Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

III Liga Kobiet

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 8248244685553
2MLKS ORLIK MIŁOSŁAW 81351714704664
3UKS KANIASIATKA Gostyń 71141412589537
4SKS Murowana Goślina 8821221639732
5SKF PBS PP Poznań 8721020561659
6MKS Trzcianka 7621117602635
1 2019-09-28 MLKS ORLIK MIŁOSŁAW - UKS KANIASIATKA Gostyń 3:0 (25:22, 25:16, 25:22)
2 2019-09-28 SKS Murowana Goślina - SKF PBS PP Poznań 3:2 (21:25, 25:9, 23:25, 25:13, 16:14)
3 2019-09-28 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - MKS Trzcianka 3:1 (27:25, 25:22, 24:26, 25:23)
4 2019-10-05 UKS KANIASIATKA Gostyń - MKS Trzcianka 3:1 (25:17, 21:25, 25:16, 27:25)
5 2019-10-05 SKF PBS PP Poznań - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 0:3 (14:25, 13:25, 15:25)
6 2019-10-05 MLKS ORLIK MIŁOSŁAW - SKS Murowana Goślina 1:3 (23:25, 25:27, 25:16, 25:27)
7 2019-10-19 SKS Murowana Goślina - UKS KANIASIATKA Gostyń 2:3 (25:23, 25:20, 6:25, 16:25, 12:15)
8 2019-11-09 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - MLKS ORLIK MIŁOSŁAW 3:1 (25:21, 28:26, 22:25, 25:20)
9 2019-10-19 MKS Trzcianka - SKF PBS PP Poznań 3:0 (25:18, 25:21, 25:17)
10 2019-11-16 UKS KANIASIATKA Gostyń - SKF PBS PP Poznań 3:0 (25:16, 25:20, 25:21)
11 2019-11-16 MLKS ORLIK MIŁOSŁAW - MKS Trzcianka 3:0 (25:19, 25:21, 25:23)
12 2019-11-16 SKS Murowana Goślina - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 0:3 (15:25, 9:25, 17:25)
13 2019-11-30 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - UKS KANIASIATKA Gostyń 3:1 (25:20, 25:23, 10:25, 25:22)
14 2019-11-30 MKS Trzcianka - SKS Murowana Goślina 3:2 (25:22, 24:26, 25:23, 18:25, 15:9)
15 2019-11-30 SKF PBS PP Poznań - MLKS ORLIK MIŁOSŁAW 2:3 (17:25, 18:25, 25:15, 25:23, 9:15)
16 2019-12-14 UKS KANIASIATKA Gostyń - MLKS ORLIK MIŁOSŁAW 1:3 (25:18, 19:25, 24:26, 15:25)
17 2019-12-14 SKF PBS PP Poznań - SKS Murowana Goślina 3:0 (25:21, 25:12, 25:18)
18 2019-12-14 MKS Trzcianka - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 1:3 (22:25, 23:25, 26:24, 12:25)
19 2020-02-22 MKS Trzcianka - UKS KANIASIATKA Gostyń 0:0
20 2020-01-11 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - SKF PBS PP Poznań 3:0 (25:16, 25:16, 25:18)
21 2020-01-11 SKS Murowana Goślina - MLKS ORLIK MIŁOSŁAW 2:3 (18:25, 15:25, 25:21, 25:22, 11:15)
22 2020-01-18 UKS KANIASIATKA Gostyń - SKS Murowana Goślina 3:0 (25:23, 25:14, 25:22)
23 2020-01-16 MLKS ORLIK MIŁOSŁAW - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 0:3 (16:25, 21:25, 22:25)
24 2020-01-18 SKF PBS PP Poznań - MKS Trzcianka 3:2 (20:25, 25:15, 25:17, 16:25, 15:13)
25 2020-02-15 SKF PBS PP Poznań - UKS KANIASIATKA Gostyń 0:0
26 2020-02-15 MKS Trzcianka - MLKS ORLIK MIŁOSŁAW 0:0
27 2020-02-15 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - SKS Murowana Goślina 0:0
28 2020-02-29 UKS KANIASIATKA Gostyń - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 0:0
29 2020-02-29 SKS Murowana Goślina - MKS Trzcianka 0:0
30 2020-02-29 MLKS ORLIK MIŁOSŁAW - SKF PBS PP Poznań 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1GLKS BARYCZ Janków Przygodzki 8248243664448
2Energa MKS SMS Kalisz 9248243651463
3MKS MOS Turek 81551610584501
4UKS PIĄTKA Turek 7124149526451
