Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Młodzicy

Etap 4

Grupa 16 - FINAŁ

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1ENEA ENERGETYK Poznań 5105100250155
2UKS SMS JOKER PIŁA 58364208224
3IUKS JEDYNKA Poznań 58375259230
4MUKS JANTAR Kalisz 58365239229
5UKS PIĄTKA Turek 56138215246
6UKS POLON Krotoszyn 550010165252
1 2020-02-21 UKS PIĄTKA Turek - UKS SMS JOKER PIŁA 0:2 (20:25, 22:25, 0:0)
2 2020-02-21 MUKS JANTAR Kalisz - UKS POLON Krotoszyn 2:0 (25:15, 25:17, 0:0)
3 2020-02-21 ENEA ENERGETYK Poznań - IUKS JEDYNKA Poznań 2:0 (25:14, 25:19, 0:0)
4 2020-02-22 UKS SMS JOKER PIŁA - UKS POLON Krotoszyn 2:0 (25:22, 25:20, 0:0)
5 2020-02-22 UKS PIĄTKA Turek - IUKS JEDYNKA Poznań 1:2 (25:13, 12:25, 17:19)
6 2020-02-22 MUKS JANTAR Kalisz - ENEA ENERGETYK Poznań 0:2 (22:25, 12:25, 0:0)
7 2020-02-22 IUKS JEDYNKA Poznań - UKS POLON Krotoszyn 2:0 (25:16, 25:15, 0:0)
8 2020-02-22 MUKS JANTAR Kalisz - UKS SMS JOKER PIŁA 0:2 (22:25, 18:25, 0:0)
9 2020-02-22 ENEA ENERGETYK Poznań - UKS PIĄTKA Turek 2:0 (25:18, 25:21, 0:0)
10 2020-02-23 UKS SMS JOKER PIŁA - IUKS JEDYNKA Poznań 0:2 (19:25, 11:25, 0:0)
11 2020-02-23 UKS POLON Krotoszyn - ENEA ENERGETYK Poznań 0:2 (11:25, 10:25, 0:0)
12 2020-02-23 UKS PIĄTKA Turek - MUKS JANTAR Kalisz 0:2 (12:25, 16:25, 0:0)
13 2020-02-23 ENEA ENERGETYK Poznań - UKS SMS JOKER PIŁA 2:0 (25:8, 25:20, 0:0)
14 2020-02-23 IUKS JEDYNKA Poznań - MUKS JANTAR Kalisz 1:2 (25:17, 31:33, 13:15)
15 2020-02-23 UKS POLON Krotoszyn - UKS PIĄTKA Turek 0:2 (14:25, 25:27, 0:0)

Grupa 17 - M 7-9

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1AZS UAM Poznań 2424010080
2UKS PIAST Krotoszyn 23123107112
3ENEA ENERGETYK Poznań II2201499114
1 2020-03-07 AZS UAM Poznań - UKS PIAST Krotoszyn 2:0 (25:20, 25:23, 0:0)
2 2020-03-07 UKS PIAST Krotoszyn - ENEA ENERGETYK Poznań II 2:1 (25:23, 23:25, 16:14)
3 2020-03-07 ENEA ENERGETYK Poznań II - AZS UAM Poznań 0:2 (19:25, 18:25, 0:0)

Grupa 18 - M 10-11

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS KANGUR Nowy Tomyśl 121205035
2UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 110023550
1 2020-03-07 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - MKS KANGUR Nowy Tomyśl 0:2 (20:25, 15:25, 0:0)

Grupa 19 - M 12-14

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Jarocin 2424110689
2MUKS GROM Kalisz 23133123114
3TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne 2201489115
1 2020-03-07 MKS Jarocin - TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne 2:0 (25:16, 25:15, 0:0)
2 2020-03-07 TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne - MUKS GROM Kalisz 1:2 (27:25, 21:25, 10:15)
3 2020-03-07 MUKS GROM Kalisz - MKS Jarocin 1:2 (22:25, 25:16, 11:15)

