Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Młodziczki

Etap 6

Grupa 5 - 1/4 MP

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS ASBL Piła 0000000
1 2019-03-22 KS ASBL Piła - turniej1:2 (21:25, 25:10, 9:15)
2 2019-03-22 KS ASBL Piła - turniej2:0 (25:22, 25:15, 0:0)
3 2019-03-22 KS ASBL Piła - turniej2:0 (25:11, 25:23, 0:0)
4 2019-03-22 KS ASBL Piła - turniej0:0
5 2019-03-23 KS ASBL Piła - turniej0:0
6 2019-03-23 KS ASBL Piła - turniej0:0
7 2019-03-23 KS ASBL Piła - turniej0:0
8 2019-03-23 KS ASBL Piła - turniej0:0
9 2019-03-23 KS ASBL Piła - turniej0:0
10 2019-03-24 KS ASBL Piła - turniej1:2 (25:22, 19:25, 12:15)
11 2019-03-24 KS ASBL Piła - turniej0:0

Etap 5

Grupa 32 - Finał

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 2424010068
2ENEA ENERGETYK Poznań 231228785
3UKS ŚRODA Środa Wlkp. 2200466100
1 2019-03-02 ENEA ENERGETYK Poznań - UKS ŚRODA Środa Wlkp. 2:0 (25:14, 25:21, 0:0)
2 2019-03-02 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - ENEA ENERGETYK Poznań 2:0 (25:21, 25:16, 0:0)
3 2019-03-02 UKS ŚRODA Środa Wlkp. - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 0:2 (15:25, 16:25, 0:0)

Grupa 33 - Finał

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS ASBL Piła 231329495
2UKS 17 Kalisz 23133121102
3SPS Volley Piła 2312392110
1 2019-03-02 SPS Volley Piła - UKS 17 Kalisz 2:1 (25:20, 16:25, 17:15)
2 2019-03-02 KS ASBL Piła - SPS Volley Piła 2:0 (25:14, 25:20, 0:0)
3 2019-03-02 UKS 17 Kalisz - KS ASBL Piła 2:1 (21:25, 25:14, 15:5)

Grupa 34 - Play-off

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 121205031
2KS ASBL Piła 121205037
3ENEA ENERGETYK Poznań 110023750
4UKS 17 Kalisz 110023150
1 2019-03-03 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - UKS 17 Kalisz 2:0 (25:20, 25:11, 0:0)
2 2019-03-03 KS ASBL Piła - ENEA ENERGETYK Poznań 2:0 (25:20, 25:17, 0:0)

Grupa 35 - M 5-6

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SPS Volley Piła 121216258
2UKS ŚRODA Środa Wlkp. 110125862
1 2019-03-03 UKS ŚRODA Środa Wlkp. - SPS Volley Piła 1:2 (25:22, 20:25, 13:15)

Grupa 36 - M 3-4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1ENEA ENERGETYK Poznań 121205446
2UKS 17 Kalisz 110024654
1 2019-03-03 UKS 17 Kalisz - ENEA ENERGETYK Poznań 0:2 (27:29, 19:25, 0:0)

Grupa 37 - M 1-2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS ASBL Piła 121215161
2UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 110126151
1 2019-03-03 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - KS ASBL Piła 1:2 (23:25, 25:11, 13:15)

Etap 4

Grupa 25 - M 28-29

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS SIATKARZ Koło 0000000
2PSPS LIBERO Pleszew 0000000
1 2019-03-30 KS SIATKARZ Koło - PSPS LIBERO Pleszew 0:0

Grupa 26 - M 24-27

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KTPS Konin 36362158149
2UKS TRÓJKA Krotoszyn 35253164148
3MLKS SPARTA Złotów 34144164151
4VII LO SMS AMBER Kalisz II33006113151
1 2019-03-09 KTPS Konin - VII LO SMS AMBER Kalisz II 2:0 (26:24, 25:12, 0:0)
2 2019-03-09 VII LO SMS AMBER Kalisz II - MLKS SPARTA Złotów 0:2 (20:25, 16:25, 0:0)
3 2019-03-09 UKS TRÓJKA Krotoszyn - VII LO SMS AMBER Kalisz II 2:0 (25:20, 25:21, 0:0)
4 2019-03-09 UKS TRÓJKA Krotoszyn - MLKS SPARTA Złotów 2:1 (25:20, 20:25, 15:10)
5 2019-03-09 KTPS Konin - UKS TRÓJKA Krotoszyn 2:1 (25:20, 12:25, 15:9)
6 2019-03-09 MLKS SPARTA Złotów - KTPS Konin 1:2 (22:25, 25:15, 12:15)

Grupa 27 - M 20-23

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1VII LO SMS AMBER Kalisz 36361165135
2MKS MOS Turek 35242142116
3MUKS JANTAR Kalisz 34135152172
4UKS Hagard Strzałkowo 33016127163
1 2019-03-16 UKS Hagard Strzałkowo - MKS MOS Turek 0:2 (20:25, 18:25, 0:0)
2 2019-03-16 MKS MOS Turek - MUKS JANTAR Kalisz 2:0 (25:12, 25:16, 0:0)
3 2019-03-16 VII LO SMS AMBER Kalisz - MKS MOS Turek 2:0 (25:20, 25:22, 0:0)
4 2019-03-16 VII LO SMS AMBER Kalisz - MUKS JANTAR Kalisz 2:1 (24:26, 25:21, 16:14)
5 2019-03-16 UKS Hagard Strzałkowo - VII LO SMS AMBER Kalisz 0:2 (12:25, 20:25, 0:0)
6 2019-03-16 MUKS JANTAR Kalisz - UKS Hagard Strzałkowo 2:1 (25:20, 23:25, 15:12)

