Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

III Liga Mężczyzn

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1ENEA ENERGETYK Poznań 7217214611491
2UKS 9 Leszno 7186198647586
3UKS SMS JOKER PIŁA 7731418696691
4KPS PROGRESS WRZEŚNIA 7721118628655
5TSK Orzeł Osiek 7511119631683
6UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 7521019566673
1 2019-10-09 KPS PROGRESS WRZEŚNIA - UKS SMS JOKER PIŁA 3:2 (28:26, 14:25, 21:25, 25:16, 15:9)
2 2019-09-28 UKS 9 Leszno - TSK Orzeł Osiek 3:1 (25:22, 20:25, 25:18, 25:21)
3 2019-09-28 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - ENEA ENERGETYK Poznań 1:3 (25:21, 14:25, 15:25, 23:25)
4 2019-10-05 KPS PROGRESS WRZEŚNIA - ENEA ENERGETYK Poznań 0:3 (13:25, 24:26, 20:25)
5 2019-10-05 UKS 9 Leszno - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 3:0 (25:20, 25:21, 25:21)
6 2019-10-05 UKS SMS JOKER PIŁA - TSK Orzeł Osiek 3:2 (26:24, 25:20, 22:25, 19:25, 15:8)
7 2019-10-19 TSK Orzeł Osiek - KPS PROGRESS WRZEŚNIA 1:3 (19:25, 17:25, 25:23, 20:25)
8 2019-10-19 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - UKS SMS JOKER PIŁA 2:3 (25:23, 25:23, 11:25, 19:25, 5:15)
9 2019-10-19 ENEA ENERGETYK Poznań - UKS 9 Leszno 3:1 (28:26, 22:25, 25:20, 25:18)
10 2019-11-16 KPS PROGRESS WRZEŚNIA - UKS 9 Leszno 1:3 (19:25, 25:16, 24:26, 20:25)
11 2019-11-16 UKS SMS JOKER PIŁA - ENEA ENERGETYK Poznań 1:3 (23:25, 16:25, 25:16, 23:25)
12 2019-11-16 TSK Orzeł Osiek - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 2:3 (25:15, 21:25, 22:25, 25:15, 12:15)
13 2019-11-30 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - KPS PROGRESS WRZEŚNIA 3:2 (27:25, 22:25, 24:26, 25:21, 16:14)
14 2019-11-30 ENEA ENERGETYK Poznań - TSK Orzeł Osiek 3:1 (23:25, 25:21, 25:10, 25:20)
15 2019-11-30 UKS 9 Leszno - UKS SMS JOKER PIŁA 3:1 (25:20, 23:25, 25:18, 25:19)
16 2019-12-07 KPS PROGRESS WRZEŚNIA - UKS SMS JOKER PIŁA 2:3 (25:23, 25:20, 23:25, 28:30, 16:18)
17 2019-12-07 TSK Orzeł Osiek - UKS 9 Leszno 1:3 (25:23, 22:25, 17:25, 22:25)
18 2019-12-07 ENEA ENERGETYK Poznań - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 3:0 (25:12, 25:20, 25:19)
19 2019-12-14 ENEA ENERGETYK Poznań - KPS PROGRESS WRZEŚNIA 3:0 (25:12, 25:21, 25:21)
20 2019-12-14 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - UKS 9 Leszno 1:3 (17:25, 25:27, 25:23, 15:25)
21 2019-12-14 TSK Orzeł Osiek - UKS SMS JOKER PIŁA 3:1 (18:25, 25:19, 25:23, 27:25)
22 2020-01-11 KPS PROGRESS WRZEŚNIA - TSK Orzeł Osiek 0:0
23 2020-01-11 UKS SMS JOKER PIŁA - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 0:0
24 2020-01-11 UKS 9 Leszno - ENEA ENERGETYK Poznań 0:0
25 2020-01-18 UKS 9 Leszno - KPS PROGRESS WRZEŚNIA 0:0
26 2020-01-18 ENEA ENERGETYK Poznań - UKS SMS JOKER PIŁA 0:0
27 2020-01-18 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - TSK Orzeł Osiek 0:0
28 2020-02-15 KPS PROGRESS WRZEŚNIA - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 0:0
29 2020-02-15 TSK Orzeł Osiek - ENEA ENERGETYK Poznań 0:0
30 2020-02-15 UKS SMS JOKER PIŁA - UKS 9 Leszno 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS AMBER Kalisz 7217211551391
2TG SOKÓŁ Kępno 7166198634551