Etap 3

Grupa 11 - M 1-11

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS SMS JOKER PIŁA 6115113326243
2UKS PIĄTKA Turek 610486294281
3AZS UAM Poznań 69377274290
4MKS KANGUR Nowy Tomyśl 660212230310
1 2020-01-04 UKS SMS JOKER PIŁA - UKS PIĄTKA Turek 2:0 (25:19, 25:16, 0:0)
2 2020-01-04 UKS PIĄTKA Turek - MKS KANGUR Nowy Tomyśl 2:0 (25:22, 25:13, 0:0)
3 2020-01-04 MKS KANGUR Nowy Tomyśl - UKS SMS JOKER PIŁA 0:2 (17:25, 12:25, 0:0)
4 2020-01-11 AZS UAM Poznań - MKS KANGUR Nowy Tomyśl 2:0 (25:17, 25:18, 0:0)
5 2020-01-11 MKS KANGUR Nowy Tomyśl - UKS SMS JOKER PIŁA 0:2 (21:25, 13:25, 0:0)
6 2020-01-11 UKS SMS JOKER PIŁA - AZS UAM Poznań 2:0 (25:15, 25:15, 0:0)
7 2020-01-18 UKS PIĄTKA Turek - UKS SMS JOKER PIŁA 2:1 (20:25, 25:23, 15:13)
8 2020-01-18 UKS SMS JOKER PIŁA - AZS UAM Poznań 2:1 (25:27, 25:17, 15:11)
9 2020-01-18 AZS UAM Poznań - UKS PIĄTKA Turek 0:2 (17:25, 21:25, 0:0)
10 2020-02-15 MKS KANGUR Nowy Tomyśl - AZS UAM Poznań 1:2 (21:25, 25:11, 0:0, 4:15)
11 2020-02-15 AZS UAM Poznań - UKS PIĄTKA Turek 2:0 (25:21, 25:19, 0:0)
12 2020-02-15 UKS PIĄTKA Turek - MKS KANGUR Nowy Tomyśl 2:1 (19:25, 25:20, 0:0, 15:2)

Grupa 12 - M 1-11

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS JANTAR Kalisz 6126120301195
2UKS POLON Krotoszyn 69366251269
3ENEA ENERGETYK Poznań II660012213301
1 2020-01-11 UKS POLON Krotoszyn - ENEA ENERGETYK Poznań II 2:0 (25:16, 25:19, 0:0)
2 2020-01-11 ENEA ENERGETYK Poznań II - MUKS JANTAR Kalisz 0:2 (17:25, 12:25, 0:0)
3 2020-01-11 MUKS JANTAR Kalisz - UKS POLON Krotoszyn 2:0 (25:21, 25:14, 0:0)
4 2020-01-18 MUKS JANTAR Kalisz - UKS POLON Krotoszyn 2:0 (25:10, 25:12, 0:0)
5 2020-01-18 UKS POLON Krotoszyn - ENEA ENERGETYK Poznań II 2:0 (25:19, 25:21, 0:0)
6 2020-01-18 ENEA ENERGETYK Poznań II - MUKS JANTAR Kalisz 0:2 (20:25, 19:25, 0:0)
7 2020-02-15 ENEA ENERGETYK Poznań II - MUKS JANTAR Kalisz 0:2 (11:25, 16:25, 0:0)
8 2020-02-15 MUKS JANTAR Kalisz - UKS POLON Krotoszyn 2:0 (26:24, 25:19, 0:0)
9 2020-02-15 UKS POLON Krotoszyn - ENEA ENERGETYK Poznań II 2:0 (26:24, 25:19, 0:0)

Grupa 13 - M 1-11

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1ENEA ENERGETYK Poznań 6126120300191
2IUKS JEDYNKA Poznań 610484271202
3UKS PIAST Krotoszyn 68248230259
4UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 660012151300
1 2020-01-04 UKS PIAST Krotoszyn - IUKS JEDYNKA Poznań 0:2 (24:26, 21:25, 0:0)
2 2020-01-04 IUKS JEDYNKA Poznań - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 2:0 (25:4, 25:9, 0:0)
3 2020-01-04 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - UKS PIAST Krotoszyn 0:2 (11:25, 16:25, 0:0)
4 2020-01-11 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - ENEA ENERGETYK Poznań 0:2 (12:25, 10:25, 0:0)
5 2020-01-11 ENEA ENERGETYK Poznań - UKS PIAST Krotoszyn 2:0 (25:16, 25:17, 0:0)
6 2020-01-11 UKS PIAST Krotoszyn - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 2:0 (25:11, 25:20, 0:0)
7 2020-01-18 IUKS JEDYNKA Poznań - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 2:0 (25:11, 25:9, 0:0)
8 2020-01-18 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - ENEA ENERGETYK Poznań 0:2 (15:25, 23:25, 0:0)
9 2020-01-18 ENEA ENERGETYK Poznań - IUKS JEDYNKA Poznań 2:0 (25:15, 25:22, 0:0)
10 2020-02-15 ENEA ENERGETYK Poznań - IUKS JEDYNKA Poznań 2:0 (25:20, 25:13, 0:0)
11 2020-02-15 IUKS JEDYNKA Poznań - UKS PIAST Krotoszyn 2:0 (25:12, 25:12, 0:0)
12 2020-02-15 UKS PIAST Krotoszyn - ENEA ENERGETYK Poznań 0:2 (20:25, 8:25, 0:0)