Grupa 28 - M 16-19

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS 9 Leszno 69366262260
2UKS AUGUSTYNKI Kalisz 47362179163
3SKF Politechnika Poznańska 46245192181
4SKS Murowana Goślina 45136179208
1 2019-03-02 UKS 9 Leszno - SKF Politechnika Poznańska 0:2 (15:25, 13:25, 0:0)
2 2019-03-02 SKS Murowana Goślina - UKS 9 Leszno 0:2 (14:25, 20:25, 0:0)
3 2019-03-02 SKF Politechnika Poznańska - SKS Murowana Goślina 2:1 (22:25, 25:17, 15:10)
4 2019-03-16 SKF Politechnika Poznańska - UKS AUGUSTYNKI Kalisz 0:2 (21:25, 16:25, 0:0)
5 2019-03-16 UKS 9 Leszno - SKF Politechnika Poznańska 2:0 (25:19, 26:24, 0:0)
6 2019-03-16 UKS AUGUSTYNKI Kalisz - UKS 9 Leszno 2:0 (25:21, 25:16, 0:0)
7 2019-03-23 SKS Murowana Goślina - UKS 9 Leszno 2:0 (29:27, 25:19, 0:0)
8 2019-03-23 UKS AUGUSTYNKI Kalisz - SKS Murowana Goślina 2:0 (25:21, 25:18, 0:0)
9 2019-03-23 UKS 9 Leszno - UKS AUGUSTYNKI Kalisz 2:0 (25:13, 25:16, 0:0)
10 2019-03-30 UKS AUGUSTYNKI Kalisz - SKS Murowana Goślina 0:0
11 2019-03-30 SKF Politechnika Poznańska - UKS AUGUSTYNKI Kalisz 0:0
12 2019-03-30 SKS Murowana Goślina - SKF Politechnika Poznańska 0:0

Grupa 29 - M 13-15

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1TKS SIATKARZ Jarocin 2424010060
2UKS HETMAN SOBIESKI Poznań 231228280
3UKS LIDER Rokietnica 2200458100
1 2019-03-16 UKS LIDER Rokietnica - UKS HETMAN SOBIESKI Poznań 0:2 (17:25, 13:25, 0:0)
2 2019-03-16 TKS SIATKARZ Jarocin - UKS LIDER Rokietnica 2:0 (25:17, 25:11, 0:0)
3 2019-03-16 UKS HETMAN SOBIESKI Poznań - TKS SIATKARZ Jarocin 0:2 (17:25, 15:25, 0:0)

Grupa 30 - M 9-12

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKŻPS Kościan 69387313304
2UKS Śmigiel 48481215164
3ENEA ENERGETYK Poznań II46245177191
4UKS SZAMOTULANIN Szamotuły II44018178224
1 2019-03-22 UKŻPS Kościan - UKS Śmigiel 0:2 (13:25, 21:25, 0:0)
2 2019-03-22 ENEA ENERGETYK Poznań II - UKŻPS Kościan 0:2 (16:25, 18:25, 0:0)
3 2019-03-22 UKS Śmigiel - ENEA ENERGETYK Poznań II 2:0 (25:20, 25:20, 0:0)
4 2019-03-16 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły II - ENEA ENERGETYK Poznań II 0:2 (18:25, 18:25, 0:0)
5 2019-03-16 UKŻPS Kościan - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły II 2:1 (25:17, 27:29, 22:20)
6 2019-03-16 ENEA ENERGETYK Poznań II - UKŻPS Kościan 2:1 (13:25, 25:17, 15:13)
7 2019-03-13 UKS Śmigiel - UKŻPS Kościan 2:1 (25:18, 25:27, 15:5)
8 2019-03-13 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły II - UKS Śmigiel 0:2 (17:25, 23:25, 0:0)
9 2019-03-13 UKŻPS Kościan - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły II 2:0 (25:18, 25:18, 0:0)
10 2019-03-30 ENEA ENERGETYK Poznań II - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły II 0:0
11 2019-03-30 UKS Śmigiel - ENEA ENERGETYK Poznań II 0:0
12 2019-03-30 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły II - UKS Śmigiel 0:0

Grupa 31 - M 7-8

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS ZSMS Poznań 121205026
2UKS PIAST Krotoszyn 110022650
1 2019-03-16 UKS PIAST Krotoszyn - UKS ZSMS Poznań 0:2 (16:25, 10:25, 0:0)

Etap 3

Grupa 17 - o miejsca 1-8

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 6126120301215
2SPS Volley Piła 610485278243
3UKS 17 Kalisz 68258267251
4UKS PIAST Krotoszyn 660012163300
1 2019-01-05 UKS PIAST Krotoszyn - UKS 17 Kalisz 0:2 (4:25, 6:25, 0:0)
2 2019-01-05 SPS Volley Piła - UKS PIAST Krotoszyn 2:0 (25:19, 25:12, 0:0)
3 2019-01-05 UKS 17 Kalisz - SPS Volley Piła 0:2 (21:25, 20:25, 0:0)
4 2019-02-02 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - SPS Volley Piła 2:0 (25:19, 25:22, 0:0)
5 2019-02-02 UKS PIAST Krotoszyn - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 0:2 (13:25, 18:25, 0:0)
6 2019-02-02 SPS Volley Piła - UKS PIAST Krotoszyn 2:0 (25:13, 25:14, 0:0)
7 2019-02-09 SPS Volley Piła - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 0:2 (9:25, 19:25, 0:0)
8 2019-02-09 UKS 17 Kalisz - SPS Volley Piła 1:2 (25:19, 16:25, 3:15)
9 2019-02-09 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - UKS 17 Kalisz 2:0 (25:20, 25:17, 0:0)
10 2019-02-23 UKS 17 Kalisz - UKS PIAST Krotoszyn 2:0 (25:10, 25:21, 0:0)
11 2019-02-23 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - UKS 17 Kalisz 2:0 (26:24, 25:21, 0:0)
12 2019-02-23 UKS PIAST Krotoszyn - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 0:2 (15:25, 18:25, 0:0)

Grupa 18 - o miejsca 1-8

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS ASBL Piła 610486290298
2ENEA ENERGETYK Poznań 69388318290
3UKS ŚRODA Środa Wlkp. 69378277295
4UKS ZSMS Poznań 68278284286
1 2019-01-05 UKS ZSMS Poznań - ENEA ENERGETYK Poznań 0:2 (12:25, 15:25, 0:0)
2 2019-01-05 UKS ŚRODA Środa Wlkp. - UKS ZSMS Poznań 0:2 (14:25, 21:25, 0:0)
3 2019-01-05 ENEA ENERGETYK Poznań - UKS ŚRODA Środa Wlkp. 2:1 (25:7, 21:25, 15:3)
4 2019-02-02 ENEA ENERGETYK Poznań - KS ASBL Piła 1:2 (25:23, 18:25, 11:15)
5 2019-02-02 UKS ZSMS Poznań - ENEA ENERGETYK Poznań 1:2 (21:25, 25:15, 9:15)
6 2019-02-02 KS ASBL Piła - UKS ZSMS Poznań 2:1 (20:25, 25:22, 15:10)
7 2019-02-09 UKS ŚRODA Środa Wlkp. - UKS ZSMS Poznań 2:1 (25:14, 10:25, 15:5)
8 2019-02-09 KS ASBL Piła - UKS ŚRODA Środa Wlkp. 0:2 (17:25, 13:25, 0:0)
9 2019-02-09 UKS ZSMS Poznań - KS ASBL Piła 2:0 (26:24, 25:12, 0:0)
10 2019-02-23 KS ASBL Piła - UKS ŚRODA Środa Wlkp. 2:0 (25:23, 26:24, 0:0)
11 2019-02-23 ENEA ENERGETYK Poznań - KS ASBL Piła 0:2 (23:25, 16:25, 0:0)
12 2019-02-23 UKS ŚRODA Środa Wlkp. - ENEA ENERGETYK Poznań 2:1 (20:25, 25:22, 15:12)