3UKS PIĄTKA Turek 71451511597576
4TKS SIATKARZ Jarocin 81141516686691
5MKS Malanów 8821118636661
6SALOS SL Ostrów Wlkp. 8821118605658
7MUKS JANTAR Kalisz 700121366547
1 2019-09-21 MKS Malanów - TKS SIATKARZ Jarocin 0:3 (20:25, 20:25, 20:25)
2 2019-09-21 MUKS AMBER Kalisz - UKS PIĄTKA Turek 3:0 (25:15, 25:23, 25:21)
3 2019-09-21 SALOS SL Ostrów Wlkp. - TG SOKÓŁ Kępno 0:3 (20:25, 27:29, 18:25)
4 2019-11-23 UKS PIĄTKA Turek - SALOS SL Ostrów Wlkp. 3:0 (25:8, 25:19, 25:20)
5 2019-09-28 TKS SIATKARZ Jarocin - MUKS AMBER Kalisz 0:3 (19:25, 10:25, 18:25)
6 2019-09-28 MUKS JANTAR Kalisz - MKS Malanów 0:3 (21:25, 17:25, 20:25)
7 2019-10-05 MUKS AMBER Kalisz - MUKS JANTAR Kalisz 3:0 (25:10, 25:10, 25:14)
8 2019-10-26 TKS SIATKARZ Jarocin - SALOS SL Ostrów Wlkp. 3:2 (25:22, 25:22, 23:25, 19:25, 15:10)
9 2019-10-05 TG SOKÓŁ Kępno - UKS PIĄTKA Turek 3:0 (25:14, 25:23, 25:18)
10 2019-10-19 TKS SIATKARZ Jarocin - TG SOKÓŁ Kępno 2:3 (22:25, 25:14, 20:25, 25:21, 15:17)
11 2019-10-19 SALOS SL Ostrów Wlkp. - MUKS JANTAR Kalisz 3:0 (26:24, 25:17, 25:16)
12 2019-10-19 MKS Malanów - MUKS AMBER Kalisz 0:3 (12:25, 7:25, 27:29)
13 2019-11-09 SALOS SL Ostrów Wlkp. - MKS Malanów 3:0 (25:19, 27:25, 25:20)
14 2019-11-09 TG SOKÓŁ Kępno - MUKS JANTAR Kalisz 3:0 (25:15, 25:2, 25:16)
15 2019-11-09 UKS PIĄTKA Turek - TKS SIATKARZ Jarocin 3:1 (25:22, 36:34, 24:26, 25:21)
16 2019-11-16 MUKS JANTAR Kalisz - UKS PIĄTKA Turek 1:3 (19:25, 25:21, 17:25, 20:25)
17 2019-11-16 MKS Malanów - TG SOKÓŁ Kępno 2:3 (32:30, 22:25, 26:28, 25:20, 10:15)
18 2019-11-16 MUKS AMBER Kalisz - SALOS SL Ostrów Wlkp. 3:0 (25:18, 25:17, 25:16)
19 2019-11-30 TG SOKÓŁ Kępno - MUKS AMBER Kalisz 1:3 (25:17, 15:25, 25:27, 23:25)
20 2019-11-30 UKS PIĄTKA Turek - MKS Malanów 3:1 (25:18, 20:25, 28:26, 25:23)
21 2019-11-30 TKS SIATKARZ Jarocin - MUKS JANTAR Kalisz 3:0 (25:22, 25:15, 25:16)
22 2019-12-07 TKS SIATKARZ Jarocin - MKS Malanów 3:2 (26:24, 25:22, 17:25, 23:25, 15:13)
23 2020-01-19 UKS PIĄTKA Turek - MUKS AMBER Kalisz 0:0
24 2019-12-07 TG SOKÓŁ Kępno - SALOS SL Ostrów Wlkp. 3:1 (25:19, 22:25, 25:21, 25:17)
25 2019-12-14 SALOS SL Ostrów Wlkp. - UKS PIĄTKA Turek 2:3 (18:25, 25:19, 25:20, 23:25, 12:15)
26 2019-12-14 MUKS AMBER Kalisz - TKS SIATKARZ Jarocin 3:0 (25:17, 25:23, 28:26)
27 2019-12-14 MKS Malanów - MUKS JANTAR Kalisz 3:0 (25:12, 25:17, 25:21)
28 2019-12-21 MUKS JANTAR Kalisz - MUKS AMBER Kalisz 0:0
29 2019-12-21 SALOS SL Ostrów Wlkp. - TKS SIATKARZ Jarocin 0:0
30 2019-12-21 UKS PIĄTKA Turek - TG SOKÓŁ Kępno 0:0
31 2020-01-04 TG SOKÓŁ Kępno - TKS SIATKARZ Jarocin 0:0
32 2020-01-04 MUKS JANTAR Kalisz - SALOS SL Ostrów Wlkp. 0:0
33 2020-01-04 MUKS AMBER Kalisz - MKS Malanów 0:0
34 2020-01-11 MKS Malanów - SALOS SL Ostrów Wlkp. 0:0
35 2020-01-11 MUKS JANTAR Kalisz - TG SOKÓŁ Kępno 0:0
36 2020-01-11 TKS SIATKARZ Jarocin - UKS PIĄTKA Turek 0:0
37 2020-01-18 UKS PIĄTKA Turek - MUKS JANTAR Kalisz 0:0
38 2020-01-18 TG SOKÓŁ Kępno - MKS Malanów 0:0
39 2020-01-18 SALOS SL Ostrów Wlkp. - MUKS AMBER Kalisz 0:0
40 2020-02-15 MUKS AMBER Kalisz - TG SOKÓŁ Kępno 0:0
41 2020-02-15 MKS Malanów - UKS PIĄTKA Turek 0:0
42 2020-02-15 MUKS JANTAR Kalisz - TKS SIATKARZ Jarocin 0:0