Grupa 14 - M 12-16

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Jarocin 6126121314190
2TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne 69378271303
3TG SOKÓŁ Kępno 660212229321
1 2020-01-11 TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne - MKS Jarocin 1:2 (12:25, 25:23, 14:16)
2 2020-01-11 MKS Jarocin - TG SOKÓŁ Kępno 2:0 (25:13, 25:9, 0:0)
3 2020-01-11 TG SOKÓŁ Kępno - TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne 0:2 (15:25, 17:25, 0:0)
4 2020-01-18 TG SOKÓŁ Kępno - TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne 1:2 (25:17, 19:25, 8:15)
5 2020-01-18 TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne - MKS Jarocin 0:2 (11:25, 14:25, 0:0)
6 2020-01-18 MKS Jarocin - TG SOKÓŁ Kępno 2:0 (25:18, 25:16, 0:0)
7 2020-02-15 MKS Jarocin - TG SOKÓŁ Kępno 2:0 (25:14, 25:20, 0:0)
8 2020-02-15 TG SOKÓŁ Kępno - TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne 1:2 (25:22, 25:27, 5:15)
9 2020-02-15 TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne - MKS Jarocin 0:2 (17:25, 7:25, 0:0)

Grupa 15 - M 12-16

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS GROM Kalisz 2424010066
2SKS Murowana Goślina 2200466100
1 2020-01-18 MUKS GROM Kalisz - SKS Murowana Goślina 2:0 (25:17, 25:15, 0:0)
2 2020-02-15 SKS Murowana Goślina - MUKS GROM Kalisz 0:2 (14:25, 20:25, 0:0)

Etap 2

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS POLON Krotoszyn 6115102283161
2UKS PIAST Krotoszyn 6115102283207
3MKS KANGUR Nowy Tomyśl 68248219226
4SKS Murowana Goślina 650012109300
1 2019-11-23 SKS Murowana Goślina - UKS PIAST Krotoszyn 0:2 (18:25, 17:25, 0:0)
2 2019-11-23 UKS PIAST Krotoszyn - MKS KANGUR Nowy Tomyśl 2:0 (25:11, 25:17, 0:0)
3 2019-11-23 MKS KANGUR Nowy Tomyśl - SKS Murowana Goślina 2:0 (25:14, 25:12, 0:0)
4 2019-11-30 UKS POLON Krotoszyn - SKS Murowana Goślina 2:0 (25:5, 25:11, 0:0)
5 2019-11-30 SKS Murowana Goślina - UKS PIAST Krotoszyn 0:2 (14:25, 12:25, 0:0)
6 2019-11-30 UKS PIAST Krotoszyn - UKS POLON Krotoszyn 0:2 (18:25, 15:25, 0:0)
7 2019-12-07 UKS PIAST Krotoszyn - MKS KANGUR Nowy Tomyśl 2:0 (25:19, 25:16, 0:0)
8 2019-12-07 MKS KANGUR Nowy Tomyśl - UKS POLON Krotoszyn 0:2 (11:25, 21:25, 0:0)
9 2019-12-07 UKS POLON Krotoszyn - UKS PIAST Krotoszyn 0:2 (15:25, 18:25, 0:0)
10 2019-12-14 MKS KANGUR Nowy Tomyśl - UKS POLON Krotoszyn 0:2 (15:25, 9:25, 0:0)
11 2019-12-14 UKS POLON Krotoszyn - SKS Murowana Goślina 2:0 (25:6, 25:0, 0:0)
12 2019-12-14 SKS Murowana Goślina - MKS KANGUR Nowy Tomyśl 0:2 (0:25, 0:25, 0:0)