Grupa 19 - o miejsca 9-15

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS SZAMOTULANIN Szamotuły II6104106325294
2ENEA ENERGETYK Poznań II610486289268
3UKS HETMAN SOBIESKI Poznań 671410255307
1 2019-02-02 UKS HETMAN SOBIESKI Poznań - ENEA ENERGETYK Poznań II 0:2 (16:25, 18:25, 0:0)
2 2019-02-02 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły II - UKS HETMAN SOBIESKI Poznań 2:0 (25:17, 25:18, 0:0)
3 2019-02-02 ENEA ENERGETYK Poznań II - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły II 2:1 (16:25, 25:22, 15:7)
4 2019-02-09 ENEA ENERGETYK Poznań II - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły II 2:1 (14:25, 25:20, 15:4)
5 2019-02-09 UKS HETMAN SOBIESKI Poznań - ENEA ENERGETYK Poznań II 0:2 (14:25, 17:25, 0:0)
6 2019-02-09 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły II - UKS HETMAN SOBIESKI Poznań 2:1 (25:22, 23:25, 15:9)
7 2019-02-23 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły II - UKS HETMAN SOBIESKI Poznań 2:1 (19:25, 25:13, 15:11)
8 2019-02-23 ENEA ENERGETYK Poznań II - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły II 0:2 (21:25, 23:25, 0:0)
9 2019-02-23 UKS HETMAN SOBIESKI Poznań - ENEA ENERGETYK Poznań II 2:0 (25:14, 25:21, 0:0)

Grupa 20 - o miejsca 9-15

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKŻPS Kościan 610495311249
2UKS Śmigiel 610495301302
3TKS SIATKARZ Jarocin 610485282253
4UKS LIDER Rokietnica 660112221311
1 2019-01-05 UKS Śmigiel - UKŻPS Kościan 1:2 (14:25, 25:22, 5:15)
2 2019-01-05 TKS SIATKARZ Jarocin - UKS Śmigiel 0:2 (25:27, 22:25, 0:0)
3 2019-01-05 UKŻPS Kościan - TKS SIATKARZ Jarocin 2:0 (25:19, 25:6, 0:0)
4 2019-02-02 UKS LIDER Rokietnica - TKS SIATKARZ Jarocin 0:2 (8:25, 19:25, 0:0)
5 2019-02-02 UKŻPS Kościan - UKS LIDER Rokietnica 2:0 (25:21, 25:18, 0:0)
6 2019-02-02 TKS SIATKARZ Jarocin - UKŻPS Kościan 2:0 (25:23, 25:15, 0:0)
7 2019-02-09 UKŻPS Kościan - UKS Śmigiel 1:2 (23:25, 25:19, 13:15)
8 2019-02-09 UKS LIDER Rokietnica - UKŻPS Kościan 0:2 (16:25, 16:25, 0:0)
9 2019-02-09 UKS Śmigiel - UKS LIDER Rokietnica 2:0 (26:24, 25:21, 0:0)
10 2019-02-16 TKS SIATKARZ Jarocin - UKS LIDER Rokietnica 2:1 (20:25, 25:8, 15:8)
11 2019-02-16 UKS Śmigiel - TKS SIATKARZ Jarocin 0:2 (22:25, 23:25, 0:0)
12 2019-02-16 UKS LIDER Rokietnica - UKS Śmigiel 0:2 (21:25, 16:25, 0:0)

Grupa 21 - o miejsca 16-23

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SKS Murowana Goślina 6115102289218
2SKF Politechnika Poznańska 6115102296252
3MUKS JANTAR Kalisz 671210238285
4UKS Hagard Strzałkowo 671210218286
1 2019-01-05 SKF Politechnika Poznańska - UKS Hagard Strzałkowo 2:0 (25:23, 25:20, 0:0)
2 2019-01-05 SKS Murowana Goślina - SKF Politechnika Poznańska 2:0 (25:22, 25:22, 0:0)
3 2019-01-05 UKS Hagard Strzałkowo - SKS Murowana Goślina 0:2 (14:25, 12:25, 0:0)
4 2019-02-02 MUKS JANTAR Kalisz - SKS Murowana Goślina 0:2 (21:25, 18:25, 0:0)
5 2019-02-02 SKF Politechnika Poznańska - MUKS JANTAR Kalisz 2:0 (25:22, 27:25, 0:0)
6 2019-02-02 SKS Murowana Goślina - SKF Politechnika Poznańska 0:2 (21:25, 18:25, 0:0)
7 2019-02-10 UKS Hagard Strzałkowo - SKF Politechnika Poznańska 0:2 (19:25, 21:25, 0:0)
8 2019-02-10 MUKS JANTAR Kalisz - UKS Hagard Strzałkowo 2:0 (25:12, 25:21, 0:0)
9 2019-02-10 SKF Politechnika Poznańska - MUKS JANTAR Kalisz 2:0 (25:18, 25:15, 0:0)
10 2019-02-23 SKS Murowana Goślina - MUKS JANTAR Kalisz 2:0 (25:12, 25:21, 0:0)
11 2019-02-23 UKS Hagard Strzałkowo - SKS Murowana Goślina 0:2 (13:25, 13:25, 0:0)
12 2019-02-23 MUKS JANTAR Kalisz - UKS Hagard Strzałkowo 0:2 (23:25, 13:25, 0:0)

