS ZSMS Poznań - ENEA Energetyk Poznań II I Ćwikliński Szymon II Szymańska Natalia Sekretarz Świst Bartosz Główny Świst Bartosz
27 2023-12-10 ENEA Energetyk Poznań II - UKS Szamotulanin Szamotuły I Ćwikliński Szymon II Szymańska Natalia Sekretarz Świst Bartosz Główny Świst Bartosz
22 2024-01-18 16:00 KS ASBL Piła - ENEA Energetyk Poznań I Kopczyński Krzysztof II Stach Grzegorz Sekretarz Kiewra Romuald Główny Kiewra Romuald
23 2024-01-18 ENEA Energetyk Poznań - UKS Piątka Turek I Kopczyński Krzysztof II Stach Grzegorz Sekretarz Kiewra Romuald Główny Kiewra Romuald
24 2024-01-18 UKS Piątka Turek - KS ASBL Piła I Kopczyński Krzysztof II Stach Grzegorz Sekretarz Kiewra Romuald Główny Kiewra Romuald
28 2024-01-21 10:00 ENEA Energetyk Poznań II - KS ASBL Piła I Jastrzębska Justyna II Uwoyiremeye Eric Sekretarz Broński Jacek Główny Broński Jacek
29 2024-01-21 KS ASBL Piła - MKS Kalisz I Uwoyiremeye Eric II Broński Jacek Sekretarz Jastrzębska Justyna Główny Broński Jacek
30 2024-01-21 MKS Kalisz - ENEA Energetyk Poznań II I Broński Jacek II Jastrzębska Justyna Sekretarz Uwoyiremeye Eric Główny Broński Jacek
31 2024-01-21 13:00 UKS Piątka Turek - UKS Szamotulanin Szamotuły I Szymański Sławomir II Przybylak Piotr Sekretarz Glapiński Jakub Główny Szymański Sławomir
32 2024-01-21 UKS Szamotulanin Szamotuły - SPS BoxPro Volley Piła I Glapiński Jakub II Szymański Sławomir Sekretarz Przybylak Piotr Główny Szymański Sławomir
33 2024-01-21 SPS BoxPro Volley Piła - UKS Piątka Turek I Przybylak Piotr II Glapiński Jakub Sekretarz Szymański Sławomir Główny Szymański Sławomir
34 2024-01-21 9:00 UKS ZSMS Poznań - ENEA Energetyk Poznań I Padowicz Andrzej II Lewicz Wojciech Sekretarz Wencel-Bruczyńska Kinga Główny Wencel-Bruczyńska Kinga
35 2024-01-21 ENEA Energetyk Poznań - SPS Sparta Złotów I Lewicz Wojciech II Wencel-Bruczyńska Kinga Sekretarz Padowicz Andrzej Główny Wencel-Bruczyńska Kinga
36 2024-01-21 SPS Sparta Złotów - UKS ZSMS Poznań I Wencel-Bruczyńska Kinga II Padowicz Andrzej Sekretarz Lewicz Wojciech Główny Wencel-Bruczyńska Kinga

Grupa 5

  • MKS Trzcianka
  • GLKS Barycz Janków Przygodzki
  • Akademia Siatkówki Teszner
  • MUKS Jantar Kalisz
  • KTPS Konin
74 2023-11-19 11:00 MKS Trzcianka - MUKS Jantar Kalisz I Piasecki Artur II Stach Grzegorz Sekretarz Przystasz Paweł
75 2023-11-19 10:00 GLKS Barycz Janków Przygodzki - KTPS Konin I Glapiński Jakub II Pawlak Maciej Sekretarz Kamiński Jan
76 2023-12-03 10:30 Akademia Siatkówki Teszner - KTPS Konin I Karinskiy Ivan II Dworczyk Marta Sekretarz Padowicz Andrzej
77 2023-12-03 10:00 MUKS Jantar Kalisz - GLKS Barycz Janków Przygodzki I Marszewski Józef II Kupaj Dawid Sekretarz Szymański Sławomir
79 2023-12-10 11:00 MKS Trzcianka - Akademia Siatkówki Teszner I Siejak Paweł II Zając Jarosław Sekretarz Krajewski Wojciech
81 2023-12-10 15:00 KTPS Konin - MUKS Jantar Kalisz I Kupaj Dawid II Pawlak Maciej Sekretarz Błaszczyk Ryszard
82 2024-01-21 10:30 Akademia Siatkówki Teszner - MUKS Jantar Kalisz I Kowalska Agata II Wasielewska Alicja Sekretarz Duszyńska Anna
84 2024-01-21 11:00 MKS Trzcianka - GLKS Barycz Janków Przygodzki I Szwalgun Marek II Zając Jarosław Sekretarz Przystasz Paweł
85 2024-02-04 11:00 GLKS Barycz Janków Przygodzki - Akademia Siatkówki Teszner I Komorowska Ewa II Kupaj Dawid Sekretarz Kokot Krzysztof
86 2024-02-04 11:00 KTPS Konin - MKS Trzcianka I Marszewski Józef II Przybylak Piotr Sekretarz Błaszczyk Ryszard

