Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Kadeci

Etap 2

Grupa 2 - FINAŁ

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 36390225168
2ENEA ENERGETYK Poznań 35265248240
3UKS SMS JOKER PIŁA 34156249243
4KPS PROGRESS WRZEŚNIA 33009154225
1 2020-02-14 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - KPS PROGRESS WRZEŚNIA 3:0 (25:16, 25:21, 25:16)
2 2020-02-14 ENEA ENERGETYK Poznań - UKS SMS JOKER PIŁA 3:2 (18:25, 28:30, 25:22, 30:28, 15:11)
3 2020-02-15 ENEA ENERGETYK Poznań - KPS PROGRESS WRZEŚNIA 3:0 (25:14, 25:18, 25:17)
4 2020-02-15 UKS SMS JOKER PIŁA - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 0:3 (21:25, 20:25, 17:25)
5 2020-02-16 KPS PROGRESS WRZEŚNIA - UKS SMS JOKER PIŁA 0:3 (15:25, 15:25, 22:25)
6 2020-02-16 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - ENEA ENERGETYK Poznań 3:0 (25:22, 25:23, 25:12)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 164114431112921057
2ENEA ENERGETYK Poznań 16401343101273917
3UKS SMS JOKER PIŁA 164013411513171096
4KPS PROGRESS WRZEŚNIA 16289322412221193
5IUKS JEDYNKA Poznań 16238313113381283
6KKS ASTRA Krotoszyn 16239283012071227
7UKS 9 Leszno 16102154211051319
8MUKS JANTAR Kalisz 16627438991228
9SPS Konspol Słupca 165210449841317
1 2019-09-22 UKS 9 Leszno - IUKS JEDYNKA Poznań 2:3 (25:23, 22:25, 15:25, 25:23, 11:15)
2 2019-09-22 SPS Konspol Słupca - KKS ASTRA Krotoszyn 1:3 (13:25, 25:21, 20:25, 18:25)
3 2019-09-22 KPS PROGRESS WRZEŚNIA - MUKS JANTAR Kalisz 3:0 (25:8, 25:19, 25:17)
4 2019-10-09 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - ENEA ENERGETYK Poznań 3:1 (25:20, 22:25, 25:20, 25:22)
5 2019-09-29 MUKS JANTAR Kalisz - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 0:3 (12:25, 16:25, 24:26)
6 2019-09-29 KKS ASTRA Krotoszyn - KPS PROGRESS WRZEŚNIA 0:3 (22:25, 15:25, 24:26)
7 2019-09-29 IUKS JEDYNKA Poznań - SPS Konspol Słupca 3:0 (25:14, 25:21, 25:17)
8 2019-09-29 UKS SMS JOKER PIŁA - UKS 9 Leszno 3:0 (25:20, 25:11, 25:19)
9 2019-10-06 SPS Konspol Słupca - UKS SMS JOKER PIŁA 0:3 (12:25, 17:25, 21:25)
10 2019-10-06 KPS PROGRESS WRZEŚNIA - IUKS JEDYNKA Poznań 2:3 (17:25, 25:18, 25:17, 23:25, 7:15)
11 2019-10-06 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - KKS ASTRA Krotoszyn 3:0 (25:15, 25:13, 25:20)
12 2019-10-06 ENEA ENERGETYK Poznań - MUKS JANTAR Kalisz 3:0 (25:6, 25:10, 25:12)
13 2019-10-13 KKS ASTRA Krotoszyn - ENEA ENERGETYK Poznań 0:3 (13:25, 9:25, 14:25)
14 2019-10-13 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - IUKS JEDYNKA Poznań 3:0 (25:13, 25:20, 25:22)
15 2019-10-13 UKS SMS JOKER PIŁA - KPS PROGRESS WRZEŚNIA 3:0 (25:21, 25:23, 25:14)