Grupa 22 - o miejsca 16-23

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS 9 Leszno 6115116350302
2UKS AUGUSTYNKI Kalisz 610496318312
3VII LO SMS AMBER Kalisz 69396312286
4MKS MOS Turek 660112231311
1 2019-01-05 VII LO SMS AMBER Kalisz - UKS AUGUSTYNKI Kalisz 2:0 (25:19, 25:20, 0:0)
2 2019-01-05 MKS MOS Turek - VII LO SMS AMBER Kalisz 0:2 (21:25, 22:25, 0:0)
3 2019-01-05 UKS AUGUSTYNKI Kalisz - MKS MOS Turek 2:0 (25:20, 26:24, 0:0)
4 2019-02-02 MKS MOS Turek - UKS 9 Leszno 0:2 (14:25, 22:25, 0:0)
5 2019-02-02 VII LO SMS AMBER Kalisz - MKS MOS Turek 2:0 (25:8, 25:18, 0:0)
6 2019-02-02 UKS 9 Leszno - VII LO SMS AMBER Kalisz 2:1 (25:22, 20:25, 15:2)
7 2019-02-09 UKS AUGUSTYNKI Kalisz - VII LO SMS AMBER Kalisz 2:1 (28:26, 17:25, 15:5)
8 2019-02-09 UKS 9 Leszno - UKS AUGUSTYNKI Kalisz 1:2 (21:25, 25:21, 13:15)
9 2019-02-09 VII LO SMS AMBER Kalisz - UKS 9 Leszno 1:2 (25:18, 19:25, 13:15)
10 2019-02-23 UKS 9 Leszno - MKS MOS Turek 2:1 (25:13, 20:25, 15:4)
11 2019-02-23 UKS AUGUSTYNKI Kalisz - UKS 9 Leszno 1:2 (21:25, 25:23, 11:15)
12 2019-02-23 MKS MOS Turek - UKS AUGUSTYNKI Kalisz 0:2 (23:25, 17:25, 0:0)

Grupa 23 - o miejsca 24-30

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MLKS SPARTA Złotów 6126120300174
2VII LO SMS AMBER Kalisz II69367243246
3KS SIATKARZ Koło 660112186309
1 2019-01-05 KS SIATKARZ Koło - VII LO SMS AMBER Kalisz II 0:2 (15:25, 11:25, 0:0)
2 2019-01-05 MLKS SPARTA Złotów - KS SIATKARZ Koło 2:0 (25:19, 25:18, 0:0)
3 2019-01-05 VII LO SMS AMBER Kalisz II - MLKS SPARTA Złotów 0:2 (20:25, 16:25, 0:0)
4 2019-02-02 VII LO SMS AMBER Kalisz II - MLKS SPARTA Złotów 0:2 (17:25, 6:25, 0:0)
5 2019-02-02 KS SIATKARZ Koło - VII LO SMS AMBER Kalisz II 0:2 (4:25, 10:25, 0:0)
6 2019-02-02 MLKS SPARTA Złotów - KS SIATKARZ Koło 2:0 (25:10, 25:14, 0:0)
7 2019-02-23 MLKS SPARTA Złotów - KS SIATKARZ Koło 2:0 (25:13, 25:16, 0:0)
8 2019-02-23 VII LO SMS AMBER Kalisz II - MLKS SPARTA Złotów 0:2 (13:25, 12:25, 0:0)
9 2019-02-23 KS SIATKARZ Koło - VII LO SMS AMBER Kalisz II 1:2 (25:19, 18:25, 13:15)

Grupa 24 - o miejsca 24-30

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KTPS Konin 6115113323242
2UKS TRÓJKA Krotoszyn 69376286245
3PSPS LIBERO Pleszew 671211191313
1 2019-02-02 KTPS Konin - UKS TRÓJKA Krotoszyn 2:1 (25:15, 21:25, 0:0, 15:13)
2 2019-02-02 PSPS LIBERO Pleszew - KTPS Konin 0:2 (16:25, 15:25, 0:0)
3 2019-02-02 UKS TRÓJKA Krotoszyn - PSPS LIBERO Pleszew 2:0 (25:14, 25:8, 0:0)
4 2019-02-09 UKS TRÓJKA Krotoszyn - PSPS LIBERO Pleszew 2:0 (26:24, 25:16, 0:0)
5 2019-02-09 KTPS Konin - UKS TRÓJKA Krotoszyn 2:0 (25:22, 25:19, 0:0)
6 2019-02-09 PSPS LIBERO Pleszew - KTPS Konin 2:1 (26:24, 19:25, 15:13)
7 2019-02-23 PSPS LIBERO Pleszew - KTPS Konin 0:2 (8:25, 8:25, 0:0)
8 2019-02-23 UKS TRÓJKA Krotoszyn - PSPS LIBERO Pleszew 2:0 (25:18, 25:4, 0:0)
9 2019-02-23 KTPS Konin - UKS TRÓJKA Krotoszyn 2:0 (25:22, 25:19, 0:0)

Etap 2

Grupa 9 - o miejsca 1-16

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 6115112313202
2UKS ZSMS Poznań 6115103291232
3ENEA ENERGETYK Poznań II68248235254
4UKS LIDER Rokietnica 660012149300
1 2018-11-17 UKS LIDER Rokietnica - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 0:2 (19:25, 14:25, 0:0)
2 2018-11-17 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - UKS ZSMS Poznań 1:2 (23:25, 25:15, 13:15)
3 2018-11-17 UKS ZSMS Poznań - UKS LIDER Rokietnica 2:0 (25:8, 25:11, 0:0)
4 2018-11-24 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - UKS ZSMS Poznań 2:0 (27:25, 25:10, 0:0)
5 2018-11-24 UKS ZSMS Poznań - ENEA ENERGETYK Poznań II 2:0 (26:24, 25:18, 0:0)
6 2018-11-24 ENEA ENERGETYK Poznań II - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 0:2 (21:25, 16:25, 0:0)
7 2018-12-08 UKS ZSMS Poznań - ENEA ENERGETYK Poznań II 2:0 (25:16, 25:16, 0:0)
8 2018-12-08 ENEA ENERGETYK Poznań II - UKS LIDER Rokietnica 2:0 (25:12, 25:21, 0:0)
9 2018-12-08 UKS LIDER Rokietnica - UKS ZSMS Poznań 0:2 (18:25, 8:25, 0:0)
10 2018-12-15 ENEA ENERGETYK Poznań II - UKS LIDER Rokietnica 2:0 (25:7, 25:13, 0:0)
11 2018-12-15 UKS LIDER Rokietnica - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 0:2 (4:25, 14:25, 0:0)
12 2018-12-15 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - ENEA ENERGETYK Poznań II 2:0 (25:12, 25:12, 0:0)