Grupa 1

  • KS ASBL Piła
  • KTPS Konin
  • KS Volley Turek
  • UKS Piątka Turek
5 2023-10-01 KTPS Konin - KS Volley Turek I Zając Jarosław II Disterheft Jakub Sekretarz Krajewski Wojciech Główny Krajewski Wojciech
7 2023-10-01 KS Volley Turek - KS ASBL Piła I Disterheft Jakub II Zając Jarosław Sekretarz Krajewski Wojciech Główny Krajewski Wojciech
10 2023-10-01 11:00 KS ASBL Piła - KTPS Konin I Disterheft Jakub II Zając Jarosław Sekretarz Krajewski Wojciech Główny Krajewski Wojciech
4 2023-10-08 KS ASBL Piła - KTPS Konin I Komorowska Ewa II Marszewski Józef Sekretarz Szymański Sławomir Główny Szymański Sławomir
8 2023-10-08 10:45 KTPS Konin - UKS Piątka Turek I Szymański Sławomir II Komorowska Ewa Sekretarz Marszewski Józef Główny Szymański Sławomir
12 2023-10-08 UKS Piątka Turek - KS ASBL Piła I Marszewski Józef II Szymański Sławomir Sekretarz Komorowska Ewa Główny Szymański Sławomir
1 2023-10-22 KS ASBL Piła - KS Volley Turek I Przybylak Piotr II Szymański Sławomir Sekretarz Glapiński Jakub Główny Szymański Sławomir
3 2023-10-22 11:00 KS Volley Turek - UKS Piątka Turek I Glapiński Jakub II Przybylak Piotr Sekretarz Szymański Sławomir Główny Szymański Sławomir
6 2023-10-22 UKS Piątka Turek - KS ASBL Piła I Szymański Sławomir II Glapiński Jakub Sekretarz Przybylak Piotr Główny Szymański Sławomir
2 2023-11-05 KTPS Konin - UKS Piątka Turek I Szymański Sławomir II Komorowska Ewa Sekretarz Błaszczyk Ryszard Główny Błaszczyk Ryszard
9 2023-11-05 13:00 UKS Piątka Turek - KS Volley Turek I Szymański Sławomir II Komorowska Ewa Sekretarz Błaszczyk Ryszard Główny Błaszczyk Ryszard
11 2023-11-05 KS Volley Turek - KTPS Konin I Komorowska Ewa II Szymański Sławomir Sekretarz Błaszczyk Ryszard Główny Błaszczyk Ryszard