5Energa MKS 17 Kalisz 9931019588628
6KTPS Konin 1031427476749
7KHBC VICTORIA Koło 931324407656
1 2019-09-21 Energa MKS SMS Kalisz - Energa MKS 17 Kalisz 3:0 (25:22, 25:14, 25:20)
2 2019-09-21 KTPS Konin - GLKS BARYCZ Janków Przygodzki 0:3 (7:25, 8:25, 12:25)
3 2019-09-21 MKS MOS Turek - UKS PIĄTKA Turek 0:3 (18:25, 18:25, 19:25)
4 2019-11-23 GLKS BARYCZ Janków Przygodzki - MKS MOS Turek 3:1 (25:21, 21:25, 25:23, 25:20)
5 2019-09-28 KTPS Konin - Energa MKS 17 Kalisz 1:3 (19:25, 25:23, 14:25, 14:25)
6 2019-09-28 Energa MKS SMS Kalisz - KHBC VICTORIA Koło 3:0 (25:13, 25:15, 25:16)
7 2019-10-05 KHBC VICTORIA Koło - KTPS Konin 3:0 (25:19, 25:17, 25:20)
8 2019-10-05 Energa MKS 17 Kalisz - MKS MOS Turek 1:3 (26:28, 25:13, 15:25, 16:25)
9 2019-10-05 UKS PIĄTKA Turek - GLKS BARYCZ Janków Przygodzki 1:3 (26:24, 24:26, 12:25, 19:25)
10 2019-10-19 Energa MKS 17 Kalisz - UKS PIĄTKA Turek 0:3 (18:25, 20:25, 18:25)
11 2019-11-15 KHBC VICTORIA Koło - MKS MOS Turek 0:3 (12:25, 8:25, 9:25)
12 2019-10-19 KTPS Konin - Energa MKS SMS Kalisz 0:3 (22:25, 12:25, 15:25)
13 2019-11-16 MKS MOS Turek - Energa MKS SMS Kalisz 0:3 (15:25, 15:25, 19:25)
14 2019-11-16 KHBC VICTORIA Koło - UKS PIĄTKA Turek 0:3 (19:25, 10:25, 9:25)
15 2019-11-16 Energa MKS 17 Kalisz - GLKS BARYCZ Janków Przygodzki 0:3 (14:25, 20:25, 14:25)
16 2019-11-30 GLKS BARYCZ Janków Przygodzki - KHBC VICTORIA Koło 3:0 (25:13, 25:14, 25:13)
17 2019-11-30 UKS PIĄTKA Turek - Energa MKS SMS Kalisz 0:3 (22:25, 17:25, 23:25)
18 2019-11-30 KTPS Konin - MKS MOS Turek 0:3 (11:25, 20:25, 16:25)
19 2019-12-07 UKS PIĄTKA Turek - KTPS Konin 3:0 (25:7, 25:12, 25:15)
20 2019-12-07 GLKS BARYCZ Janków Przygodzki - Energa MKS SMS Kalisz 3:0 (25:22, 25:10, 25:19)
21 2019-12-07 Energa MKS 17 Kalisz - KHBC VICTORIA Koło 3:0 (25:19, 25:12, 25:22)
22 2019-12-14 Energa MKS 17 Kalisz - Energa MKS SMS Kalisz 0:3 (10:25, 15:25, 14:25)
23 2019-12-14 GLKS BARYCZ Janków Przygodzki - KTPS Konin 3:0 (25:7, 25:10, 25:12)
24 2020-01-25 UKS PIĄTKA Turek - MKS MOS Turek 0:0
25 2020-02-08 MKS MOS Turek - GLKS BARYCZ Janków Przygodzki 0:0
26 2019-12-20 Energa MKS 17 Kalisz - KTPS Konin 3:0 (25:13, 25:13, 25:11)
27 2019-11-29 KHBC VICTORIA Koło - Energa MKS SMS Kalisz 0:3 (13:25, 11:25, 15:25)
28 2020-01-11 KTPS Konin - KHBC VICTORIA Koło 3:0 (25:12, 25:19, 25:20)
29 2020-01-11 MKS MOS Turek - Energa MKS 17 Kalisz 3:0 (25:20, 25:18, 25:21)
30 2020-01-11 GLKS BARYCZ Janków Przygodzki - UKS PIĄTKA Turek 3:1 (25:19, 18:25, 25:18, 25:21)
31 2020-01-23 UKS PIĄTKA Turek - Energa MKS 17 Kalisz 0:0
32 2020-01-17 MKS MOS Turek - KHBC VICTORIA Koło 3:0 (25:11, 25:15, 25:12)
33 2020-01-18 Energa MKS SMS Kalisz - KTPS Konin 3:0 (25:19, 25:16, 25:15)
34 2020-02-15 Energa MKS SMS Kalisz - MKS MOS Turek 0:0
35 2020-02-15 UKS PIĄTKA Turek - KHBC VICTORIA Koło 0:0
36 2020-02-15 GLKS BARYCZ Janków Przygodzki - Energa MKS 17 Kalisz 0:0
37 2020-02-22 KHBC VICTORIA Koło - GLKS BARYCZ Janków Przygodzki 0:0
38 2020-02-22 Energa MKS SMS Kalisz - UKS PIĄTKA Turek 0:0
39 2020-02-22 MKS MOS Turek - KTPS Konin 0:0
40 2020-02-29 KTPS Konin - UKS PIĄTKA Turek 0:0
41 2020-02-29 Energa MKS SMS Kalisz - GLKS BARYCZ Janków Przygodzki 0:0
42 2020-02-29 KHBC VICTORIA Koło - Energa MKS 17 Kalisz 0:0