Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Juniorzy

Etap 3

Grupa 8 - o miejsca 7-9

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Jarocin 0000000
2UKS 9 Leszno 0000000
3UKS SMS JOKER PIŁA II0000000
1 2020-01-25 UKS SMS JOKER PIŁA II - MKS Jarocin 0:0
2 2020-01-25 MKS Jarocin - UKS 9 Leszno 0:0
3 2020-01-25 UKS 9 Leszno - UKS SMS JOKER PIŁA II 0:0

Grupa 9 - o miejsca 10-12

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1IUKS JEDYNKA Poznań 0000000
2KPS PROGRESS WRZEŚNIA 0000000
3MUKS JANTAR Kalisz 0000000
1 2020-01-25 IUKS JEDYNKA Poznań - MUKS JANTAR Kalisz 0:0
2 2020-01-25 MUKS JANTAR Kalisz - KPS PROGRESS WRZEŚNIA 0:0
3 2020-01-25 KPS PROGRESS WRZEŚNIA - IUKS JEDYNKA Poznań 0:0

Etap 2

Grupa 4 - Półfinał

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1ENEA ENERGETYK Poznań 0000000
2SPS Konspol Słupca 0000000
1 2019-12-22 SPS Konspol Słupca - ENEA ENERGETYK Poznań 0:0
2 2020-01-05 ENEA ENERGETYK Poznań - SPS Konspol Słupca 0:0

Grupa 5 - Półfinał

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1ENEA ENERGETYK Poznań II0000000
2UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 0000000
1 2019-12-16 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - ENEA ENERGETYK Poznań II 0:0
2 2019-12-17 ENEA ENERGETYK Poznań II - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 0:0

Grupa 6 - Półfinał

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS PIĄTKA Turek 0000000
2UKS SMS JOKER PIŁA 0000000
1 2020-01-05 UKS PIĄTKA Turek - UKS SMS JOKER PIŁA 0:0
2 2020-01-12 UKS SMS JOKER PIŁA - UKS PIĄTKA Turek 0:0

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1ENEA ENERGETYK Poznań 6166162446268
2UKS PIĄTKA Turek 6104108400402
3UKS 9 Leszno 661612356434
4IUKS JEDYNKA Poznań 641414344442
1 2019-10-13 IUKS JEDYNKA Poznań - ENEA ENERGETYK Poznań 0:3 (8:25, 10:25, 17:25)
2 2019-10-13 ENEA ENERGETYK Poznań - UKS PIĄTKA Turek 3:0 (25:22, 25:20, 25:14)
3 2019-10-13 UKS PIĄTKA Turek - IUKS JEDYNKA Poznań 3:0 (25:23, 30:28, 25:14)
4 2019-10-27 UKS PIĄTKA Turek - UKS 9 Leszno 2:1 (25:16, 21:25, 25:17)
5 2019-10-27 UKS 9 Leszno - ENEA ENERGETYK Poznań 1:2 (14:25, 13:25, 29:27)
6 2019-10-27 ENEA ENERGETYK Poznań - UKS PIĄTKA Turek 2:1 (19:25, 25:9, 25:13)
7 2019-11-10 UKS 9 Leszno - IUKS JEDYNKA Poznań 2:1 (19:25, 25:15, 25:23)
8 2019-11-10 IUKS JEDYNKA Poznań - UKS PIĄTKA Turek 1:2 (26:28, 16:25, 25:20)
9 2019-11-10 UKS PIĄTKA Turek - UKS 9 Leszno 2:1 (25:21, 25:22, 23:25)
10 2019-11-24 ENEA ENERGETYK Poznań - IUKS JEDYNKA Poznań 3:0 (25:10, 25:13, 25:16)
11 2019-11-24 IUKS JEDYNKA Poznań - UKS 9 Leszno 2:1 (25:18, 29:27, 21:25)
12 2019-11-24 UKS 9 Leszno - ENEA ENERGETYK Poznań 0:3 (11:25, 11:25, 13:25)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1ENEA ENERGETYK Poznań II6166162448346
2SPS Konspol Słupca 6104108414383
3MKS Jarocin 662612352437
4MUKS JANTAR Kalisz 640414375423
1 2019-10-13 ENEA ENERGETYK Poznań II - SPS Konspol Słupca 2:1 (25:21, 23:25, 25:22)
2 2019-10-13 SPS Konspol Słupca - MKS Jarocin 2:1 (24:26, 25:21, 25:18)
3 2019-10-13 MKS Jarocin - ENEA ENERGETYK Poznań II 0:3 (14:25, 12:25, 19:25)
4 2019-10-27 MKS Jarocin - MUKS JANTAR Kalisz 2:1 (25:21, 27:25, 13:25)
5 2019-10-27 MUKS JANTAR Kalisz - ENEA ENERGETYK Poznań II 0:3 (21:25, 21:25, 18:25)
6 2019-10-27 ENEA ENERGETYK Poznań II - MKS Jarocin 2:1 (25:20, 24:26, 25:18)
7 2019-11-10 MUKS JANTAR Kalisz - ENEA ENERGETYK Poznań II 0:3 (14:25, 18:25, 21:25)
8 2019-11-10 ENEA ENERGETYK Poznań II - SPS Konspol Słupca 3:0 (25:16, 25:16, 26:24)
9 2019-11-10 SPS Konspol Słupca - MUKS JANTAR Kalisz 2:1 (25:18, 21:25, 25:20)
10 2019-11-24 SPS Konspol Słupca - MKS Jarocin 3:0 (25:15, 25:17, 25:14)
11 2019-11-24 MKS Jarocin - MUKS JANTAR Kalisz 2:1 (25:21, 17:25, 25:22)
12 2019-11-24 MUKS JANTAR Kalisz - SPS Konspol Słupca 1:2 (13:25, 25:20, 22:25)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS SMS JOKER PIŁA 6155153441333
2UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 6125126419388
3UKS SMS JOKER PIŁA II661612362412
4KPS PROGRESS WRZEŚNIA 631315348437
1 2019-10-12 KPS PROGRESS WRZEŚNIA - UKS SMS JOKER PIŁA II 2:1 (25:17, 20:25, 25:11)
2 2019-10-12 UKS SMS JOKER PIŁA II - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 0:3 (20:25, 23:25, 13:25)
3 2019-10-12 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - KPS PROGRESS WRZEŚNIA 2:1 (25:17, 32:34, 25:18)
4 2019-10-26 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - UKS SMS JOKER PIŁA 2:1 (25:21, 25:23, 11:25)
5 2019-10-26 UKS SMS JOKER PIŁA - KPS PROGRESS WRZEŚNIA 3:0 (25:10, 25:13, 25:19)
6 2019-10-26 KPS PROGRESS WRZEŚNIA - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 0:3 (25:27, 20:25, 21:25)
7 2019-11-09 UKS SMS JOKER PIŁA II - UKS SMS JOKER PIŁA 0:3 (14:25, 23:25, 18:25)
8 2019-11-09 UKS SMS JOKER PIŁA - KPS PROGRESS WRZEŚNIA 3:0 (25:16, 25:14, 25:16)
9 2019-11-09 KPS PROGRESS WRZEŚNIA - UKS SMS JOKER PIŁA II 0:3 (21:25, 15:25, 19:25)
10 2019-11-23 UKS SMS JOKER PIŁA - UKS SMS JOKER PIŁA II 2:1 (22:25, 25:23, 25:22)
11 2019-11-23 UKS SMS JOKER PIŁA II - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 1:2 (25:15, 14:25, 14:25)
12 2019-11-23 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - UKS SMS JOKER PIŁA 0:3 (23:25, 14:25, 22:25)