Grupa 10 - o miejsca 1-16

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS MDK Trzcianka 6126122318234
2ENEA ENERGETYK Poznań 6104104315206
3UKS PIAST Krotoszyn 68249231305
4UKŻPS Kościan 660112194313
1 2018-11-17 MKS MDK Trzcianka - UKŻPS Kościan 2:0 (25:8, 25:12, 0:0)
2 2018-11-17 UKŻPS Kościan - ENEA ENERGETYK Poznań 0:2 (12:25, 6:25, 0:0)
3 2018-11-17 ENEA ENERGETYK Poznań - MKS MDK Trzcianka 1:2 (25:12, 21:25, 11:15)
4 2018-12-08 ENEA ENERGETYK Poznań - UKS PIAST Krotoszyn 2:0 (25:17, 25:10, 0:0)
5 2018-12-08 UKS PIAST Krotoszyn - MKS MDK Trzcianka 0:2 (19:25, 16:25, 0:0)
6 2018-12-08 MKS MDK Trzcianka - ENEA ENERGETYK Poznań 2:1 (25:27, 25:17, 16:14)
7 2018-11-24 UKŻPS Kościan - MKS MDK Trzcianka 0:2 (12:25, 18:25, 0:0)
8 2018-11-24 MKS MDK Trzcianka - UKS PIAST Krotoszyn 2:0 (25:17, 25:17, 0:0)
9 2018-11-24 UKS PIAST Krotoszyn - UKŻPS Kościan 2:0 (25:21, 25:20, 0:0)
10 2018-12-15 UKS PIAST Krotoszyn - ENEA ENERGETYK Poznań 0:2 (13:25, 9:25, 0:0)
11 2018-12-15 ENEA ENERGETYK Poznań - UKŻPS Kościan 2:0 (25:8, 25:13, 0:0)
12 2018-12-15 UKŻPS Kościan - UKS PIAST Krotoszyn 1:2 (25:20, 26:28, 13:15)

Grupa 11 - o miejsce 1-16

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS 17 Kalisz 6115104313262
2UKS ŚRODA Środa Wlkp. 610495300290
3UKS SZAMOTULANIN Szamotuły II69376284268
4UKS Śmigiel 660112234311
1 2018-11-17 UKS 17 Kalisz - UKS Śmigiel 2:1 (25:17, 20:25, 15:11)
2 2018-11-17 UKS Śmigiel - UKS ŚRODA Środa Wlkp. 0:2 (20:25, 20:25, 0:0)
3 2018-11-17 UKS ŚRODA Środa Wlkp. - UKS 17 Kalisz 0:2 (15:25, 14:25, 0:0)
4 2018-11-24 UKS Śmigiel - UKS ŚRODA Środa Wlkp. 0:2 (16:25, 24:26, 0:0)
5 2018-11-24 UKS ŚRODA Środa Wlkp. - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły II 2:1 (25:23, 22:25, 15:8)
6 2018-11-24 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły II - UKS Śmigiel 2:0 (25:20, 25:17, 0:0)
7 2018-12-08 UKS ŚRODA Środa Wlkp. - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły II 2:0 (25:21, 25:19, 0:0)
8 2018-12-08 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły II - UKS 17 Kalisz 0:2 (20:25, 18:25, 0:0)
9 2018-12-08 UKS 17 Kalisz - UKS ŚRODA Środa Wlkp. 2:1 (26:24, 23:25, 15:9)
10 2018-12-15 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły II - UKS 17 Kalisz 2:0 (25:22, 25:17, 0:0)
11 2018-12-15 UKS 17 Kalisz - UKS Śmigiel 2:0 (25:15, 25:19, 0:0)
12 2018-12-15 UKS Śmigiel - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły II 0:2 (15:25, 15:25, 0:0)

Grupa 12 - o miejsca 1-16

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS ASBL Piła 6115113321271
2SPS Volley Piła 6115114333268
3TKS SIATKARZ Jarocin 682510274316
4UKS HETMAN SOBIESKI Poznań 660212237310
1 2018-11-17 TKS SIATKARZ Jarocin - UKS HETMAN SOBIESKI Poznań 2:1 (25:20, 17:25, 15:9)
2 2018-11-17 UKS HETMAN SOBIESKI Poznań - SPS Volley Piła 0:2 (15:25, 16:25, 0:0)
3 2018-11-17 SPS Volley Piła - TKS SIATKARZ Jarocin 2:0 (25:15, 25:17, 0:0)
4 2018-11-24 KS ASBL Piła - SPS Volley Piła 2:1 (25:22, 25:27, 15:12)
5 2018-11-24 SPS Volley Piła - TKS SIATKARZ Jarocin 2:1 (25:19, 19:25, 15:8)
6 2018-11-24 TKS SIATKARZ Jarocin - KS ASBL Piła 0:2 (19:25, 18:25, 0:0)
7 2018-12-08 UKS HETMAN SOBIESKI Poznań - TKS SIATKARZ Jarocin 1:2 (18:25, 25:13, 9:15)
8 2018-12-08 TKS SIATKARZ Jarocin - KS ASBL Piła 0:2 (24:26, 19:25, 0:0)
9 2018-12-08 KS ASBL Piła - UKS HETMAN SOBIESKI Poznań 2:0 (25:9, 25:20, 0:0)
10 2018-12-15 SPS Volley Piła - KS ASBL Piła 2:1 (25:17, 23:25, 15:13)
11 2018-12-15 KS ASBL Piła - UKS HETMAN SOBIESKI Poznań 2:0 (25:15, 25:23, 0:0)
12 2018-12-15 UKS HETMAN SOBIESKI Poznań - SPS Volley Piła 0:2 (11:25, 22:25, 0:0)

Grupa 13 - o miejsca 17-30

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SKF Politechnika Poznańska 6115105307290
2UKS AUGUSTYNKI Kalisz 610495305269
3MLKS SPARTA Złotów 660312271324
1 2018-11-24 UKS AUGUSTYNKI Kalisz - MLKS SPARTA Złotów 2:0 (25:23, 25:13, 0:0)
2 2018-11-24 MLKS SPARTA Złotów - SKF Politechnika Poznańska 0:2 (16:25, 23:25, 0:0)
3 2018-11-24 SKF Politechnika Poznańska - UKS AUGUSTYNKI Kalisz 2:1 (9:25, 25:16, 0:0, 20:18)
4 2018-12-08 SKF Politechnika Poznańska - UKS AUGUSTYNKI Kalisz 2:0 (25:12, 25:23, 0:0)
5 2018-12-08 UKS AUGUSTYNKI Kalisz - MLKS SPARTA Złotów 2:0 (25:13, 25:21, 0:0)
6 2018-12-08 MLKS SPARTA Złotów - SKF Politechnika Poznańska 1:2 (25:15, 23:25, 3:15)
7 2018-12-15 MLKS SPARTA Złotów - SKF Politechnika Poznańska 1:2 (25:18, 19:25, 12:15)
8 2018-12-15 SKF Politechnika Poznańska - UKS AUGUSTYNKI Kalisz 0:2 (22:25, 18:25, 0:0)
9 2018-12-15 UKS AUGUSTYNKI Kalisz - MLKS SPARTA Złotów 2:1 (21:25, 25:23, 15:7)