16 2019-10-26 SPS Konspol Słupca - UKS 9 Leszno 3:2 (25:18, 26:24, 17:25, 17:25, 15:13)
17 2019-10-20 KPS PROGRESS WRZEŚNIA - UKS 9 Leszno 3:0 (25:15, 25:21, 26:24)
18 2019-10-19 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - UKS SMS JOKER PIŁA 1:3 (23:25, 26:24, 22:25, 23:25)
19 2019-10-20 ENEA ENERGETYK Poznań - IUKS JEDYNKA Poznań 3:0 (25:17, 25:14, 25:21)
20 2019-10-20 MUKS JANTAR Kalisz - KKS ASTRA Krotoszyn 0:3 (23:25, 10:25, 22:25)
21 2019-10-27 IUKS JEDYNKA Poznań - MUKS JANTAR Kalisz 3:0 (25:17, 25:19, 25:19)
22 2019-10-26 UKS SMS JOKER PIŁA - ENEA ENERGETYK Poznań 3:1 (20:25, 25:21, 25:22, 25:18)
23 2019-10-05 UKS 9 Leszno - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 0:3 (15:25, 17:25, 16:25)
24 2019-10-27 SPS Konspol Słupca - KPS PROGRESS WRZEŚNIA 0:3 (25:27, 21:25, 19:25)
25 2019-11-06 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - SPS Konspol Słupca 3:0 (25:17, 25:16, 25:12)
26 2019-11-06 ENEA ENERGETYK Poznań - UKS 9 Leszno 3:0 (25:16, 25:11, 25:13)
27 2019-11-06 MUKS JANTAR Kalisz - UKS SMS JOKER PIŁA 0:3 (16:25, 19:25, 14:25)
28 2019-11-06 KKS ASTRA Krotoszyn - IUKS JEDYNKA Poznań 3:0 (25:18, 25:20, 25:19)
29 2019-11-10 UKS SMS JOKER PIŁA - KKS ASTRA Krotoszyn 3:0 (25:13, 25:19, 25:14)
30 2019-11-09 UKS 9 Leszno - MUKS JANTAR Kalisz 3:0 (29:27, 25:16, 25:22)
31 2019-11-09 SPS Konspol Słupca - ENEA ENERGETYK Poznań 0:3 (11:25, 9:25, 13:25)
32 2019-11-07 KPS PROGRESS WRZEŚNIA - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 0:3 (17:25, 21:25, 22:25)
33 2019-11-17 ENEA ENERGETYK Poznań - KPS PROGRESS WRZEŚNIA 3:0 (25:11, 25:15, 25:12)
34 2019-11-17 MUKS JANTAR Kalisz - SPS Konspol Słupca 3:0 (28:26, 25:21, 25:19)
35 2019-11-17 KKS ASTRA Krotoszyn - UKS 9 Leszno 3:2 (23:25, 25:15, 23:25, 25:17, 15:8)
36 2019-11-17 IUKS JEDYNKA Poznań - UKS SMS JOKER PIŁA 3:2 (25:18, 18:25, 22:25, 25:13, 15:10)
37 2019-11-24 IUKS JEDYNKA Poznań - UKS 9 Leszno 3:0 (25:15, 25:17, 25:22)
38 2019-11-23 KKS ASTRA Krotoszyn - SPS Konspol Słupca 3:0 (25:11, 25:21, 25:10)
39 2019-11-24 MUKS JANTAR Kalisz - KPS PROGRESS WRZEŚNIA 0:3 (10:25, 22:25, 22:25)
40 2019-11-24 ENEA ENERGETYK Poznań - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 2:3 (25:21, 25:18, 22:25, 16:25, 12:15)
41 2019-12-01 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - MUKS JANTAR Kalisz 3:0 (25:17, 25:13, 25:17)
42 2019-12-01 KPS PROGRESS WRZEŚNIA - KKS ASTRA Krotoszyn 2:3 (24:26, 25:19, 25:21, 20:25, 10:15)
43 2019-12-01 SPS Konspol Słupca - IUKS JEDYNKA Poznań 1:3 (14:25, 25:22, 10:25, 14:25)
44 2019-11-30 UKS 9 Leszno - UKS SMS JOKER PIŁA 0:3 (14:25, 22:25, 19:25)
