Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

III Liga Kobiet

Etap 3

Grupa 5 - M 5-6

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MLKS ORLIK MIŁOSŁAW 131307556
2Enea PTPS Piła 100035675
1 2019-03-09 MLKS ORLIK MIŁOSŁAW - Enea PTPS Piła 3:0 (25:11, 25:22, 25:23)

Grupa 6 - M 7-8

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS ŚRODA Środa Wlkp. 131307869
2MKS MOS Turek 100036978
1 2019-03-08 MKS MOS Turek - UKS ŚRODA Środa Wlkp. 0:3 (22:25, 21:25, 26:28)

Grupa 7 - M 9-10

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SKS Murowana Goślina 131307528
2KTPS Konin 100032875
1 2019-03-02 SKS Murowana Goślina - KTPS Konin 3:0 (25:13, 25:7, 25:8)

Grupa 8 - M 3-4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SKF Forex Politechnika Poznańska Poznań 1213211185
2TKS SIATKARZ Jarocin 1102385111
1 2019-03-09 TKS SIATKARZ Jarocin - SKF Forex Politechnika Poznańska Poznań 2:3 (25:22, 12:25, 14:25, 26:24, 8:15)
2 2019-03-23 SKF Forex Politechnika Poznańska Poznań - TKS SIATKARZ Jarocin 0:0

Grupa 9 - M 1-2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1GLKS BARYCZ Janków Przygodzki 1313110494
2SPS Volley Piła 1001394104
1 2019-03-09 GLKS BARYCZ Janków Przygodzki - SPS Volley Piła 3:1 (27:29, 25:19, 25:21, 27:25)
2 2019-03-23 SPS Volley Piła - GLKS BARYCZ Janków Przygodzki 0:0

Etap 2

Grupa 3 - Play-off

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SPS Volley Piła 26260151108
2TKS SIATKARZ Jarocin 20006108151
1 2019-02-17 TKS SIATKARZ Jarocin - SPS Volley Piła 0:3 (20:25, 7:25, 20:25)
2 2019-03-02 SPS Volley Piła - TKS SIATKARZ Jarocin 3:0 (25:20, 26:24, 25:17)