Grupa 14 - o miejsca 17-30

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS 9 Leszno 6126121302202
2MUKS JANTAR Kalisz 610495303258
3UKS TRÓJKA Krotoszyn 68258262280
4KS SIATKARZ Koło 660012173300
1 2018-11-17 KS SIATKARZ Koło - UKS TRÓJKA Krotoszyn 0:2 (20:25, 12:25, 0:0)
2 2018-11-17 UKS TRÓJKA Krotoszyn - MUKS JANTAR Kalisz 0:2 (16:25, 17:25, 0:0)
3 2018-11-17 MUKS JANTAR Kalisz - KS SIATKARZ Koło 2:0 (25:18, 25:14, 0:0)
4 2018-11-24 UKS TRÓJKA Krotoszyn - KS SIATKARZ Koło 2:0 (25:16, 25:13, 0:0)
5 2018-11-24 KS SIATKARZ Koło - UKS 9 Leszno 0:2 (8:25, 13:25, 0:0)
6 2018-11-24 UKS 9 Leszno - UKS TRÓJKA Krotoszyn 2:0 (25:17, 25:18, 0:0)
7 2018-12-08 UKS 9 Leszno - MUKS JANTAR Kalisz 2:0 (25:20, 25:13, 0:0)
8 2018-12-08 MUKS JANTAR Kalisz - UKS TRÓJKA Krotoszyn 2:1 (23:25, 25:18, 21:19)
9 2018-12-08 UKS TRÓJKA Krotoszyn - UKS 9 Leszno 0:2 (15:25, 17:25, 0:0)
10 2018-12-15 MUKS JANTAR Kalisz - UKS 9 Leszno 1:2 (19:25, 25:12, 7:15)
11 2018-12-15 UKS 9 Leszno - KS SIATKARZ Koło 2:0 (25:16, 25:14, 0:0)
12 2018-12-15 KS SIATKARZ Koło - MUKS JANTAR Kalisz 0:2 (17:25, 12:25, 0:0)

Grupa 15 - o miejsca 17-30

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SKS Murowana Goślina 6115112297202
2MKS MOS Turek 6115105320279
3VII LO SMS AMBER Kalisz II68259257299
4KTPS Konin 660212225319
1 2018-11-17 SKS Murowana Goślina - VII LO SMS AMBER Kalisz II 2:0 (25:12, 25:16, 0:0)
2 2018-11-17 VII LO SMS AMBER Kalisz II - KTPS Konin 2:0 (25:5, 26:24, 0:0)
3 2018-11-17 KTPS Konin - SKS Murowana Goślina 0:2 (6:25, 9:25, 0:0)
4 2018-11-24 KTPS Konin - MKS MOS Turek 0:2 (20:25, 18:25, 0:0)
5 2018-11-24 MKS MOS Turek - SKS Murowana Goślina 2:1 (18:25, 25:18, 15:4)
6 2018-11-24 SKS Murowana Goślina - KTPS Konin 2:0 (25:21, 25:18, 0:0)
7 2018-12-08 VII LO SMS AMBER Kalisz II - KTPS Konin 2:1 (25:19, 23:25, 15:11)
8 2018-12-08 KTPS Konin - MKS MOS Turek 1:2 (25:15, 19:25, 5:15)
9 2018-12-08 MKS MOS Turek - VII LO SMS AMBER Kalisz II 2:1 (25:23, 24:26, 15:12)
10 2018-12-15 MKS MOS Turek - SKS Murowana Goślina 0:2 (21:25, 21:25, 0:0)
11 2018-12-15 SKS Murowana Goślina - VII LO SMS AMBER Kalisz II 2:0 (25:10, 25:10, 0:0)
12 2018-12-15 VII LO SMS AMBER Kalisz II - MKS MOS Turek 0:2 (24:26, 10:25, 0:0)