45 2020-01-16 UKS SMS JOKER PIŁA - SPS Konspol Słupca 3:0 (25:18, 25:16, 25:19)
46 2019-12-04 IUKS JEDYNKA Poznań - KPS PROGRESS WRZEŚNIA 2:3 (25:16, 20:25, 20:25, 25:21, 16:18)
47 2019-12-04 KKS ASTRA Krotoszyn - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 0:3 (11:25, 20:25, 23:25)
48 2019-12-04 MUKS JANTAR Kalisz - ENEA ENERGETYK Poznań 0:3 (13:25, 14:25, 17:25)
49 2019-12-08 ENEA ENERGETYK Poznań - KKS ASTRA Krotoszyn 3:0 (25:20, 25:20, 25:17)
50 2019-12-08 IUKS JEDYNKA Poznań - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 1:3 (18:25, 25:22, 23:25, 19:25)
51 2019-12-11 KPS PROGRESS WRZEŚNIA - UKS SMS JOKER PIŁA 1:3 (14:25, 25:21, 22:25, 16:25)
52 2019-12-08 UKS 9 Leszno - SPS Konspol Słupca 3:0 (25:22, 25:12, 25:17)
53 2019-12-15 UKS 9 Leszno - KPS PROGRESS WRZEŚNIA 0:3 (16:25, 26:28, 22:25)
54 2019-12-15 UKS SMS JOKER PIŁA - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 0:3 (23:25, 21:25, 19:25)
55 2019-12-15 IUKS JEDYNKA Poznań - ENEA ENERGETYK Poznań 1:3 (20:25, 27:25, 22:25, 17:25)
56 2019-12-15 KKS ASTRA Krotoszyn - MUKS JANTAR Kalisz 3:0 (25:20, 25:19, 25:21)
57 2019-12-22 MUKS JANTAR Kalisz - IUKS JEDYNKA Poznań 0:3 (19:25, 9:25, 12:25)
58 2020-01-09 ENEA ENERGETYK Poznań - UKS SMS JOKER PIŁA 3:0 (25:19, 25:23, 25:19)
59 2019-12-14 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - UKS 9 Leszno 3:0 (25:17, 26:24, 25:17)
60 2019-12-22 KPS PROGRESS WRZEŚNIA - SPS Konspol Słupca 3:1 (25:17, 25:22, 23:25, 25:21)
61 2020-01-09 SPS Konspol Słupca - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 1:3 (25:21, 18:25, 16:25, 22:25)
62 2020-01-05 UKS 9 Leszno - ENEA ENERGETYK Poznań 0:3 (22:25, 16:25, 10:25)
63 2020-01-05 UKS SMS JOKER PIŁA - MUKS JANTAR Kalisz 3:1 (25:18, 25:13, 19:25, 25:10)
64 2020-01-16 IUKS JEDYNKA Poznań - KKS ASTRA Krotoszyn 2:3 (25:23, 16:25, 20:25, 26:24, 11:15)
65 2020-01-12 KKS ASTRA Krotoszyn - UKS SMS JOKER PIŁA 1:3 (26:24, 11:25, 20:25, 14:25)
66 2020-01-12 MUKS JANTAR Kalisz - UKS 9 Leszno 3:1 (25:21, 17:25, 25:17, 25:23)
67 2020-01-12 ENEA ENERGETYK Poznań - SPS Konspol Słupca 3:0 (25:15, 25:17, 25:13)
68 2020-01-12 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - KPS PROGRESS WRZEŚNIA 0:3 (14:25, 20:25, 18:25)
69 2020-01-19 KPS PROGRESS WRZEŚNIA - ENEA ENERGETYK Poznań 0:3 (15:25, 20:25, 18:25)
70 2020-01-19 SPS Konspol Słupca - MUKS JANTAR Kalisz 3:0 (25:22, 25:23, 27:25)
71 2020-01-19 UKS 9 Leszno - KKS ASTRA Krotoszyn 2:3 (25:21, 11:25, 25:23, 21:25, 13:15)
72 2020-01-19 UKS SMS JOKER PIŁA - IUKS JEDYNKA Poznań 3:1 (25:21, 25:19, 19:25, 25:21)