Grupa 4 - Play-off

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1GLKS BARYCZ Janków Przygodzki 23143164136
2SKF Forex Politechnika Poznańska Poznań 23134136164
1 2019-02-16 SKF Forex Politechnika Poznańska Poznań - GLKS BARYCZ Janków Przygodzki 3:1 (12:25, 25:23, 25:21, 25:20)
2 2019-03-02 GLKS BARYCZ Janków Przygodzki - SKF Forex Politechnika Poznańska Poznań 3:0 (25:13, 25:14, 25:22)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SPS Volley Piła 8248240604322
2SKF Forex Politechnika Poznańska Poznań 71341412521577
3Enea PTPS Piła 81251615666662
4UKS ŚRODA Środa Wlkp. 7511020579657
5SKS Murowana Goślina 831623522674
1 2018-09-29 UKS ŚRODA Środa Wlkp. - SPS Volley Piła 0:3 (19:25, 13:25, 19:25)
2 2018-09-29 SKF Forex Politechnika Poznańska Poznań - Enea PTPS Piła 3:1 (31:29, 11:25, 29:27, 25:23)
3 2018-10-13 Enea PTPS Piła - UKS ŚRODA Środa Wlkp. 3:2 (21:25, 25:17, 25:16, 18:25, 15:11)
4 2018-10-13 SPS Volley Piła - SKS Murowana Goślina 3:0 (25:8, 25:9, 25:14)
5 2018-10-20 SPS Volley Piła - SKF Forex Politechnika Poznańska Poznań 3:0 (25:12, 25:16, 25:15)
6 2018-10-20 SKS Murowana Goślina - UKS ŚRODA Środa Wlkp. 3:2 (12:25, 25:18, 15:25, 25:20, 15:10)
7 2018-11-03 SKS Murowana Goślina - SKF Forex Politechnika Poznańska Poznań 1:3 (18:25, 25:22, 22:25, 15:25)
8 2018-12-12 Enea PTPS Piła - SPS Volley Piła 0:3 (12:25, 27:29, 18:25)
9 2018-11-10 SKS Murowana Goślina - Enea PTPS Piła 0:3 (22:25, 18:25, 22:25)
10 2018-11-10 SKF Forex Politechnika Poznańska Poznań - UKS ŚRODA Środa Wlkp. 3:1 (17:25, 25:17, 25:17, 25:19)
11 2018-11-17 SPS Volley Piła - UKS ŚRODA Środa Wlkp. 3:0 (25:14, 25:18, 25:13)
12 2018-11-17 Enea PTPS Piła - SKF Forex Politechnika Poznańska Poznań 3:2 (25:14, 25:19, 23:25, 21:25, 15:6)
13 2018-12-01 UKS ŚRODA Środa Wlkp. - Enea PTPS Piła 2:3 (24:26, 25:23, 20:25, 25:23, 15:17)
14 2018-12-01 SKS Murowana Goślina - SPS Volley Piła 0:3 (11:25, 13:25, 14:25)
15 2018-12-15 SKF Forex Politechnika Poznańska Poznań - SPS Volley Piła 0:3 (6:25, 12:25, 11:25)
16 2018-12-15 UKS ŚRODA Środa Wlkp. - SKS Murowana Goślina 3:2 (25:15, 15:25, 25:23, 20:25, 19:17)
17 2019-01-05 SKF Forex Politechnika Poznańska Poznań - SKS Murowana Goślina 3:0 (25:23, 25:16, 25:17)
18 2019-01-05 SPS Volley Piła - Enea PTPS Piła 3:0 (25:11, 25:12, 25:5)
19 2019-02-02 Enea PTPS Piła - SKS Murowana Goślina 3:0 (25:17, 25:20, 25:21)
20 2019-02-02 UKS ŚRODA Środa Wlkp. - SKF Forex Politechnika Poznańska Poznań 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1GLKS BARYCZ Janków Przygodzki 8238244667465
2TKS SIATKARZ Jarocin 81441812644573
3MLKS ORLIK MIŁOSŁAW 81241413566545
4MKS MOS Turek 81141216577566
5KTPS Konin 800124320625
1 2018-09-29 TKS SIATKARZ Jarocin - MKS MOS Turek 3:0 (25:15, 25:19, 25:23)
2 2018-09-29 KTPS Konin - GLKS BARYCZ Janków Przygodzki 0:3 (11:25, 18:25, 11:25)
3 2018-10-13 MKS MOS Turek - KTPS Konin 3:0 (25:19, 25:9, 25:12)
4 2018-10-13 TKS SIATKARZ Jarocin - MLKS ORLIK MIŁOSŁAW 3:0 (25:21, 25:12, 25:15)
5 2018-10-20 KTPS Konin - MLKS ORLIK MIŁOSŁAW 0:3 (13:25, 15:25, 12:25)
6 2018-10-20 GLKS BARYCZ Janków Przygodzki - MKS MOS Turek 3:0 (25:19, 25:9, 25:16)
7 2018-11-24 MLKS ORLIK MIŁOSŁAW - GLKS BARYCZ Janków Przygodzki 1:3 (25:21, 13:25, 22:25, 14:25)
8 2018-11-03 TKS SIATKARZ Jarocin - KTPS Konin 3:0 (25:9, 25:14, 25:17)
9 2018-11-10 TKS SIATKARZ Jarocin - GLKS BARYCZ Janków Przygodzki 2:3 (16:25, 25:21, 17:25, 25:15, 11:15)
10 2018-11-10 MKS MOS Turek - MLKS ORLIK MIŁOSŁAW 3:1 (25:19, 20:25, 25:9, 25:14)
11 2018-11-23 MKS MOS Turek - TKS SIATKARZ Jarocin 3:2 (25:16, 21:25, 18:25, 25:19, 15:1)
12 2018-11-17 GLKS BARYCZ Janków Przygodzki - KTPS Konin 3:0 (25:13, 25:8, 25:5)
13 2018-12-01 KTPS Konin - MKS MOS Turek 1:3 (20:25, 14:25, 27:25, 12:25)
14 2018-12-01 MLKS ORLIK MIŁOSŁAW - TKS SIATKARZ Jarocin 3:1 (25:21, 20:25, 25:20, 25:22)
15 2018-12-15 MLKS ORLIK MIŁOSŁAW - KTPS Konin 3:0 (25:8, 25:4, 25:16)
16 2019-01-26 MKS MOS Turek - GLKS BARYCZ Janków Przygodzki 0:3 (19:25, 19:25, 16:25)
17 2019-01-05 GLKS BARYCZ Janków Przygodzki - MLKS ORLIK MIŁOSŁAW 3:0 (25:21, 25:15, 25:21)
18 2019-01-05 KTPS Konin - TKS SIATKARZ Jarocin 0:3 (13:25, 6:25, 14:25)
19 2019-02-02 GLKS BARYCZ Janków Przygodzki - TKS SIATKARZ Jarocin 3:1 (25:19, 20:25, 25:12, 25:20)
20 2019-02-02 MLKS ORLIK MIŁOSŁAW - MKS MOS Turek 3:0 (25:21, 25:16, 25:11)