Grupa 16 - o miejsca 17-30

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1VII LO SMS AMBER Kalisz 6126120300172
2UKS Hagard Strzałkowo 69367275249
3PSPS LIBERO Pleszew 660112158312
1 2018-11-24 PSPS LIBERO Pleszew - VII LO SMS AMBER Kalisz 0:2 (10:25, 7:25, 0:0)
2 2018-11-24 VII LO SMS AMBER Kalisz - UKS Hagard Strzałkowo 2:0 (25:19, 25:11, 0:0)
3 2018-11-24 UKS Hagard Strzałkowo - PSPS LIBERO Pleszew 2:0 (25:14, 25:22, 0:0)
4 2018-12-08 UKS Hagard Strzałkowo - PSPS LIBERO Pleszew 2:0 (25:11, 25:6, 0:0)
5 2018-12-08 PSPS LIBERO Pleszew - VII LO SMS AMBER Kalisz 0:2 (7:25, 13:25, 0:0)
6 2018-12-08 VII LO SMS AMBER Kalisz - UKS Hagard Strzałkowo 2:0 (25:19, 25:22, 0:0)
7 2018-12-15 VII LO SMS AMBER Kalisz - UKS Hagard Strzałkowo 2:0 (25:22, 25:20, 0:0)
8 2018-12-15 UKS Hagard Strzałkowo - PSPS LIBERO Pleszew 2:1 (25:6, 20:25, 17:15)
9 2018-12-15 PSPS LIBERO Pleszew - VII LO SMS AMBER Kalisz 0:2 (13:25, 9:25, 0:0)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 612612030089
2UKŻPS Kościan 610487267286
3MLKS SPARTA Złotów 671410236313
4UKS TRÓJKA Krotoszyn 671310181296
1 2018-10-06 UKŻPS Kościan - MLKS SPARTA Złotów 2:1 (24:26, 25:23, 15:11)
2 2018-10-06 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - UKŻPS Kościan 2:0 (25:4, 25:5, 0:0)
3 2018-10-06 MLKS SPARTA Złotów - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 0:2 (10:25, 12:25, 0:0)
4 2018-10-13 MLKS SPARTA Złotów - UKŻPS Kościan 1:2 (17:25, 25:23, 7:15)
5 2018-10-13 UKS TRÓJKA Krotoszyn - MLKS SPARTA Złotów 2:0 (25:12, 25:22, 0:0)
6 2018-10-13 UKŻPS Kościan - UKS TRÓJKA Krotoszyn 2:0 (25:18, 25:12, 0:0)
7 2018-10-20 UKS TRÓJKA Krotoszyn - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 0:2 (5:25, 1:25, 0:0)
8 2018-10-20 MLKS SPARTA Złotów - UKS TRÓJKA Krotoszyn 2:0 (25:21, 25:15, 0:0)
9 2018-10-20 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - MLKS SPARTA Złotów 2:0 (25:13, 25:8, 0:0)
10 2018-10-27 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - UKS TRÓJKA Krotoszyn 2:0 (25:11, 25:1, 0:0)
11 2018-10-27 UKŻPS Kościan - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 0:2 (9:25, 10:25, 0:0)
12 2018-10-27 UKS TRÓJKA Krotoszyn - UKŻPS Kościan 1:2 (16:25, 25:22, 6:15)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS MDK Trzcianka 6126120300140
2UKS Śmigiel 610485272241
3MUKS JANTAR Kalisz 671310199301
4VII LO SMS AMBER Kalisz II671311224313
1 2018-10-06 UKS Śmigiel - MKS MDK Trzcianka 0:2 (7:25, 13:25, 0:0)
2 2018-10-06 VII LO SMS AMBER Kalisz II - UKS Śmigiel 0:2 (16:25, 13:25, 0:0)
3 2018-10-06 MKS MDK Trzcianka - VII LO SMS AMBER Kalisz II 2:0 (25:16, 25:11, 0:0)
4 2018-10-13 MUKS JANTAR Kalisz - VII LO SMS AMBER Kalisz II 2:0 (26:24, 25:19, 0:0)
5 2018-10-13 UKS Śmigiel - MUKS JANTAR Kalisz 2:0 (25:19, 25:17, 0:0)
6 2018-10-13 VII LO SMS AMBER Kalisz II - UKS Śmigiel 1:2 (23:25, 25:22, 5:15)
7 2018-10-20 VII LO SMS AMBER Kalisz II - MUKS JANTAR Kalisz 2:1 (18:25, 25:16, 15:9)
8 2018-10-20 MKS MDK Trzcianka - VII LO SMS AMBER Kalisz II 2:0 (25:9, 25:5, 0:0)
9 2018-10-20 MUKS JANTAR Kalisz - MKS MDK Trzcianka 0:2 (9:25, 9:25, 0:0)
10 2018-10-27 MKS MDK Trzcianka - UKS Śmigiel 2:0 (25:18, 25:22, 0:0)
11 2018-10-27 MUKS JANTAR Kalisz - MKS MDK Trzcianka 0:2 (10:25, 11:25, 0:0)
12 2018-10-27 UKS Śmigiel - MUKS JANTAR Kalisz 2:0 (25:13, 25:10, 0:0)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS 17 Kalisz 6126121312225
2UKS HETMAN SOBIESKI Poznań 69376294253
3SKS Murowana Goślina 69368280275
4UKS Hagard Strzałkowo 660212191324
1 2018-10-06 UKS Hagard Strzałkowo - UKS 17 Kalisz 0:2 (15:25, 8:25, 0:0)
2 2018-10-06 SKS Murowana Goślina - UKS Hagard Strzałkowo 2:1 (25:14, 23:25, 15:7)
3 2018-10-06 UKS 17 Kalisz - SKS Murowana Goślina 2:0 (25:18, 25:20, 0:0)
4 2018-10-13 UKS HETMAN SOBIESKI Poznań - SKS Murowana Goślina 1:2 (25:23, 24:26, 12:15)
5 2018-10-13 UKS Hagard Strzałkowo - UKS HETMAN SOBIESKI Poznań 0:2 (11:25, 14:25, 0:0)
6 2018-10-13 SKS Murowana Goślina - UKS Hagard Strzałkowo 2:0 (25:9, 25:9, 0:0)
7 2018-10-20 UKS 17 Kalisz - UKS Hagard Strzałkowo 2:1 (19:25, 25:10, 15:8)
8 2018-10-20 UKS HETMAN SOBIESKI Poznań - UKS 17 Kalisz 0:2 (18:25, 26:28, 0:0)
9 2018-10-20 UKS Hagard Strzałkowo - UKS HETMAN SOBIESKI Poznań 0:2 (11:25, 25:27, 0:0)
10 2018-10-27 SKS Murowana Goślina - UKS HETMAN SOBIESKI Poznań 0:2 (13:25, 12:25, 0:0)
11 2018-10-27 UKS 17 Kalisz - SKS Murowana Goślina 2:0 (25:18, 25:22, 0:0)
12 2018-10-27 UKS HETMAN SOBIESKI Poznań - UKS 17 Kalisz 0:2 (15:25, 22:25, 0:0)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SPS Volley Piła 6115112314231
2UKS ZSMS Poznań 6115103314226
3VII LO SMS AMBER Kalisz 682410208315
4UKS AUGUSTYNKI Kalisz 660212253317
1 2018-10-06 SPS Volley Piła - UKS ZSMS Poznań 2:0 (25:21, 25:23, 0:0)
2 2018-10-06 VII LO SMS AMBER Kalisz - SPS Volley Piła 0:2 (6:25, 13:25, 0:0)
3 2018-10-06 UKS ZSMS Poznań - VII LO SMS AMBER Kalisz 2:0 (25:18, 25:9, 0:0)
4 2018-10-13 UKS AUGUSTYNKI Kalisz - SPS Volley Piła 0:2 (16:25, 16:25, 0:0)
5 2018-10-13 UKS ZSMS Poznań - UKS AUGUSTYNKI Kalisz 2:0 (25:11, 25:16, 0:0)
6 2018-10-13 SPS Volley Piła - UKS ZSMS Poznań 1:2 (25:23, 30:32, 9:15)
7 2018-10-20 VII LO SMS AMBER Kalisz - UKS AUGUSTYNKI Kalisz 2:1 (25:20, 17:25, 15:12)
8 2018-10-20 UKS ZSMS Poznań - VII LO SMS AMBER Kalisz 2:0 (25:13, 25:10, 0:0)
9 2018-10-20 UKS AUGUSTYNKI Kalisz - UKS ZSMS Poznań 0:2 (16:25, 19:25, 0:0)
10 2018-10-27 UKS AUGUSTYNKI Kalisz - VII LO SMS AMBER Kalisz 1:2 (25:20, 22:25, 11:15)
11 2018-10-27 SPS Volley Piła - UKS AUGUSTYNKI Kalisz 2:0 (25:21, 25:23, 0:0)
12 2018-10-27 VII LO SMS AMBER Kalisz - SPS Volley Piła 0:2 (11:25, 11:25, 0:0)