Grupa 7

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS PIĄTKA Turek 6126120300142
2UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 69367248273
3TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne 660112177310
1 2019-11-30 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne 2:0 (25:19, 25:12, 0:0)
2 2019-11-30 TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne - UKS PIĄTKA Turek 0:2 (6:25, 15:25, 0:0)
3 2019-11-30 UKS PIĄTKA Turek - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 2:0 (25:15, 25:18, 0:0)
4 2019-12-07 TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne - UKS PIĄTKA Turek 0:2 (8:25, 7:25, 0:0)
5 2019-12-07 UKS PIĄTKA Turek - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 2:0 (25:15, 25:14, 0:0)
6 2019-12-07 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne 2:1 (25:19, 19:25, 15:11)
7 2019-12-14 UKS PIĄTKA Turek - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 2:0 (25:14, 25:12, 0:0)
8 2019-12-14 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne 2:0 (25:13, 26:24, 0:0)
9 2019-12-14 TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne - UKS PIĄTKA Turek 0:2 (4:25, 14:25, 0:0)

Grupa 8

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS JANTAR Kalisz 6115114341266
2AZS UAM Poznań 69387300298
3MKS Jarocin 671311241318
1 2019-11-30 AZS UAM Poznań - MKS Jarocin 1:2 (25:12, 20:25, 11:15)
2 2019-11-30 MKS Jarocin - MUKS JANTAR Kalisz 0:2 (25:27, 7:25, 0:0)
3 2019-11-30 MUKS JANTAR Kalisz - AZS UAM Poznań 2:0 (25:16, 25:20, 0:0)
4 2019-12-07 MUKS JANTAR Kalisz - AZS UAM Poznań 2:1 (25:13, 23:25, 15:12)
5 2019-12-07 AZS UAM Poznań - MKS Jarocin 2:0 (25:21, 25:13, 0:0)
6 2019-12-07 MKS Jarocin - MUKS JANTAR Kalisz 1:2 (19:25, 25:20, 13:15)
7 2019-12-14 MKS Jarocin - MUKS JANTAR Kalisz 0:2 (18:25, 15:25, 0:0)
8 2019-12-14 MUKS JANTAR Kalisz - AZS UAM Poznań 1:2 (25:13, 24:26, 17:19)
9 2019-12-14 AZS UAM Poznań - MKS Jarocin 2:0 (25:13, 25:20, 0:0)

Grupa 9

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1ENEA ENERGETYK Poznań 6126120303163
2ENEA ENERGETYK Poznań II69366253219
3TG SOKÓŁ Kępno 660012126300
1 2019-11-30 ENEA ENERGETYK Poznań II - ENEA ENERGETYK Poznań 0:2 (18:25, 19:25, 0:0)
2 2019-11-30 TG SOKÓŁ Kępno - ENEA ENERGETYK Poznań II 0:2 (12:25, 15:25, 0:0)
3 2019-11-30 ENEA ENERGETYK Poznań - TG SOKÓŁ Kępno 2:0 (25:12, 25:8, 0:0)
4 2019-12-07 ENEA ENERGETYK Poznań II - TG SOKÓŁ Kępno 2:0 (25:4, 25:16, 0:0)
5 2019-12-07 TG SOKÓŁ Kępno - ENEA ENERGETYK Poznań 0:2 (10:25, 8:25, 0:0)
6 2019-12-07 ENEA ENERGETYK Poznań - ENEA ENERGETYK Poznań II 2:0 (25:9, 28:26, 0:0)
7 2019-12-07 ENEA ENERGETYK Poznań - ENEA ENERGETYK Poznań II 2:0 (25:14, 25:17, 0:0)
8 2019-12-07 ENEA ENERGETYK Poznań II - TG SOKÓŁ Kępno 2:0 (25:12, 25:7, 0:0)
9 2019-12-07 TG SOKÓŁ Kępno - ENEA ENERGETYK Poznań 0:2 (8:25, 14:25, 0:0)