Grupa 2

  • SPS Sparta Złotów
  • SPS BoxPro Volley Piła
  • MUKS Jantar Kalisz
  • MKS Trzcianka
2 2023-10-01 SPS BoxPro Volley Piła - MKS Trzcianka I Wojczak Marcin II Krysiak Piotr Sekretarz Wegner Wojciech Główny Wojczak Marcin
4 2023-10-01 11:00 MUKS Jantar Kalisz - SPS BoxPro Volley Piła I Krysiak Piotr II Wegner Wojciech Sekretarz Wojczak Marcin Główny Wojczak Marcin
6 2023-10-01 MKS Trzcianka - MUKS Jantar Kalisz I Wegner Wojciech II Wojczak Marcin Sekretarz Krysiak Piotr Główny Wojczak Marcin
7 2023-10-08 SPS Sparta Złotów - MUKS Jantar Kalisz I Zając Jarosław II Piasecki Artur Sekretarz Stach Grzegorz Główny Piasecki Artur
9 2023-10-08 10:00 MKS Trzcianka - SPS Sparta Złotów I Eljasiak Przemysław II Zając Jarosław Sekretarz Piasecki Artur Główny Piasecki Artur
12 2023-10-08 MUKS Jantar Kalisz - MKS Trzcianka I Piasecki Artur II Stach Grzegorz Sekretarz Zając Jarosław Główny Piasecki Artur
1 2023-10-22 SPS Sparta Złotów - MUKS Jantar Kalisz I Głowacki Mikołaj II Karinskiy Ivan Sekretarz Giertych Joanna Główny Giertych Joanna
5 2023-10-22 10:00 SPS BoxPro Volley Piła - SPS Sparta Złotów I Giertych Joanna II Głowacki Mikołaj Sekretarz Karinskiy Ivan Główny Giertych Joanna
10 2023-10-22 MUKS Jantar Kalisz - SPS BoxPro Volley Piła I Karinskiy Ivan II Giertych Joanna Sekretarz Głowacki Mikołaj Główny Giertych Joanna
3 2023-11-05 10:00 SPS Sparta Złotów - MKS Trzcianka I Piasecki Artur II Eljasiak Przemysław Sekretarz Cepnik Zbigniew Główny Cepnik Zbigniew
8 2023-11-05 MKS Trzcianka - SPS BoxPro Volley Piła I Piasecki Artur II Szwalgun Marek Sekretarz Cepnik Zbigniew Główny Cepnik Zbigniew
11 2023-11-05 SPS BoxPro Volley Piła - SPS Sparta Złotów I Piasecki Artur II Szwalgun Marek Sekretarz Cepnik Zbigniew Główny Cepnik Zbigniew

Grupa 3

  • UKS ZSMS Poznań
  • Akademia Siatkówki Teszner
  • ENEA Energetyk Poznań II
  • GLKS Barycz Janków Przygodzki
2 2023-10-01 Akademia Siatkówki Teszner - ENEA Energetyk Poznań II I Szymański Sławomir II Pawlak Maciej Sekretarz Przybylak Piotr Główny Szymański Sławomir
4 2023-10-01 GLKS Barycz Janków Przygodzki - Akademia Siatkówki Teszner I Pawlak Maciej II Przybylak Piotr Sekretarz Szymański Sławomir Główny Szymański Sławomir
6 2023-10-01 ENEA Energetyk Poznań II - GLKS Barycz Janków Przygodzki I Przybylak Piotr II Szymański Sławomir Sekretarz Pawlak Maciej Główny Szymański Sławomir
5 2023-10-08 10:30 Akademia Siatkówki Teszner - UKS ZSMS Poznań I Kędzierski Damian II Broński Jacek Sekretarz Karinskiy Ivan Główny Broński Jacek
7 2023-10-08 UKS ZSMS Poznań - GLKS Barycz Janków Przygodzki I Broński Jacek II Karinskiy Ivan Sekretarz Kędzierski Damian Główny Broński Jacek
10 2023-10-08 GLKS Barycz Janków Przygodzki - Akademia Siatkówki Teszner I Karinskiy Ivan II Kędzierski Damian Sekretarz Broński Jacek Główny Broński Jacek
1 2023-10-22 UKS ZSMS Poznań - GLKS Barycz Janków Przygodzki I Ćwikliński Szymon II Duszyński Piotr Sekretarz Szymański Igor Główny Duszyński Piotr
9 2023-10-22 9:00 ENEA Energetyk Poznań II - UKS ZSMS Poznań I Szymański Igor II Ćwikliński Szymon Sekretarz Duszyński Piotr Główny Duszyński Piotr
12 2023-10-22 GLKS Barycz Janków Przygodzki - ENEA Energetyk Poznań II I Duszyński Piotr II Szymański Igor Sekretarz Ćwikliński Szymon Główny Duszyński Piotr
3 2023-11-05 ENEA Energetyk Poznań II - UKS ZSMS Poznań I Szklanny Mateusz II Pokładecka Julia Sekretarz Duszyński Piotr Główny Duszyński Piotr
8 2023-11-05 Akademia Siatkówki Teszner - ENEA Energetyk Poznań II I Szklanny Mateusz II Pokładecka Julia Sekretarz Duszyński Piotr Główny Duszyński Piotr
11 2023-11-05 9:00 UKS ZSMS Poznań - Akademia Siatkówki Teszner I Szklanny Mateusz II Pokładecka Julia Sekretarz Duszyński Piotr Główny Duszyński Piotr