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS LIDER Rokietnica 6115113305224
2UKS PIAST Krotoszyn 6115104301216
3SKF Politechnika Poznańska 68268263261
4KS SIATKARZ Koło 660012132300
1 2018-10-06 KS SIATKARZ Koło - SKF Politechnika Poznańska 0:2 (5:25, 11:25, 0:0)
2 2018-10-06 UKS LIDER Rokietnica - KS SIATKARZ Koło 2:0 (25:9, 25:11, 0:0)
3 2018-10-06 SKF Politechnika Poznańska - UKS LIDER Rokietnica 0:2 (18:25, 18:25, 0:0)
4 2018-10-13 UKS LIDER Rokietnica - KS SIATKARZ Koło 2:0 (25:11, 25:15, 0:0)
5 2018-10-13 UKS PIAST Krotoszyn - UKS LIDER Rokietnica 0:2 (14:25, 23:25, 0:0)
6 2018-10-13 KS SIATKARZ Koło - UKS PIAST Krotoszyn 0:2 (10:25, 12:25, 0:0)
7 2018-10-20 UKS PIAST Krotoszyn - UKS LIDER Rokietnica 2:1 (16:25, 25:14, 15:9)
8 2018-10-20 SKF Politechnika Poznańska - UKS PIAST Krotoszyn 0:2 (10:25, 20:25, 0:0)
9 2018-10-20 UKS LIDER Rokietnica - SKF Politechnika Poznańska 2:1 (17:25, 25:13, 15:11)
10 2018-10-27 SKF Politechnika Poznańska - UKS PIAST Krotoszyn 1:2 (15:25, 25:18, 8:15)
11 2018-10-27 KS SIATKARZ Koło - SKF Politechnika Poznańska 0:2 (10:25, 20:25, 0:0)
12 2018-10-27 UKS PIAST Krotoszyn - KS SIATKARZ Koło 2:0 (25:10, 25:8, 0:0)

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1ENEA ENERGETYK Poznań 6126121307207
2UKS SZAMOTULANIN Szamotuły II610495279254
3UKS 9 Leszno 68258266286
4MKS MOS Turek 660012199304
1 2018-10-06 ENEA ENERGETYK Poznań - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły II 2:1 (25:13, 17:25, 15:4)
2 2018-10-06 MKS MOS Turek - ENEA ENERGETYK Poznań 0:2 (13:25, 18:25, 0:0)
3 2018-10-06 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły II - MKS MOS Turek 2:0 (25:9, 25:15, 0:0)
4 2018-10-13 UKS 9 Leszno - MKS MOS Turek 2:0 (29:27, 25:19, 0:0)
5 2018-10-13 ENEA ENERGETYK Poznań - UKS 9 Leszno 2:0 (25:18, 25:15, 0:0)
6 2018-10-13 MKS MOS Turek - ENEA ENERGETYK Poznań 0:2 (14:25, 18:25, 0:0)
7 2018-10-20 MKS MOS Turek - UKS 9 Leszno 0:2 (14:25, 19:25, 0:0)
8 2018-10-20 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły II - MKS MOS Turek 2:0 (25:14, 25:19, 0:0)
9 2018-10-20 UKS 9 Leszno - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły II 1:2 (25:27, 25:15, 12:15)
10 2018-11-03 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły II - ENEA ENERGETYK Poznań 0:2 (12:25, 18:25, 0:0)
11 2018-11-03 UKS 9 Leszno - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły II 0:2 (10:25, 18:25, 0:0)
12 2018-11-03 ENEA ENERGETYK Poznań - UKS 9 Leszno 2:0 (25:21, 25:18, 0:0)

Grupa 7

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS ŚRODA Środa Wlkp. 6115112296168
2TKS SIATKARZ Jarocin 6115103289183
3KTPS Konin 68248184251
4PSPS LIBERO Pleszew 660012133300
1 2018-10-06 UKS ŚRODA Środa Wlkp. - KTPS Konin 2:0 (25:5, 25:20, 0:0)
2 2018-10-06 PSPS LIBERO Pleszew - UKS ŚRODA Środa Wlkp. 0:2 (6:25, 10:25, 0:0)
3 2018-10-06 KTPS Konin - PSPS LIBERO Pleszew 2:0 (25:13, 25:14, 0:0)
4 2018-10-13 TKS SIATKARZ Jarocin - PSPS LIBERO Pleszew 2:0 (25:14, 25:11, 0:0)
5 2018-10-13 KTPS Konin - TKS SIATKARZ Jarocin 0:2 (9:25, 8:25, 0:0)
6 2018-10-13 PSPS LIBERO Pleszew - KTPS Konin 0:2 (16:25, 8:25, 0:0)
7 2018-10-20 PSPS LIBERO Pleszew - UKS ŚRODA Środa Wlkp. 0:2 (4:25, 12:25, 0:0)
8 2018-10-20 TKS SIATKARZ Jarocin - PSPS LIBERO Pleszew 2:0 (25:14, 25:11, 0:0)
9 2018-10-20 UKS ŚRODA Środa Wlkp. - TKS SIATKARZ Jarocin 2:0 (25:23, 25:12, 0:0)
10 2018-10-27 KTPS Konin - TKS SIATKARZ Jarocin 0:2 (10:25, 10:25, 0:0)
11 2018-10-27 UKS ŚRODA Środa Wlkp. - KTPS Konin 2:0 (25:9, 25:13, 0:0)
12 2018-10-27 TKS SIATKARZ Jarocin - UKS ŚRODA Środa Wlkp. 2:1 (25:14, 14:25, 15:7)

Grupa 8

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS ASBL Piła 2424010073
2ENEA ENERGETYK Poznań II2200473100
1 2018-10-20 ENEA ENERGETYK Poznań II - KS ASBL Piła 0:2 (14:25, 18:25, 0:0)
2 2018-10-20 KS ASBL Piła - ENEA ENERGETYK Poznań II 2:0 (25:20, 25:21, 0:0)