Grupa 10

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1IUKS JEDYNKA Poznań 6115103294199
2UKS SMS JOKER PIŁA 610494302227
3MUKS GROM Kalisz 660012130300
1 2019-11-30 MUKS GROM Kalisz - IUKS JEDYNKA Poznań 0:2 (5:25, 6:25, 0:0)
2 2019-11-30 IUKS JEDYNKA Poznań - UKS SMS JOKER PIŁA 2:1 (25:23, 20:25, 15:11)
3 2019-11-30 UKS SMS JOKER PIŁA - MUKS GROM Kalisz 2:0 (25:8, 25:15, 0:0)
4 2019-12-07 UKS SMS JOKER PIŁA - MUKS GROM Kalisz 2:0 (25:14, 25:12, 0:0)
5 2019-12-07 MUKS GROM Kalisz - IUKS JEDYNKA Poznań 0:2 (9:25, 9:25, 0:0)
6 2019-12-07 IUKS JEDYNKA Poznań - UKS SMS JOKER PIŁA 0:2 (20:25, 14:25, 0:0)
7 2019-12-14 IUKS JEDYNKA Poznań - UKS SMS JOKER PIŁA 2:0 (25:23, 25:20, 0:0)
8 2019-12-14 UKS SMS JOKER PIŁA - MUKS GROM Kalisz 2:0 (25:12, 25:22, 0:0)
9 2019-12-14 MUKS GROM Kalisz - IUKS JEDYNKA Poznań 0:2 (10:25, 8:25, 0:0)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1IUKS JEDYNKA Poznań 6126121315179
2MUKS JANTAR Kalisz 69376278211
3TG SOKÓŁ Kępno 66001297300
1 2019-09-28 TG SOKÓŁ Kępno - MUKS JANTAR Kalisz 0:2 (7:25, 12:25, 0:0)
2 2019-09-28 MUKS JANTAR Kalisz - IUKS JEDYNKA Poznań 1:2 (20:25, 25:23, 13:15)
3 2019-09-28 IUKS JEDYNKA Poznań - TG SOKÓŁ Kępno 2:0 (25:8, 25:13, 0:0)
4 2019-10-19 MUKS JANTAR Kalisz - TG SOKÓŁ Kępno 2:0 (25:7, 25:8, 0:0)
5 2019-10-19 TG SOKÓŁ Kępno - IUKS JEDYNKA Poznań 0:2 (14:25, 4:25, 0:0)
6 2019-10-19 IUKS JEDYNKA Poznań - MUKS JANTAR Kalisz 2:0 (27:25, 25:10, 0:0)
7 2019-11-16 IUKS JEDYNKA Poznań - MUKS JANTAR Kalisz 2:0 (25:12, 25:23, 0:0)
8 2019-11-16 MUKS JANTAR Kalisz - TG SOKÓŁ Kępno 2:0 (25:7, 25:5, 0:0)
9 2019-11-16 TG SOKÓŁ Kępno - IUKS JEDYNKA Poznań 0:2 (8:25, 4:25, 0:0)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1ENEA ENERGETYK Poznań 6126120300164
2UKS SMS JOKER PIŁA 610485265254
3AZS UAM Poznań 68259244296
4MKS KANGUR Nowy Tomyśl 660112218313
1 2019-09-28 ENEA ENERGETYK Poznań - AZS UAM Poznań 2:0 (25:10, 25:12, 0:0)
2 2019-09-28 AZS UAM Poznań - UKS SMS JOKER PIŁA 1:2 (25:16, 16:25, 9:15)
3 2019-09-28 UKS SMS JOKER PIŁA - ENEA ENERGETYK Poznań 0:2 (17:25, 16:25, 0:0)
4 2019-10-05 AZS UAM Poznań - ENEA ENERGETYK Poznań 0:2 (14:25, 15:25, 0:0)
5 2019-10-05 ENEA ENERGETYK Poznań - MKS KANGUR Nowy Tomyśl 2:0 (25:20, 25:12, 0:0)
6 2019-10-05 MKS KANGUR Nowy Tomyśl - AZS UAM Poznań 0:2 (9:25, 21:25, 0:0)
7 2019-10-19 UKS SMS JOKER PIŁA - MKS KANGUR Nowy Tomyśl 2:0 (25:13, 25:21, 0:0)
8 2019-10-19 MKS KANGUR Nowy Tomyśl - ENEA ENERGETYK Poznań 0:2 (14:25, 8:25, 0:0)
9 2019-10-19 ENEA ENERGETYK Poznań - UKS SMS JOKER PIŁA 2:0 (25:13, 25:13, 0:0)
10 2019-11-16 MKS KANGUR Nowy Tomyśl - UKS SMS JOKER PIŁA 0:2 (19:25, 21:25, 0:0)
11 2019-11-16 UKS SMS JOKER PIŁA - AZS UAM Poznań 2:0 (25:10, 25:20, 0:0)
12 2019-11-16 AZS UAM Poznań - MKS KANGUR Nowy Tomyśl 2:1 (23:25, 25:23, 15:12)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Jarocin 6115103295235
2UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 610485286256
3SKS Murowana Goślina 660212221311
1 2019-09-28 SKS Murowana Goślina - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 1:2 (14:25, 25:15, 14:16)
2 2019-09-28 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - MKS Jarocin 0:2 (20:25, 19:25, 0:0)
3 2019-09-28 MKS Jarocin - SKS Murowana Goślina 2:0 (25:11, 25:17, 0:0)
4 2019-10-19 MKS Jarocin - SKS Murowana Goślina 2:0 (25:15, 25:14, 0:0)
5 2019-10-19 SKS Murowana Goślina - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 0:2 (12:25, 13:25, 0:0)
6 2019-10-19 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - MKS Jarocin 0:2 (15:25, 26:28, 0:0)
7 2019-11-16 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły - MKS Jarocin 2:0 (25:23, 25:14, 0:0)
8 2019-11-16 MKS Jarocin - SKS Murowana Goślina 2:1 (25:13, 15:25, 0:0, 15:10)
9 2019-11-16 SKS Murowana Goślina - UKS SZAMOTULANIN Szamotuły 0:2 (16:25, 22:25, 0:0)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS PIĄTKA Turek 6115103295200
2UKS POLON Krotoszyn 610494294192
3MUKS GROM Kalisz 660012103300
1 2019-09-28 MUKS GROM Kalisz - UKS PIĄTKA Turek 0:2 (9:25, 9:25, 0:0)
2 2019-09-28 UKS PIĄTKA Turek - UKS POLON Krotoszyn 2:1 (18:25, 25:21, 15:7)
3 2019-09-28 UKS POLON Krotoszyn - MUKS GROM Kalisz 2:0 (25:10, 25:2, 0:0)
4 2019-10-19 UKS POLON Krotoszyn - MUKS GROM Kalisz 2:0 (25:5, 25:9, 0:0)
5 2019-10-19 MUKS GROM Kalisz - UKS PIĄTKA Turek 0:2 (13:25, 9:25, 0:0)
6 2019-10-19 UKS PIĄTKA Turek - UKS POLON Krotoszyn 0:2 (19:25, 15:25, 0:0)
7 2019-11-16 UKS PIĄTKA Turek - UKS POLON Krotoszyn 2:0 (28:26, 25:15, 0:0)
8 2019-11-16 UKS POLON Krotoszyn - MUKS GROM Kalisz 2:0 (25:8, 25:13, 0:0)
9 2019-11-16 MUKS GROM Kalisz - UKS PIĄTKA Turek 0:2 (9:25, 7:25, 0:0)

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS PIAST Krotoszyn 6115113322206
2ENEA ENERGETYK Poznań II610495293238
3TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne 660012129300
1 2019-10-27 TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne - ENEA ENERGETYK Poznań II 0:2 (14:25, 12:25, 0:0)
2 2019-10-27 ENEA ENERGETYK Poznań II - UKS PIAST Krotoszyn 1:2 (13:25, 25:19, 15:17)
3 2019-10-27 UKS PIAST Krotoszyn - TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne 2:0 (25:13, 25:20, 0:0)
4 2019-10-19 ENEA ENERGETYK Poznań II - TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne 2:0 (25:9, 25:8, 0:0)
5 2019-10-19 TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne - UKS PIAST Krotoszyn 0:2 (5:25, 9:25, 0:0)
6 2019-10-19 UKS PIAST Krotoszyn - ENEA ENERGETYK Poznań II 1:2 (25:10, 23:25, 13:15)
7 2019-11-16 UKS PIAST Krotoszyn - TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne 2:0 (25:11, 25:5, 0:0)
8 2019-11-16 TARNOVIA VOLLEYBALL Tarnowo Podgórne - ENEA ENERGETYK Poznań II 0:2 (17:25, 6:25, 0:0)
9 2019-11-16 ENEA ENERGETYK Poznań II - UKS PIAST Krotoszyn 0:2 (22:25, 18:25, 0:0)